Чи можна врятувати перевагу хліба за допомогою грудочок не змішаного борошна?


3

Я запустив звичайне 65% борошно + вода + басейн, перемішав його і залишив сидіти кілька годин, перш ніж замісити. Коли я повернувся, я виявив, що не перемішувався аж до дна чаші. Помішуючи це після факту, тепер у мене жахливо ховаються грудочки борошна, які затверділи у вологий цемент. Вони сплющуються і розтягуються, коли я стискаю їх, але все одно не включаються рівномірно.

Чи є спосіб змусити їх увімкнутись, або я мушу цей 1кг борошна і починаю спочатку?

Деталі:

  • 400г 50/50 хлібного борошна, що закупорюється, від мого старту
  • 800г хлібного борошна
  • 450г води

Відповіді:


2

Це не велика справа, ви можете це використовувати. Просто додайте всю воду для наступного етапу процесу, коли ви будете готові, і добре перемішайте її, витягнувши грудочки, потім додайте решту борошна та інших інгредієнтів.


1

Що я це зробив, це зафіксував: я додав ще 130 г води разом із сіллю і замісив її до рівномірного супу, масажуючи грудки борошна так часто, як я їх знайшов, а потім залишив на ніч, щоб замочитися в холодильнику. Вранці грудочки все ще були там (я не міг їх витягнути), але я стискав стільки ж площин, скільки міг. Потім я додав відповідні 200г борошна і замісив набагато агресивніше, ніж зазвичай.

Результат, коли я запікав ввечері, виявився ciabatta замість французького батона (можливо, проблеми з глютеном у дивний час при високій гідратації), але грудки борошна справді не було.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.