Уникнення травм від розминання


7

Я працюю над своїм болем за лівом і після пари 15-20 хвилин розминання, я болю в згинальних зап'ястях. Я використовую хліб один, як мій посібник, а пан Лідер відверто згадує важливість того, щоб замісити поверхню на правильній висоті.

Я незвичного зросту і підозрюю, що мій лічильник знаходиться не на правильній висоті. Як я можу знайти правильну висоту, щоб зробити тісто для замішування? Чи є інший спосіб, крім того, як змінити його і побачити, чи продовжуватиму собі травму?


Я не впевнений, що це справді "питання кулінарії", але якщо ви стурбовані тим, що поверхня, з якою ви працюєте, "зависока" для вас, зробіть крок назад, щоб ваші руки були "більш витягнутими" під час замішування. і подивіться, чи це забезпечує полегшення. Якщо ви думаєте, що поверхня не є «достатньо високою», ви можете працювати на рухомій поверхні (я роблю шахту на великій обробній дошці) і підніміть її чимось під собою, щоб надати зап'ястя та лікті більше «гнучкими».
Cos Callis

Яку техніку розминання ви використовуєте? Ви вважаєте, що ваша поверхня зависока чи занадто низька?
Стефі

1
Якщо лічильник занадто короткий, шматок дошки з пластиковим покриттям висунувся на 2х4 "с. Якщо лічильник занадто високий 2Х4" с і фанера під ногами. Якщо вони занадто старі, щоб коліна, придбайте фантазійний змішувач або кухонний комбайн. Я відмовився від розминання рук близько 55; болить занадто сильно.
Шлях до незнайомця

@Stephie Я не використовую жодної техніки, можливо, це моя проблема. Я розминав тісто пальцями або там, де пальці зустрічалися з моєю долонею, а потім вичісував його, щоб скластись на себе. Я підозрюю, що поверхня занадто низька.
sirdank

Відповіді:


3

Я бачу тут два питання, які пов'язані між собою.

  1. Правильна висота розминаючої поверхні.

Як правило, поверхня для замішування повинна бути приблизно на 10 см / 4 дюйма нижче, ніж для рубання. Ви хочете, щоб коли-небудь так злегка спертися на тісто, використовуючи вагу тіла, щоб підтримувати руки та руки. Занадто висока означає, що ви ненавмисно підтягнете плечі і, швидше за все, тиснете на руки та зап’ястя під поганим кутом.
Я, будучи на коротшій стороні, час від часу використовую невеликий крок, особливо коли працюю з більш важким або великим тістом.

  1. Хороша техніка захисту ваших суглобів.

Якщо ви розминаєте ту частину рук, де пальці зустрічаються з долонею, ви чинять великий тиск на частину вашої анатомії, розроблену для тонших завдань. Плюс ви, швидше за все, виплескуєте і згинаєте пальці більш-менш назад, що ви також відчуєте в зап'ясті.

Уявіть себе, спираючись на стіл, наприклад, під час розмови з колегою, який просто розповідає захоплюючу історію. Ви майже напевно використовуєте основу долоні, біля зап'ястя. І це приблизно те, що ви також повинні використовувати для замішування.

Крім цього, не згинайте зап’ястя далеко назад. Навіть з нижньою поверхнею я націлююся на 45 градусів (дайте і візьміть) між передпліччями і стільницею, і я тримаю руки на тій же осі, що і передпліччя, ніколи не повертаючи їх ні вперед, ні назовні. Якщо мені потрібно відрегулювати, я буду працювати ближче до свого тіла або тримати тісто трохи далі, щоб компенсувати висоту.

Спину тримайте в основному прямою, а плечі вниз - більшість із нас іноді через деякий час переходять у "горбатий стиль", тому перевірте себе. (Ви не хочете, щоб боліти спину, а не наступного разу!)


3

Виступаючи як хтось, хто робить багато замішування *, не тільки з тіста, але й з глини (де це називається "в'язання"), в ідеалі ви хочете, щоб ваш лічильник замісу був на кілька сантиметрів нижче, ніж ваш загальний кулінарний лічильник роботи.

Ось як виміряти: стояти вертикально, прямою спиною з плечима назад перед якоюсь довільною лічильником. Витягніть руки, не рухаючи плечима. Ідеальною лінією для клину повинна бути висота, на якій ваші руки зустрічаються з нею перед тим, як ваші руки будуть повністю витягнуті (тому лікті зігнуті приблизно на 15 градусів). Це спонукає вас продовжувати стояти вертикально і стримує травму спини.

Однак якщо у вас виникають болі в зап'ястях , навряд чи це буде через висоту зустрічного. Натомість це, мабуть, тому, що ви або згинаєте руки занадто далеко назад, або скручуєте їх, а потім здійснюєте тиск. Спробуйте замішувати хліб дуже повільно, і дивіться на положення зап'ястя, поки це робите. По-перше, руки ніколи не повинні відгинатись назад, ніж на 45 градусів від передпліччя. По-друге, якщо ти тиснеш на тісто, зап’ястя повинні бути прямими, а не закрученими.

