Фаршировані пельмені з рисовим борошном


2

Я працював з рисовою борошном, щоб зробити домашні фаршировані пельмені і вдалося значно поліпшити свій поточний рецепт, за винятком одного. Я пень, як я можу мати тісто розтягувач.

В даний час я роблю тісто: 2 склянки рисової муки, 2/3 склянки картопляного крохмалю, 1/3 склянки тапіока, 1 ст.л. насіння льону, 1 ч. Ложка соди, 1 ч.л. або 47 грамів шпинату / 1 корейського солодкого картоплі) змішати, 2 ст.л. кунжутного масла і 1 ст.л. оливкової олії.

Так що моє питання: як я можу зробити це тісто мати таку ж еластичну консистенцію, як борошно для всіх цілей без використання ксантану?


1
" те ж саме еластична консистенція "- що еластичність - це саме через клейковини. Можливо, вам доведеться домовитися про" відносно подібні "або" деякі ". Можливо, побачите, як ці рецепти (мінус дріжджі) складаються.
PoloHoleSet

2
Якщо ви не намагаєтеся зробити безглютенових пельменів, чому б не додати ложку клейкової муки до вашої суміші? Невелика кількість не повинна змінювати смак (якщо не відчувається смак дуже чутливі). Потім потрібно замісити тісто, щоб розробити нитки клейковини для забезпечення еластичності.
Jude

Відповіді:


2

Використовуйте киплячу гарячу воду для желатинізації крохмалю в рису.

Замість чашки води з кімнатної температури, використовуйте киплячу воду, щоб перемішати з рисовою мукою. Це зробить тісто розтяжним. Вам може знадобитися більше рисового борошна для використання в якості покриття для запобігання прилипання. Це посилання рецепта найкраще описує: http://kitchentigress.blogspot.sg/2011/09/how-to-make-soon-kueh.html

Примітка:

Я додав додаткову інформацію за запитом Дуга.


Ви повинні детально розробити свою відповідь.
Doug
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.