Як протистояти гіркоті в дальньому рецепті


2

Я тільки що зробив рецепт нижче для повільної кулінарії дал і є досить гіркий аромат. Мені цікаво: - який інгредієнт викликав би цю гіркоту і чому? - є щось, що я можу додати, щоб протистояти гіркоті?

2 teaspoons whole cumin seeds
2 teaspoons whole mustard seeds
1 teaspoon whole fennel seeds
2 cups split red lentils, rinsed
5 cups water
1 (15-ounce) can diced tomatoes
1 medium onion, diced
1-inch piece fresh ginger, peeled and finely grated
1 tablespoon ground turmeric
1 bay leaf
1 teaspoon kosher salt
1/4 teaspoon freshly ground black pepper
Fresh cilantro leaves, for serving (optional)
Jasmine rice, for serving

Додайте насіння кмину, гірчиці та фенхелю в невелику сотейник і поставте на плиту на слабкий вогонь. Підсмажте насіння, використовуючи дерев’яну ложку, часто перемішуйте, до ароматного, 3 - 4 хвилини.

Додайте підсмажені спеції, сочевицю, воду, помідори, цибулю, імбир, куркуму, сіль і перець в миску 6-квартної повільної плити. Перемішайте разом. Накрийте повільну плиту кришкою, потім поставте на низький рівень і готуйте 4 - 6 годин, або високу і готуйте 2 - 3 години, поки більша частина рідини не вбереться і сочевиця не стане м’якою. Перемішайте перед подачею.


2
Це говорить про те, що насіння гірчиці може мати такий ефект. Особисто я не знаю точно. cooking.stackexchange.com/q/73941/34242
Ecnerwal

Нічого там не вискакує на мене, можливо, ви пересмажили насіння.
GdD

Відповіді:


3

У дальних рецептах, які я зробив, сочевиця і загартовування готуються окремо, потім поєднуються пізніше. Вони, як правило, починаються з підсмажування спецій (обережні, гірчичні попи, але це те, що ви хочете), потім карамелізуючи тонко нарізану цибулю в спеціях. Це виводить солодкість цибулі, яка може компенсувати гіркоту деяких спецій. Після того, як сочевиця звариться, додається загартування (цибуля та спеції) і регулюється приправа.


Тож я думаю, що на моє перше запитання було відповідено за допомогою коментарів, дякую: напевно, гірчичні насіння (я, мабуть, занадто обсмажив їх), викликали гіркоту. Але я все ж хотів би відповісти на своє друге запитання: чи є кулінарні пропозиції щодо приховування / усунення гіркоти?
Арло

@Arlo моя відповідь - це "кулінарна пропозиція щодо приховування / усунення гіркоти". Часто інгредієнти, які є природними солодкими або підвищують свою солодкість (як у карамелізації цибулі), роблять саме це.
moscafj

Вибачте за плутанину - я думаю, що я не зрозумів. Я шукаю кулінарну пропозицію щодо тієї партії, яку я зробила вчора, тобто що я можу додати, щоб вона стала їстівною. Я ціную ваші пропозиції щодо майбутніх дал, які я викладаю. Я думаю, що моя помилка полягала в тому, що я міг просто скинути все на повільну плиту, і це спрацює!
Арло

2

Насіння гірчиці рідко використовуються підсмаженими + порошкоподібними в рецептах індійського стилю - частіше їх зазвичай швидко обсмажують у масляній їжі або топленому жирі (передбачається, що трапляється - просто не тримайте сильну спеку після того, як це сталося ... ), або як перший крок, коли формується соус, та / або додається в гаряче масло до вареної страви (як ваша даль) лише за кілька хвилин до її закінчення.

В обох випадках інші спеції, які приносять користь страві (наприклад, листя каррі, часник, насіння фенхеля, гінга, кмин, сушений перець (пари капсаїцину, будьте обережні)) можна додавати в ту саму олію, як правило, на меншій температурі після гірчиці. вискочив.

Крім того, гіркий / тягучий / водянистий смак в індійських рецептах іноді просто означає, що потрібно додати трохи солі, цукру або кислоти (сік лайма - це завжди гарна ідея, якщо потрібна кислота - не перегрівайте її!) - деякі спеції можуть створюйте заплутані враження, які дозволяють припустити, що блюдо солоне, коли його немає.

Крім того, свіжа кінза може смакувати для людей досить гірким - трохи більше стійкої кінзи.


0

У мене щойно була така ж проблема з сочевицею даля - і це не вперше. Тепер я знаю, що пересмажував спеції. Це виправлення, яке я збираюся спробувати: Крок 1 Смакуйте соус каррі та визначте рівень гіркоти, а також основні аромати. Сильно гірким каррі потрібно більше елементів, що мінімізують гіркоту.

Крок 2 Додайте сіль і цукор до соусу каррі рівними порціями, щедрою щіпкою або шматочком за один раз, поки аромат не стане більш збалансованим. Сіль виводить природну солодкість прянощі каррі, а цукор допоможе збалансувати солоність та гіркоту. Зробіть це два-три рази, а потім перейдіть до наступного виправлення, якщо воно ще гірке. Використовуйте пальмовий цукор, тростинний цукор або інші підсолоджувачі, які підходять для каррі. Елементи солі можуть працювати столова сіль, кошерна сіль або солоні рибні соуси.

Крок 3 Змішайте кокосове молоко, кокосову сметану, йогурт або сметану, по 1/4 склянки за один раз, дегустуючи після кожного додавання. Якщо після трьох добавок каррі все ще гірчить, каррі потрібно додавати більше предметів.

Крок 4 Додайте 1/4 чайної ложки меленого насіння коріандру або кореня в соус каррі і сік однієї лайма. Змішайте це разом і покуштуйте. Якщо каррі все ще занадто гіркий, цілком імовірно, що суміш каррі занадто перегоріла, щоб врятуватись.


Я щойно пройшов вищезгаданий процес зі своїм, здавалося б, страшним гірким супом з даля. ЯКЩО я дотримувався вищезазначених кроків прямо до кокосового молока, і кожен раз, коли я додавав інгредієнт, я міг відчути поліпшення - до того, що врешті-решт, мій суп зараз насправді ВІДКРИТИЙ! Whoop whoop. Чудовий досвід навчання теж
Олена
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.