Скажіть, будь ласка, як називається цей кухонний інструмент та конкретно його використання


8

Цей старовинний інструмент має гриф «Гуелон, Франція». Я вважаю, що це якийсь тип zester, але я не можу знайти його зображення ніде в Інтернеті, ні будь-якої інформації про нього.

Будь ласка, допоможіть мені, і, якщо можете, розкажіть про його конкретне використання та можливе десятиліття, коли воно було продане. Додане тут зображення - це інструмент, показаний на його стороні.

введіть тут опис зображення

Інструмент загалом 7 ", а діаметр круглої головки - 1,5".

Відповіді:


14

Мені схоже на бігуді з маслом .

Масляна бігуді - це кухонний інструмент, призначений для виготовлення декоративних масляних фігур для використання в прикрасах їжі. Його також можна використовувати для виготовлення стружок з шоколаду та воску. При звичайному використанні матеріал, який потрібно різати, трохи охолоджується, тоді як бігуді занурюють у гарячу воду, щоб полегшити різання.

Ось приклад більш сучасного та результати його використання:

Масляна бігуді і локони вершкового масла


Катія. Чудовий. Ти правий. Тепер я знаю. І я вражений, як це здається таким приємним інструментом для роботи. Дякую дякую, що просвітили мене. Цінується.
chiwoowa9

1
@ chiwoowa9 Позначте відповідь прийнятою.
DrTyrsa
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.