Як визначити, який індукційний посуд найбільш ефективний при проведенні тепла?


2

Як зазначено вище. Я шукаю міцний чайник для води (переважно нержавіюча сталь 304), що є надзвичайно ефективним при проведенні тепла при індукційній плиті. Як мені визначити, яку марку / модель буде проводити найшвидше без виконання тесту?


Ваша фактична мета кипіти воду якомога швидше?
Cascabel

Зокрема, на індукційній плиті. Мені не подобається ідея електричного чайника, тому що нижню поверхню важко підтримувати.
curiousnotepad

Так, звичайно, ви були зрозумілі, що хочете індукції. Це просто те, що теплопровідність є трохи непрямим способом запитати про швидке кип'ятіння, тому що можуть бути й інші фактори, так що якщо ви мали на увазі кипіння якомога швидше, ви могли б просто сказати про це.
Cascabel

Теплопровідність не те, що має значення з індукційним посудом ...
rackandboneman

Відповіді:


1

Ваше правило для індукційного посуду будь-якого роду полягає в тому, що якщо магніт буде до нього прилипнути, він працюватиме. Якщо ви можете дістатися до магазину, де є чайники, які вас цікавлять, принесіть з собою магніт, щоб перевірити різні моделі. Чим краще магніт прилипає, тим краще ви, мабуть, є.

Я хотів би розглянути кілька додаткових речей. Чим важче горщик, тим більш послідовним є тепло, хоча більшість індукційних конвекторів дійсно добре підтримують температуру. По-друге, йти з нержавіючої, якщо це взагалі можливо. Це набагато простіше чистити і підтримувати.

Редагувати:

Тільки влізли з іншої інтернет кролик діри. Індукційний посуд працює через течію, що індукується в метал, який не проводить електроенергію. Залізо чудово працює, тому що це не дуже ефективний провідник. Нержавіюча сталь, з-за різних сплавів, не завжди працює на індукційній плиті. Одягнені горщики та сковорідки, які мають шари чорних металів, затиснуті між шарами кращих провідних металів, можуть дати вам баланс нагрівальної здатності та провідності. Все це, втім, можна загалом звести до наступного: важкий - хороший, магнітний - хороший, нержавіючий - хороший. Ви можете перевірити їх у магазині перед покупкою.

Якщо ви хочете купити онлайн, ви стикаєтеся з іншим набором проблем. Мітка "Індукція готовий" - це місце для початку.

Друге редагування :

Фантастична інформація тут. Розповідає вам набагато більше про те, як працює ціла shebang, так що ви можете вирішити, що вам потрібно в чайнику.


Я не впевнений, що я розумію, як це відповідає на запитання.
Cindy

Не дуже науково, якби я оцінював магнітну силу лише голими руками. Існує ще один вихід. Консистенція не є моєю проблемою. Провідність є.
curiousnotepad

@Cindy, якщо каструля не виготовлена ​​з магнітного металу, вона не буде працювати на індукційній плиті. Це перший тест. Міцність магніту є грубим керівництвом щодо того, наскільки добре вона може працювати на індукційній поверхні. кілька шарів зазвичай збільшують теплопровідність по всій поверхні. Гарна вага означає теплову масу, тобто тепло підтримується більш плавно. Чавун великий на індукційних плити, але важко підтримувати. Справа в тому, що ви можете зробити ці перевірки в магазині. перед покупкою.
Paul TIKI

Я не знайомий з потрібними формулами, і я не знаю достатньо для металургії, щоб бути набагато більш конкретними, я знаю, що можу взяти рідкоземельний магніт до ліжка, ванни, і поза і приклеювати його до різних каструль. . Ті, що магніт прилипав до кращих, були ті, які працювали краще, коли я їх придбав. Найкращі результати прийшли з горщиків, які мали масу для них, і, нарешті, нержавіюча просто простіше чистити. Все це базується на досвіді. Що стосується провідності, то індукційні конвектори покладаються на матеріал, який НЕ є занадто провідним. Ось чому мідь не працює
Paul TIKI

У цьому питанні ОП повідомив, що він вважає за краще нержавіючу сталь. Отже, це не питання, який метал вибрати. І я згоден з його зауваженням про вимірювання магнітної сили голими руками. Я очікую, що, якщо не буде великої різниці від одного чайника до іншого, важко відчути різницю.
Cindy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.