Як зупинити змащування крапель на вугіллі від уловлювання полум'я?


2

Я використовую один з тих маленьких грилів, де грати на відстані приблизно дюйм або два над вугіллям. Коли я готую те, що не має великої кількості жиру (як овочі), це добре, але головне, що я отримав гриль для гриля mackerel. Це жирна риба і капає жир на вугіллі, який потім ловить полум'я і карбонізує зовні рибу, а всередині залишається сирим.

enter image description here

Існує причина, чому ми маємо цей маленький (трохи більше, ніж взуттєва коробка) гриль, і це тому, що ми любимо брати це кемпінг (де ми також любимо гриль скумбрія). Я розумію, що проблему може вирішити більший гриль, де полум'я не досягає їжі. Чи існує будь-яка техніка для пом'якшення цієї ситуації з цим маленьким грилем?

Я чекаю, поки вугілля не матиме більше полум'я і майже не вийде. Лише через кілька секунд після того, як я поклав рибу на гриль, полум'я починається з-під нього. Я переміщую рибу в іншу частину гриля, де немає полум'я, але полум'я починається через кілька секунд.


3
Це те, для чого шприц пістолети. Оброблені належним чином, вони фактично триматимуть полум'я під контролем, не вбиваючи вугілля.
Wayfaring Stranger

Відповіді:


3

Ну, це не насправді методи, щоб запобігти випаленню жиру з вогню.

  1. Використовуйте якусь систему спринклерної води, як пляшку шприца, пляшку дощувальної або випаровуючи або пляшку вичавлювати полум'я. При використанні помірно безпосередньо спрямованої на область полум'я, воно зменшить полум'я, не вбиваючи вогонь.
  2. Тримайте коробку з попелу від попередніх пожеж навколо, коли вибухне полум'я трохи посипати поверхню полум'я. При правильному використанні буде мати той же ефект, що і вода вище. Це може бути трохи менш практичним через те, що важче уникнути ненавмисного заливання попелу над їжею, але менш ймовірно, що вогонь охолоне.
  3. Ловіть жир перед тим, як він потрапить у вугілля. Якщо те, що ви готуєте на грилі, можна ефективно готувати з непрямим нагріванням, потім помістіть лоток, коробку або будь-який великий контейнер для збору, щоб зібрати жир, перш ніж він потрапить у вогонь. Можливо заповнені водою, щоб потім було легше очищатися. Це те, що використовують більшість електричних і закритих грилів.

2

Якщо у вас є якісь кришки, які можна покласти на все це (але все-таки дозволити деяке повітря), то можна використовувати непряме приготування - нагромаджувати вугілля на одній стороні каструлі, а рибу - на іншій.

Потім можна повільно підігріти його, щоб зробити більшу частину жиру, а потім перенести його на гарячу сторону, якщо він не приготований.

Якщо ви покладете меншу каструлю з водою під рибу, це зменшить ймовірність того, що жир, що капає, потрапляє на вогонь, але створений пар означає, що він не буде коричневим.


2

Якщо ви не підете з непрямим приготуванням, ви не можете зупинити змащування на вугіллі. Для цього вам дуже потрібно мати обкладинку.

Якщо у вас є (випущена) кришка, вона повинна голодувати достатньо кисню, щоб зупинити вогонь змащення. Це також приємно для контролю температури.

Дуже дрібні грилі можуть бути проблемою навіть з покриттям.

Я отримую вас, як невеликий розмір, але це працює проти вас на контроль полум'я.

Навіть підхід шприца пістолет важче на дрібному грилі є ви повинні охолодити вугілля більше, тому у вас є більше ризику покласти їх.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.