Чи змінює гаряче масло в яйця перед приготуванням омлету?


9

Зазвичай, коли я готую омлет, наливаю олію в чавунну сковороду і нагріваю її. Тим часом я готую яйця і збиваю їх пухнастими. Коли масло досить гаряче, я вливаю його в яйця, коли їх збиваю і нарешті готую на сковороді.

Поки я пам’ятаю, я робив це за прикладом мами. Я припускав, що це має значення, але сьогодні моя дружина запитала мене, чому я це роблю. Я не могла знайти відповіді, окрім "Я завжди так роблю".

Я хотів би знати, чи має цей процес значення для кінцевого результату. Якщо так, я можу дати їй кращу відповідь. Якщо ні, я зміню свої звички.


Яку олію ви додаєте? Ви додаєте його як ароматизатор або щоб запобігти прилипання яєць до сковороди?
GdD

Я вживаю оливкову олію. Але я не знаю, яка мета цього. Звідси питання :)
AD

У такому випадку дивіться мою відповідь
GdD

@AD скільки олії ви вкладаєте в скільки яєць? Я мушу спробувати це!
користувач110084

1
Те, що ви описуєте, звучить як загартовування (додавання гарячої рідини повільно, щоб вона не закінчилася згортання) ... але я не знаю, чи додаєте ви достатньо, щоб це справді було суттєвою різницею. А олія впливатиме на те, як легко з’єднати білки ... тож я б припустив, що у вас вийде більш ніжні яйця.
Джо

Відповіді:


2

Не пробував і не чув про це раніше. Я можу експериментувати в голові лише до експерименту, поки не спробую це. Це, здається, є методом інкапсуляції / сферифікації.

Я бачу тонку «шкаралупу» варених яєць, що згортаються навколо крапель гарячої олії, захоплюючи їх і запобігаючи розлученню. З багатьма крихітними намистинами олійного мастила (зменшена ефективна плавучість олії) у суспензії, і, таким чином, більше жирів, зафіксованих в яйцях, швидше за все, багатший рот. Інакше цього не досягти. Досить акуратний трюк. Ваша мама звучить як кухар-модерніст!


Мені подобається ця ідея :) Повідомте мене, коли ви спробуєте це.
н. Е.

2

На додаток до додавання жиру (для аромату та більше шовковистих яєць) я бачив цю техніку, яку застосовували для загартування холодних яєць, перш ніж додавати їх у сковороду.

Що стосується того, чи варто продовжувати робити яйця таким чином… Є так багато способів приготування яєць, я б запропонував вам продовжувати пробувати нові способи, щоб у вас було багато варіантів приготування смачних яєць.

Особисто я віддаю перевагу яєчня, збиті якоюсь вершкою і варені на повільному вогні з пластиром масла.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.