Крім того ... ви можете, можливо, запитати медичного працівника. Якщо це хронічне питання, ви побачите, що 20 хвилин з фізичним терапевтом принесуть вам більше користі, ніж кілька годин в Інтернеті.

* тобто я не лікар, фізичний терапевт або ергономічний фахівець. Сказане ґрунтується на моєму особистому досвіді, пов’язаному з проблемами спини та суглобів від роботи за комп’ютером у поєднанні з приготуванням їжі та роботі з глиною, а також з особистими порадами фізичного терапевта.


1
Це аж ніяк не хронічне питання, а лише якийсь біль після моїх вихідних інтенсивної випічки :) Я спробую ваші пропозиції щодо вимірювань, коли повернусь додому. Тільки задля наочності ви маєте на увазі стояти вертикально і, не рухаючи плечима, простягніть руки в якому напрямку? Прямо вниз, на 45 градусів вперед, прямо вперед?
sirdank

Ой! Хороше питання. Розкладіть їх так, як ви збиралися почати замішувати, приблизно на 30 градусів від свого тіла.
FuzzyChef

1
FWIW, цілком нормально відчувати легкий біль у зап'ясті після повного обіду розминання, принаймні, поки ви не зміцните зап’ястя. Просто переконайтеся, що ви використовуєте хороші рухи, і біль буде стихати, коли зап’ястя зміцняться.
FuzzyChef

2

Я робив хліб близько 50 років і все ще роблю, але вже не настільки великою партією за раз. У мене також були травми плеча, коли я був дитиною і в 20-х роках у мене на зап'ясті падало дерев'яне вікно. Я дізнався, випробовуючи ідеї про те, що найкраще підходить для замішування тіста. Ви можете не хотіти робити те саме, але можливо. Це зробило для мене величезну зміну.

Ніколи не бачили фотографій жінок у різних рідних культурах, коліна коліна на підлозі чи землі, бомж опускався на підборах, коли вони мелили зерно чи замісили тісто? Це пов'язано не з відсутністю столу чи піднятої платформи, а через те, як легко перемелювати зерно або замісити тісто. Вони можуть надати вагу своєї верхньої частини тіла. Я не сидів повністю на підборах, але хотів би гойдатися туди-сюди, трохи кидаючи на нього більше ваги.

Я вирішив спробувати і не міг повірити, як це легко! Я збираю велику пластикову круглу тарілку для страв саме для цієї мети. Каструля діаметром 40-50 см (16-20 дюймів) ідеально підходить. Я використовував міксер, щоб спочатку збити тісто і закінчив замішувати його в каструлі. Підлогу спочатку потрібно було ретельно змістити / пилососити, навіть якщо тісто ніколи не торкалося підлоги. Інакше мені не було гігієнічно. Я поклав під сковороду викручену мокру тканину, щоб вона не ковзала.

Мені подобалось замішувати тісто так, як воно містило будь-який безлад. Працювати з усією борошном було просто і додати більше, як потрібно. Я залишив тісто піднятися і на сковороді. Це доглядало за проблемою моїх плечей, але мені довелося розробити, що робити для мого поганого зап’ястя.

Я завжди бачив, як тісто замішується, складаючи його до себе, а потім відштовхуючи складену частину п’ятами рук. (Сподіваюся, ви зможете уявити, що я маю на увазі.) Але такий кут мого зап'ястя дуже боляче, і я міг зробити лише невелику кількість за пару хвилин. Вся мета замішування - розтягнути тісто для вироблення глютену. Не має значення, який метод робиться, поки глютен добре розвинений.

Замість того, щоб замішувати типовий спосіб, я замість цього використовував кулаки, використовуючи плоскію моїх рукодільниць, щоб відсунути тісто і вниз, і вбік. Таким чином, я міг би тримати руки в руці з нижньою рукою, не напружуючи зап'ястя. У мене з'явилася ідея бачити затискачі для рук, і я зрозумів, що правити мої зап'ястя буде справно, оскільки це ідея за ними.

Отже, це працювало для мене, але ноги все ще дуже гнучкі, і я не маю жодних проблем на колінах і вставанні. Не впевнений, чи спрацює це для вас.


0

Я готую неабиякий хліб, але не замішую 5 або 10 хвилин за один раз. У мене досить серйозні проблеми із суглобами.

Замішуємо тісто, потім відкладаємо на 20-30 хвилин. Тісто буде схоже на кудлатий безлад, і це добре. Відставлення його на 20-30 хвилин дозволяє борошна вбирати рідину і давати можливість глютену починати розвиватися. Це називається аутоліз.

Замісити тісто протягом десяти штрихів, потім дати постояти 15-20 хвилин. Повторіть загалом 4 сеанси замішування. Щоразу, коли ви замішуєте тісто, тісто виглядає більш гладким і гладким, як ви звикли бачити. Потім дайте тісту постояти ще 15-20 хвилин, потім формуйте тісто так, як зазвичай.

Клейковина все ще розвивається так, якби ви витратили 5 або 10 хвилин на замішування.

Ви, ймовірно, читали про рецепти хлібного тіста без замісу. Вони працюють так само.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.