Чому сирний віск червоний?


7

Весь сирний віск, який я бачив на сирі, завжди червоний. Чи є конкретна причина, чому це так? Чи може віск бути іншого кольору, крім червоного, як, можливо, пурпурний?

Відповіді:


12

Ви не бачили багато сиру з воском, або ви бачили лише кілька конкретних. Я легко можу знайти (і часто їв) зелені, чорні та жовті, хоча жовтий у деяких випадках більше явного воску. Можливі й інші кольори, хоча діапазон може бути дещо обмежений, оскільки сирний віск нетоксичний (як правило, це гарна ідея.)

Один постачальник має червоний, прозорий, жовтий, фіолетовий та чорний (там немає зеленого кольору) Ось фіолетовий.

Це також може бути регіональною річчю - якщо всі люди, які купують сир у вашій місцевості, очікують червоний віск і, швидше за все, купують сирний воск цього кольору, ви побачите його більше, оскільки постачальники навчаться вибирати червоний віск при постачанні той регіон. Фіолетовий сирний віск


Я поставив би на цей гніт і спалив його. -Любо!
Wayfaring Stranger

Цього року я використав трохи переплавленого регенерованого воскового сиру для прищеплення воску - це був коричневий віск (я думаю, що він насправді був двократним - прозорим, потім коричневим), і мав хорошу гнучкість (не крихку) - здається, спрацював.
Ecnerwal

0

Це дивно. Чи жив я, як тільки сир виймають із сирного преса. Вона загорнута в дріт. Потім вмочують у бджолиний віск. Як у нас, так і свічковий віск. Білий до світло-жовтого. Потім повісили з дроту, щоб гризуни не потрапляли на нього. Також для захисту його для пізнього використання. Можливо, люблять купувати червоний. Червоно-сині предмети продаються краще в коробках і подібних. Стара хитрість продажу. Білі сумки з червоною або синьою маркуванням продаються краще в магазині.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.