Соус для спагетті занадто солодкий


5

Намагаюся приготувати соус для спагетті, і це занадто солодко:

2 кожні 28 унцій
консервованих подрібнених помідорів (мало солі) 8 унцій томатної пасти
1 червона цибуля нарізана кубиками
1 столова ложка сушеного орегано
1 чайна ложка сушеного базиліка
1 чайна ложка чорного перцю
4 зубчики часнику
1 фунт 97% жирної яловичини

Підсмажте яловичину і тушкуйте все 3-4 години.

Це просто виходить занадто солодким.

Сіль та ковбаса (сало) зробили б її менш солодкою, але й менш здоровою.

Я думаю про перець поблано та / або кінзу.

Як зробити цей соус для спагетті менш солодким, не додаючи жиру чи солі?


2
Якщо ваш раціон не вимагає нестачі солі, 3,75 - 6 грам солі щодня здається загальною рекомендацією . Вирізавши нижче, що не здорово, вашим нервам потрібні електроліти. Крім того , пов'язана стаття показує , що скорочення солі не має значення , що багато. Що стосується ковбаси, якщо ви будете використовувати ту, яка не має в ній консервантів, чому б це зробило соус менш здоровим? Жир? Виріжте занадто багато жиру, і все, що ви отримаєте, це дефіцит жиророзчинних вітамінів, безумовно, не те, що я б назвав здоровим. То чого саме ви намагаєтеся уникати?
Молот

@ Mołot Правильно чи неправильно уникати натрію та жиру.
папараццо

3
Скажіть, будь ласка, свої дієтичні обмеження у запитанні? Це дозволить кожному зосередитись на наданні відповідей, що їм підходять, а не на обговоренні деталей харчування.
Cascabel

2
Видаліть «здоровий» вислів, який може бути просто помилковим, і у мене немає заперечень.
Молот

1
Привіт Папарацці, я знаю, що наша політика щодо "здорових" спочатку трохи незрозуміла. Розділення між тим, що гаразд, а що ні: чи повинен відповідати інтерпретувати те, що "здорово" чи ні? Якщо ви говорите: "Я хочу, щоб у рішенні більше не було солі, тому що я вважаю, що вживання солі є нездоровим", це нормально. Але попросити когось іншого визначити, яке рішення є здоровим, а яке не призведе лише до бійки між людьми з низьким вмістом вуглеводів, людьми з низьким вмістом натрію, палео і т. Д. Тож я змінив формулювання остаточного питання, щоб відобразити ваше власне розуміння здорових.
румчо

Відповіді:


7

Томатна паста у вашому рецепті значною мірою сприяє солодкості. Ви можете зменшити кількість вживаної або замінити томатним соусом.

Додавання кислоти також допоможе збалансувати солодкість. Наприклад, сплеск оцту або вина.


1

Приблизно чайна ложка бальзамічного оцту не тільки зробить соус менш солодким, але й додасть глибині його аромату.

Ще один варіант, з мого власного рецепту, - додати сплеск червоного вермута після того, як м'ясо буде зроблено, щоб воно закипіло з усім.


2
Я здивований, що ви пропонуєте бальзамічний - для мене це робить їжу солодшою. Інший оцет буде працювати набагато краще для цього конкретного випадку.
румчо

@rumtscho Який оцет ви б запропонували?
папараццо

@Paparazzi насправді не конкретний. Майже всі оцти не є солодкими, можливо, є декілька з невеликою кількістю солодкості, а бальзамічний - єдиний виняток, який дуже солодкий. Отож, подивіться, що у вас в коморі, спробуйте кілька крапель у невеликій кількості соусу і вирішіть, чи сподобалось вам, чи щось у ароматному профілі відчуває вас «вимкнено», якщо так, перейдіть до наступного.
румчо

@rumtscho У мене в коморі є лише два. Яблучний оцет на смак надто схожий на яблучний.
папараццо

1

Я, як правило, використовую дуже мало солі в кулінарії, і не додав би прямо в цей рецепт (а томатів взагалі не було б). Ви можете додати кілька речей, які містять трохи солі (наприклад, Вустерський соус, мармітний або навіть соєвий соус - будьте щадні, якщо ви використовуєте будь-який із них, щоб вони не перейняли аромат). Їх спільним є умамі . Це посилання містить перелік продуктів з високим вмістом умамі; тут виділяються гриби.

