creme brulee карамелізований цукор зникає


8

Я нещодавно зробив деякий crele brulee, полив цукор на вершині це та використав кухонний удар факел caramelize це та capitised на закінченому продукті.

Після цього я поклала крем-брюле в холодильник на ніч, і коли я перевірила його вранці, карамель (карамелізований цукор) зникла, залишивши лише коричневий слід.

I припустимо це приїхало розчинене у creme або underwent деякий сорт зміни та це було не тяжкий шар карамелі більше але я захотів попросити більше досвідченого користувача думка.

Варто також згадати, що в конкретній партії було менше крему в ньому, що повинно було, і виявилося більше яєць.

Точний рецепт:
3 середніх яєчних жовтка
200мл збитих вершків
80 г цукру

Відповіді:


11

Так, ви правильні. Крем-брюле випромінює і конденсує достатньо вологи, щоб карамель зникала. Якщо ви хочете зробити його попереду, ви повинні зробити тільки заварний крем. Карамелізація завжди робиться перед подачею.


Я так подумав, але жоден з рецептів я не подивився на зазначене, спасибі за уточнення!
mathgenius

1
Не завжди завжди - можна заморозити знову виготовлену карамель (як тільки вона охолоне) і дозволити йому розморозити, коли вам це потрібно. Потребує досвіду, але цінний, коли десять хвилин перед їжею є більш цінним, ніж 40 за кілька днів до цього.
TimLymington
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.