Чи надає Lodge A-SPRAY корисну користь від спрею з реп'яхової олії або розливного масла з каноли?


8

Я знаю, що існує багато олій, які можна рекомендувати / використовувати для приправ з чавуну. Нещодавно я наткнувся на ложа A-SPRAY Seasoning Spray, який описується як 100% масло каноли. Я розгублений, чому цей продукт існує.

Чим це суттєво відрізняється від розпилювача каноли PAM? Чи аерозоль в PAM якось зіпсує приправу? Навіщо купувати спрей, якщо я міг просто налити ріпчасту олію в каструлю?

Відповіді:


12

Як ви вказали у своєму запитанні, Lodge A-Spray - це 100% ріпакова олія. Він також знаходиться в неерозольному контейнері. Ці дві речі означають, що у вас немає доданих палива або інгредієнтів.

Більшість кулінарних спреїв - це не 100% олія. Більшість містять додаткові інгредієнти, деякі з яких насправді будуть негативними при спробі побудувати свою приправу. Наприклад, соєвий лецитин створив би досить липку / липку поверхню, якщо було б дозволено накопичити. Це було б зовсім протилежно тому, що ви намагаєтесь досягти.

Як ви зазначаєте, існує багато масел, які добре справляються з приправами до чавуну. Ті, що продаються у пляшках, працюють так само добре, як 100% спрей олії. І хоча зазвичай спреї коштують значно дорожче, вони зручніші.

Просто пам’ятайте, що якщо ви вирішили використовувати спрей, ви завжди перевіряєте список інгредієнтів, щоб бути впевненим, що це 100% олія.


4

Спрей призначений виключно для зручності.

Зазвичай ви не можете купувати олію каноли в невеликих кількостях (зазвичай це ємність, що становить 16 унцій або більше), і вона може розливатися / бути брудною. Темні металеві сторони пляшки з розпилювачем також довше зберігатимуть масло, оскільки воно не дозволяє світлу проникати та погіршувати масло. Якщо ви будете тримати пляшку канола в темному шафі, це не буде проблемою.

Спрей допомагає запобігти безладу, так як ви можете трохи контролювати це, але це зовсім непотрібно, і звичайна олія каноли буде чудово робити. Зрештою, це те, що люди використовують дуже давно, ще до того, як був винайдений спрей.

Я б не використовував PAM Spray, він містить інші інгредієнти, крім масла каноли. В основному:

  • Соєвий лецитин
  • Вода
  • Діоксид кремнію

Більшість інших інгредієнтів звариться, коли ви приправите свою сковороду - але використання чистої канолової олії буде краще для вашої сковороди.

Щодо приправи для вашої каструлі - я зазвичай наливаю велику кількість канолової олії у сковороду, знаючи, що завжди можу витерти зайве паперовими рушниками.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.