Чи можна зробити пасту з борошном квіноа?


7

Я збираюся купувати борошно квіноа і хотілося б використовувати її для приготування пасти. Чи є це пряма заміна борошна у типовому рецепті пасти, чи є інші зміни, які потрібно зробити?


Привіт, Брайан, ласкаво просимо на сайт. Я відредагував ваше запитання, тому він більше відповідає тому, що ми дозволяємо тут (див Питання ). Будь ласка, не соромтеся повторно редагувати, якщо ви вважаєте, що я спотворив те, що ви хотіли запитати.
Sam Holder

Відповіді:


6

У макаронних виробах, які я зробив, структура локшини побудована з білка - зазвичай повністю з глютену з пшеничного борошна. Насправді база моєї пасти - це тільки борошно і вода (або сік або пюре з овочів тощо).

Квіноа не має глютену і не додасть жодної структури до типової пасти.

Ви можете легко додати його до звичайного рецепту макаронних виробів, доки це не було в такій високій концентрації, щоб знизити структуру клейковини. Без експериментів я не знаю, яке співвідношення це буде.

Попередній пошук Google виявив декілька рецептів пасти киноа. Ті, на які я дивився, були подібними, оскільки вони покладалися на різноманітність крохмалів і яєць для структури. Я уявляю це би покуштував чудовий але вони би були більше як dumplings або яйце noodles ніж al dente італійська паста.

Результати швидкого пошуку:

http://gfgourmet.wordpress.com/2007/01/09/quinoa-pasta/

http://ezinearticles.com/?How-to-Make-Quinoa-Pasta&id=3181479


Дякуємо за посилання .. Любіть сторінку Quinoa макаронних виробів, але макаронні вироби насправді не є квіноа ... здається, отримує консистенцію від всіх інших форм борошна, які використовуються ... Я б приємно спробувати.
Adrian Hum
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.