Плита під тиском підходить для традиційних індійських страв, доступних в Європі


3

Я хотів би спробувати рецепти з Urvashi Питр «s Indian Instant Pot Cookbook: Традиційні індійські страви , приготовані легко і швидко . Однак покупка оригінальної скороварки для миттєвого посуду не здається простою чи зручною для клієнтів у Європі (за межами Британії).

Хтось спробував ці рецепти з скороваркою, яка є більш доступною в Європі (Німеччина)? Я досі звик до старомодних моделей без будь-якого електронного керування, тому мені цікаво, що може бути гарним альтернативним варіантом придбання.

ОНОВЛЕННЯ Ось зразок рецепту з книги (зв'язаний з цією статтею в The New Yorker ).


У вас вже є книга? Зразок рецепту може допомогти нам розібратися в різниці між приготуванням їжі за допомогою миттєвого посуду та звичайною скороваркою. Це не повинно бути важко адаптуватися. Якщо цього не зробити, я впевнений, що існують інші, більш загальні, індійські книги рецептів для скороварок.
Кріс Х

@ChrisH Я додав посилання на зразок рецепту.
Друкс

1
Шукайте продукти, описані як програмована скороварка
папараццо

Я думаю, що в Amazon UK є добірка плит Хокінса?
rackandboneman

Я не фахівець з приготування страв під тиском, не дуже довгий шлях, але немає нічого особливого в тому рецепті, який не міг би адаптувати той, хто є.
Кріс Х

Відповіді:


6

Я не бачу нічого «особливого» у тому рецепті, що залежить від конкретної скороварки. Я не думаю, що вам не потрібно нічого вигадливішого, ніж старомодна плита під тиском і таймер, припускаючи, що ви знаєте, як користуватися старомодною скороваркою. Якщо ви вже є одним, навіщо купувати інше?

Визначте час на "високому" - час на 15 PSI (або 1 бар) пари і готуйте подалі.

Короткий погляд на посилання показує річ, яка прагне бути всім (плита під тиском, плита для рису, виробник йогурту, насправді повинен був Рон Попель робити рекламу для цього в телевізорі пізньої ночі ...), деякі з яких були б складнішими в звичайна плита під тиском, хоча (наприклад) у нас було місце на плиті над пілотним світлом, яке могло б перетворити будь-який горщик на виробник йогурту, якщо встановити його там повно молока та культури. І ви, звичайно, можете зробити рис у скороварці під тиском, а не намагатися наслідувати "плиту для рису" при атмосферному тиску.


+1 Я ще не володію скороваркою, але знаю, як користуватися старомодними моделями з зворотного шляху. Можливо, я придбаю таку модель, бо мені не подобається (я ще не звикла) ідея про горщик, який сидить на плиті і потребує силового кабелю. WMF Ідеальний Pro може бути хорошим вибором якості.
Друкс

Особливістю рецептів індіанських приготовлених тиску є те, що вони вимірюють час свистками, а не настінним часом .....
rackandboneman

1
@Drux, горщик, який сидить на плиті і потребує силового кабелю. Я думаю, що більшість людей розміщують його на своєму прилавку.
Шеннон Северанс

@ShannonSeverance Thx для цього уточнення.
Друкс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.