Як я можу знизити цукор у цьому рецепті вівсяної каші?


4

Я зробив цей рецепт для вівсяних батончиків, дотримуючись вказівок лише з парою змін. Хоча вони вийшли добре, я хотів би знизити вміст цукру, зберігаючи при цьому текстуру батончиків. Наразі вони дещо щільні і трохи розсипчасті, але все ще тримаються разом, і я хотів би, щоб вони залишалися таким чином, або були легшими і менш розсипчастими. Які зміни я можу зробити для досягнення цього?

Ось конкретно, що я зробив:

 • 2 склянки розкаченого вівса
 • 2 склянки борошна
 • 1 склянка вершкового арахісового масла (Jif)
 • 2 збитих яйця
 • 3/4 склянки білого цукру
 • 3 ч. Ложки ванілі
 • 1 ч. Ложка харчової соди, сіль, кориця
 • 1 склянка родзинок, зварених на 5 ст.л. води, включаючи воду
 • 4 ст.л. цільного молока плюс достатньо більше, щоб тісто трималося разом

Все змішали разом і запікали в змащеній змащеною склом скло 9x13 в духовці 375 градусів протягом 15 хвилин.


Я голосую, щоб закрити це питання поза темою, оскільки це і "запит на рецепти", і запит щодо харчових рекомендацій.
Cos Callis

4
@CosCallis ми, звичайно, допомагаємо людям "виправити" рецепти, які вони мають. Це не те саме, що запит на рецепт. Я думаю, що це питання можна вдосконалити, видаливши твердження «Я хотів би зробити їх здоровішими» і просто зосередитись на тому, «як я можу збільшити білок і знизити цукор».
Catija

3
@CosCallis Не обов’язково. Проблема "здорових" питань полягає в тому, що ми не знаємо, чого вони хочуть - що вони вважають "здоровими". Ми раді вирішувати питання, які мають конкретні цілі. Ми можемо легко дати рекомендації щодо збільшення вмісту білка і зниження цукру. :) Деякі вказівки можна знайти тут .
Catija

2
Дякую за відгук! Я відредагував питання, щоб бути трохи більш конкретним щодо того, чого я хочу досягти, і щоб він був меншим, ніж запит на рецепти, і не базувався на думках.
Кендра

3
Кендра, ти ненавмисно вибрав тему, яка є досить спірною на цьому веб-сайті - ми ненавидимо її, коли наші теми відповідей перетворюються на війну суб'єктивних думок, а "здоровий" - це одне з цих слів, яке ніхто насправді не може визначити, тим більше використовувати його робити об'єктивні судження. Тож ми реагуємо на це трохи різко, при цьому все ще намагаємось зберегти питання, редагуючи, а не закриваючи його прямо. Більшість нових користувачів помітно змішуються, коли це відбувається, оскільки вони не знають передумови. Дякую за те, що ви були настільки милі зараз, коли це трапилося з вами! З вашим гарним першим повідомленням.
румчо

Відповіді:


2

Ви можете спробувати помістити кілька фуршетів у кухонний комбайн, а потім подрібнити їх у порошок! Багато рецептів веганських та палео використовують замість цукру фініки як здоровіший і менш солодкий варіант.


2

Гаразд, так що якраз нападаю на вміст цукру та текстуру, я б запропонував замінити на 3/4 склянки білий цукор на

 • 1/4 склянки білого цукру,
 • 1/4 коричневого цукру , патока допоможе вашій текстурі (подумайте «печиво з шоколадним чіпсом»)
 • і 1 столова ложка меду (разом з цим ви, мабуть, слід зменшити молоко на 1 столову ложку)

Арахісове масло без цукру також допоможе (але може бути жертвою текстури, YMMV)

Ще однією хорошою заміною були б паски для родзинок .

(оскільки я знаю, що ви також хочете підвищити білок, ви можете додати трохи чіпсів з темного шоколаду або какао-порошок)


Що б ви думали про заміну трохи борошна на порошок арахісового масла? Це збільшило б білок, але я не впевнений, що це зробить для текстури.
Catija

1
Ось чому я пішов просто на арахісове масло без цукру ... арахісове масло, ймовірно, є головним фактором текстури, як це .... але цей рецепт, ймовірно, вийде трохи "липким", тому пил з комбінацією порошку арахісового масла і какао може зробити їх більш керованими.
Cos Callis

1

Можна нарізати цукор до 1/2 склянки, враховуючи, що родзинки включені в рецепт.

Щоб батончики стали легшими, спробуйте додати 3/4 склянки вершкового масла або кокосового масла та 1 чайну ложку розпушувача.


1
Ви знаєте, що можете редагувати наявну відповідь, правда? Немає підстав робити новий, щоб додати більше інформації. (Ви також можете видалити свої старі відповіді, і вам слід зробити це в цій ситуації.)
Sneftel

Я не дотримуюся міркувань. Цукор відіграє важливу роль у текстурі. Як родзинки допомагають вівсу злипатися?
Пітер Тейлор

Я регулярно і успішно ріжу цукор в рецептах печива та тортів, не впливаючи на текстуру. У цьому рецепті арахісове масло тримає бруски разом, а не цукор. Письменник хоче порізати цукор; на мою думку, аромат батончиків не буде страждати при меншій кількості цукру, оскільки родзинки додають солодкість.
Крістін К

-1

Я регулярно знижую цукор в рецептах тортів і печива, не помічаючи різниці в кінцевому продукті.

У мене є аналогічний рецепт, який я роблю з 1/2 склянки цукру. Моя сім'я їх любить.


Питання стосується вівсяних батончиків, і ОП спеціально запитує про те, щоб зробити їх менш крихкими. Ви не відповідаєте на адреси жодної з них.
Ян Догген

-1

Спробуйте додати 3/4 склянки масла або кокосової олії.


Дякую за відповідь, @Christine K. Однак найкраще надати більше інформації. Навіщо додавати масло або кокосове масло? Як це допомагає знизити цукор? Додаючи масло або кокосове масло, чи слід щось видаляти? Ця деталь чудово допоможе сайту. Без цього ваша відповідь може бути видалена, оскільки вона не має достатньо деталей.
moscafj

Гаразд, дякую за вказівки! Я додав більш повну відповідь.
Крістін К
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.