Мариновані яйця з трохи гусячими жовтками?


9

Якщо коротко, чи безпечно робити мариновані яйця там, де жовток ще м’який?

Я хочу зробити кілька баночок маринованих яєць, які можна подарувати в якості різдвяних подарунків, але я ненавиджу твердо варені яйця. У мене є техніка погладжування, яка призводить до отримання твердих яєчних білків і жовтків, які мають помаранчевий колір і мають гелеву текстуру. Ніколи навіть не бачивши маринованих яєць, окрім жорстких варених жовтків, мене здивувало, чи є в чомусь причина безпеки харчових продуктів. Я кілька розшукував все, що стосується веб-сайтів, що займаються безпекою харчових продуктів, до веб-сайтів, що займаються харчовими продуктами, до блогів маринування, до цього, і я не можу знайти нічого, що стосується жовток, що є іншим, ніж жорстким відваром.

Чи може хтось порадити мені будь-які можливі проблеми безпеки щодо використання яєць, у яких жовтки все ще не повністю встановлені в середині?


Я бачу, ви це опублікували рік тому. Ти ще живий? Зробивши партію, я зрозумів, що мої яйця можуть бути не так добре приготовані, як я мав намір.
wobbily_col

Відповіді:


3

По-перше, навіть для виготовлення маринованих яєць в домашніх умовах, щоб бути безпечними, потрібно постійно їх охолоджувати, як це описано в Національному центрі збереження домашніх продуктів :

Зберігання яєць

Після виготовлення яєць потрібні певний час для приправлення (тобто, підбирайте ароматизатори з засолювального розсолу). Зберігайте їх у холодильнику постійно. Якщо використовуються невеликі яйця, зазвичай допускається від 1 до 2 тижнів, щоб відбулася приправа. Середнім або великим яйцям може знадобитися від 2 до 4 тижнів, щоб добре приправитись. Використовуйте яйця протягом 3 - 4 місяців для найкращої якості.

Найближче, що я виявив, що вживані яйця з м'яким відваром - це цей рецепт від «Серйозне їжа для японського маринованого м'якого вареного яйця для Рамена», який також потребує охолодження і також не зберігається довго.

Навіть якщо ви вважаєте їх безпечними для особистого споживання, краще не ризикувати для інших людей.


1

Ні: якщо ви робите мариновані яйця для тривалого зберігання (тобто в холодильнику), ви повинні їх ретельно готувати (тобто жорстко відварювати).

Крім того, занурення їжі, такої як яйця в алкоголь та / або кислоту (тобто оцет), денатурирует білок , надаючи йому текстуру / зовнішній вигляд приготованого, але не знищує присутніх бактерій / мікроорганізмів . В основному, ви будете більш-менш закінчувати вареними яйцями після того, як яйця сидять у холодильнику досить довго, але ви збираєтесь покласти того, хто їсть їх у лікарні.

@DanaBrunson вірно: ви можете робити яйця з раменного м'яса, але вони не зберігаються більше пари днів. Якщо у вас повинна бути така консистенція, ви можете спробувати зробити яйця століття , які мають досить гарний смак, але не такі, як "нормальне" м'яке варене яйце (і виглядають огидно).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.