Якщо у мене занадто багато свіжої пасти, я повинен приготувати її або зберегти як є?


2

Я переоцінив кількість свіжих пельменів (сиру та диких грибів, якщо це має значення).

Припускаючи, що ми маємо відпочинок десь пізніше цього тижня, чи краще приготувати решту і покласти його в холодильник, або залишити його сирим? Чи було б краще помістити його в морозильну камеру, або ж холодильник в порядку, якщо це не буде більше декількох днів?

Відповіді:


6

Я роблю багато свіжої пасти, як заповнені, так і незаповнені. Я завжди відразу заморожу, навіть якщо я збираюся використовувати його через кілька годин. Сирі, свіжі макарони (заповнені чи ні) замерзають дуже добре. Зробіть це в одному шарі. Після того, як заморожений перемістити в поштову мішки або інший контейнер. Я замерзаю, тому що свіжі макарони, особливо наповнені, можуть стати липкими ... прилипаючи до пластини, на якій вона знаходиться, або до себе. З ним просто легше працювати, якщо його заморозити. Якість не скомпрометована, і ви можете кинути в киплячу воду в її замороженому стані, коли ви готові його приготувати.


Як довго ви можете його заморозити?
Thomo

1
@Thomo Це буде "безпечно" їсти на невизначений час. Якщо у вас є морозильна камера, що не містить морозу, вона, швидше за все, постраждає якість деградація через 2-3 місяці.
Catija

Я взагалі згоден з @Catija. Якщо ви можете видалити повітря з мішка або контейнера, він може тривати трохи довше, ніж інакше.
moscafj

0

Тримайте його в сирому вигляді і зберігайте в холодильнику. Покладіть його в герметичну сумку, щоб вона не висихала.

Що стосується фаршированих макаронних виробів: ви б тримали сир і гриби протягом декількох днів, чи не так?

Я міг би приклеїти його в глибокий відсік холоду (м'ясний ящик) з боку холодильника, але не замерзнути, якщо я був стурбований наповненням.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.