Як я заохочую згуртованість тортів з воронки?


8

Я спробував зробити воронки торти на ці вихідні.

Рецепти, на які я дивився, були дуже схожими, в основному тісто для млинців, яке смажиться на фритюрі. Я використовував цей рецепт: http://www.foodnetwork.com/recipes/paula-deen/funnel-cakes-recipe-1947494

Замість борошна АП я використав цільну пшеницю.

Я очікував, що потік тіста обсмажиться в масу хрустких змій, коли я визнаю, що це торт воронки. Натомість, коли тісто капало в олію, воно розбивалося на мільйон крихітних крапель. Результат був більше схожий на хрусткий рис, ніж на воронковий пиріг.

Я спробував прохолодніше масло при 300F і гаряче масло при 365F. Я спробував дріжати через товстіші або тонші отвори. Я намагався пускати його довше і коротше (все менше і менше тіста). У кожному випадку результат був однаковим. Тісто практично вибухнуло.

Я усвідомлюю, що в цільнозерновому борошні є більше клітковини і менше доступного білка, ніж AP. В інших рецептах я лише коли-небудь робив такі незначні відмінності в текстурі.

Чи достатньо було заміни борошна, щоб запобігти цьому лихо, чи є інший фактор, який я повинен врахувати?

Я спробую знову колись. На даний момент я ніби відклав весь експеримент.


Я мав би сфотографуватися, але в даний момент я був зайнятий своїм розчаруванням.
Собачатіна

3
Зі свого боку, ви, можливо, знайшли простий спосіб зробити спайс з цільної пшениці (ну, справді, дуже маленькі)
Джо,

Відповіді:


3

Цільна пшениця може бути вашим питанням. Спробуйте додати принаймні половину борошна AP або хлібне борошно, які обидва краще формують клейкі пасма, які дозволять зберегти все злипання. Якщо ви хочете дотримуватися 100% цільного пшеничного борошна, ви можете спробувати додати додаткове яйце, щоб допомогти поєднати все разом.


1
Моя думка також була розвиток глютену. Цілком можливо, що дозволити йому сидіти довше може допомогти (як у хлібці, що не замішується), але я підозрюю, що осколки висівок зіпсують справи.
Джо

1

У вашому рецепті є 3 склянки або 375 г борошна на одне яйце. Тісто - це складна суміш білка і крохмалю (з борошна), жиру і води (з вершкового масла і молока) і цукру. Яйце діє як емульгатор. Я здогадуюсь, що після зміни на борошно з цільного зерна, яке має більше білка і поглинає більше води, ніж біле борошно, одного яйця недостатньо для утворення емульсії, яка залишається стабільною в фритюрниці з жиром.

Інші рецепти в Інтернеті, наприклад , Allrecipes , bbcgoodfood і YouTube , мають співвідношення близько 300г борошна з двома яйцями.

Нарешті, міряти борошно за об’ємом дуже вражає, оскільки акт зачерпування муки ущільнює. Тож у вас може бути просто забагато. Набагато точніше зважити всі сухі інгредієнти.


1
Це хороший момент, про який я не думав. Сушарка для тесту, безумовно, має тенденцію збиватися на невеликі шматочки більше, ніж липкі нитки.
Sdarb
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.