Є й інші речі, які ти можеш зробити. Більше цибулі допоможе, як і більше трав і чорного перцю. Цей рецепт може отримати користь від червоного вина замість води, яку можна додати під час кипіння. Трохи допоможе селера або болгарський перець, навіть висушений і припудрений. Овочевий порошок є хорошим джерелом, якщо ви можете отримати його без солі (я можу). Ви можете придбати приправи, приготовлені в основному з сушеної цибулі, часнику, селери та перцю без додавання солі (хоча одна, яка в мене є - "всесезонна" - може вживати трохи солодкого для вживання). Сік лимона також може допомогти.

Особисто я використовував декілька речей, які я перераховую, щоб уникнути жодної домінанти.


1

Простий спосіб уникнути натрію і все-таки солоного смаку - це використання замінника солі. Особисто я намагався використовувати хлорид калію в якості замінника . Він менш солоний і гіркіший, ніж звичайна сіль, але це робить його ще краще для знежирення їжі.

Я почув багато хорошого про використання гіркої солі як замінника солі. Я сам не пробував цього, але якщо ви все одно приймаєте добавки магнію, поміняйте їх гіркою сіллю у їжу.

Що стосується жиру, є жирозамінники . Раніше я використовував мальтодекстрин та пектин , коли мені знадобився загусник. На жаль, перший - досить милий. Пектин не є (на мій погляд, принаймні), і зміна на почуття рота може допомогти боротися з "занадто солодким" почуттям. Я вважаю це дуже особистим, для однієї людини він буде відчувати себе менш солодким, для іншого він може відчувати себе більше. Для більшості це просто товще. Боюся, єдиний спосіб дізнатися - спробувати.Харчування тут не стосується сфери. Звідки ви повністю виймаєте жир із цього питання? У цьому рецепті є жир.
папараццо

@Paparazzi "здоровий" в кулінарії означає харчування. Видаліть його зі свого питання, якщо воно не входить в рамки. Якщо мова йде про питання, це не може бути поза рамками. Для повністю - Добре, я буду міняти формулювання.
Молот

1
Молот, то є з області видимості. Ми допускаємо це до попереднього запитання, щоб люди отримували чітке уявлення про те, куди йдеться, і не варто боятися згадувати слова табу чи подібне. Але питання, що задає "що таке здорове", заборонено (на відміну від такого, який говорить: "Я думаю, що Х здоровий, так як я готую X"), а також обговорення у відповідях чи коментарях не допускається. Якщо хтось згадує свою думку щодо здоров'я в питанні, будь ласка, сприймайте це як особисту переконання і приймайте його як дане, не оскаржуючи його.
румчо

0

Рішення 1:

Якщо вам потрібно дійсно видалити цукор, а не маскувати його, як це стосується пропозицій, що пропонують такі кислотні добавки, як оцет або лимонний сік, ви можете додати дріжджі до соусу і тушкувати його протягом декількох годин при найнижчому налаштуванні. Дріжджі з’їдатимуть цукор і доки ви належним чином не будете його вентилювати (без кришки на каструлі), ви не отримаєте жодного накопичення алкоголю. Коли піде достатньо цукру, доведіть соус до швидкого кипіння і вбийте дріжджову культуру.

Рішення 2:

Використовуйте більш справжні помідори замість томатної пасти і кип’ятіть соус кілька годин, щоб зменшити вміст води в помідорах, що згустить соус. Звичайно, у вас ще буде весь цукор з помідорів.

Рішення 3:

Я припускаю, що ви використовуєте пасту для загущення соусу. Чому б просто не використовувати нейтральний крохмаль на зразок тапіоки замість томатної пасти?


Ваші дріжджі не витримали б на закипанні, тому вона не змогла б перетворити цукор на алкоголь, СО2 або щось інше.
Деббі М.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.