Які основні відмінності між джеггерами цукрової тростини, рападурою та панеллю?


8

Ягери , рападура та панела - це дуже схожі інгредієнти згідно зі статтями у Вікіпедії. Однак джеггери можна зробити не тільки з цукрової тростини, але і з пальмового соку.

Чи є різниця між джеггерами цукрової тростини, рападурою та панелею? Стаття про джеггери означає, що вони однакові, стаття про Рападуру не згадує джеггери або панелі, а стаття панелі передбачає, що Рападура - це те саме, що панела, але не точно така ж, як ягери:

Поширені іспанські назви: чанкака, папелон, пілончило, паноча, рападура, атадо дулсе або емпаніазо. В Індії та Пакистані виготовляють подібний продукт, який називають гур або джаггері. У Бразилії він відомий як рападура.

Я найбільше знайомий з панелею і замінив її мексиканським пілонілло, не помічаючи великої різниці. Мені хотілося б дізнатися, чи зможу я легко використовувати панель або пілончило замість джаггери в рецепті.


Чи можете ви бути більш конкретними? Відмінності здаються досить добре окресленими у статтях, до яких ви посилаєтесь.

1
Кожна стаття чітко визначає, що таке кожен із цих пунктів, але я не думаю, що відмінності чітко окреслені. Як я вже згадував у питанні, статті суперечать тим, чи є вони однаковою чи ні. Я просто хочу знати, чи існує конкретна різниця між джеггерами цукрової тростини, рападурою та панелею, окрім місця їх походження.
Хайме Сото

Відповіді:


3

Якщо ваше запитання - якщо ми можемо, відповідь - так. Рападура = таблетка коричневого цукру. Коричневий цукор дуже схожий на панелі та джеггери.

Різниця - це джерело сировини, а походження країни, де вона переробляється, отримують цукор. Джаггери є в Азії, коричневим цукром і панелею або рападурою в багатьох країнах Латинської Америки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.