Готувати без кришки - як контролювати запах


8

Я планую тривале проживання в квартирі з ефективністю. На кухні немає печі (варильної панелі), витяжки або вікна.

Встановити витяжну або рециркуляційну витяжку - це не варіант, оскільки я не є власником квартири.

У мене є раковина, холодильник, тостер, мікрохвильова піч і достатня кількість лічильника. Він все ще щільний - над мікрохвильовою пічкою і тріском я хотів би тримати його на двох невеликих додаткових пристроях або менше.

Ефективність - це лише невеликий холодильник, але є холодильник на відкритому повітрі з морозильником, я думаю, я зможу використовувати частину простору.

Вазон з гарніром добре допомагає контролювати запах, тому я можу вживати досить широкий асортимент продуктів в горщику. Більшість страв з кексом добре прогріваються в мікрохвильовій печі. Кроку потрібно багато часу і часто потрібно готувати страву для негайного вживання.

У мене є доступ до брикету з деревним вугіллям, тому я можу готувати партії птиці та меленого м'яса та зберігати в холодильнику, оскільки я не заперечую проти тих продуктів, розігрітих у мікрохвильовій печі. Я можу зробити одноразову порцію барбекю, але я не хочу витрачати 30 хвилин, щоб її нагріти за одну порцію. У холодні чи дощові дні я просто не хочу барбекю.

На мою думку, риба та стейк не дуже нагрівають мікрохвильову піч. Не тільки смак, але і риба - це часто проблема запаху, яка знову нагрівається в мікрохвильовій печі.

Моя думка полягає в тому, щоб отримати прилавок-топ-дві плити. Або електрична котушка, або індукційна.

Те, що не має або мало запаху, - це овоч на пару, обсмажте овоч на грилі з невеликою кількістю олії або зовсім, і відваріть локшину / рис.

Нарешті переходимо до м'яса питання. Я не бачу хорошого варіанту приготування або підрум’янювання сирого м’яса (червоного, білого, птиці, риби) без запаху. Будь-які варіанти або в кулінарному обладнанні (крім черепашки), або в способі м'яса і контролювати запах?

Щодо риби, можливо, я б міг брати в полон. Я не тестував, але боюся, що має трохи запаху. Я, можливо, зможу пропарити рибу. Пара матиме дуже мало смаку, але для салату з лососем це може працювати.

Я знаю, що можу вживати консерви для риби і буду. Шукаєш кухар із сирих варіантів, якщо такі є.

Я знаю, що харчування не виходить за рамки. Я випадково вибрав дієту з низьким вмістом Na (натрію) та низьким вмістом жиру. Низький вміст Na знищує багато консервованих продуктів і більшість м'ясних обідів.

малюнок кухні


Тостер, що вискакує або тостер?
Spagirl

2
Можливо, компактний очищувач повітря є варіантом? Щось із вуглецевим фільтром та пристойним потоком допоможе витягнути кухонні запахи з повітря. Ви іноді навіть бачите витяжки для кухні без витяжних каналів, які є не що інше, як фільтри з відкритим контуром з вуглецевим елементом - не те, що ви хочете встановити щось подібне, призначене для більш постійної установки, але гідний портативний повітряний фільтр може бути за розумну ціну.
J ...

Я просто попріла трохи цибулі і не включила вихлоп. Я міг відчути запах із сусідньої кімнати. Не сильний запах і дуже переносимий, але більше, ніж я б здогадався.
папараццо

Чи є вікно, в яке ви можете помістити портативний вентилятор, щоб випустити частину парів? Багато витяжки НЕ зупиняють запахи. Вони просто вловлюють жир і задувають все інше прямо в кімнату.
WGroleau

1
На фото є вікно, а розміщення портативного вентилятора у вікні - це не встановлення витяжки. Я робив це багато разів, щоб виводити дим і пари з дому. Це працює. Допомагає відкрити інше вікно, щоб свіже повітря легше замінив те, що вентилятор надсилає. Але без цього це все-таки допомагає деяким.
WGroleau

Відповіді:


3

ви можете спробувати приготувати sous vide

в основному вакуум-герметизація середнього і готування в мішечку

Має на увазі неймовірно ніжні стейки

Існують спеціалізовані блоки, які підтримують температуру води та циркулюють воду, або ви можете наблизити це за допомогою термометра та горщика на кемпінговій плиті


Це мислення поза скринькою, і це хороша відповідь.
папараццо

Це на зразок суперечить негайному споживанню, але все ще чудова відповідь.
папараццо

Єдине питання, що стосується м'яса sous vide, - це те, що воно виглядає сірим і непривабливим ... Тоді вам потрібно використовувати факел :)
Luciano

7

Чи є ванна кімната з вентилятором? Установка портативної електричної варильної панелі безпосередньо біля ванної кімнати з відкритими дверима може допомогти, особливо якщо ви також можете залишити перекриті вхідні двері під час приготування, щоб забезпечити наскрізний відлив. Ви можете використовувати розкладний стіл, якщо наявних меблів недостатньо.

Покриття якнайбільше, вибір речі з короткими термінами приготування та оперативне очищення все трохи допоможе, але не зникне з проблемою. Підходи з низьким вмістом жиру дуже підходять, оскільки смаження викликає багато запаху в порівнянні з варінням. Підхід із низьким вмістом натрію вирізає багато готових соусів, що означало б більше приготування смакових інгредієнтів, таких як цибуля або спеції.

Піч для кемпінгу на вершині барбекю дасть вам ще кілька варіантів, але все ще покладається на те, що на вулиці достатньо гарної погоди для приготування їжі. У порівнянні з барбекю він стає швидше і краще для всіх мокрих форм приготування.


3
Поруч з кухнею є ванна кімната з вентилятором. Це краще, ніж нічого, але не буде на рівні витяжної капота. Крім соусів для спагетті, я не роблю багато соусів. Я в порядку з томатними соусами з низьким вмістом натрію.
папараццо

4

(по-перше, справа з відсутністю витяжки)

Я зараз маю кухню без витяжки і жив в інших місцях, де це було так. Тільки в одному склалася ситуація, коли біля кухні не було вікна.

Єдиний час, коли мені дійсно потрібно турбуватися, - це коли я спрацьовую димовою сигналізацією і мені потрібно швидко вивітритись. Коли я переживаю, що це може статися (наприклад, бекон у духовці), я встановлю перехресну вентиляцію. Я виявив, що вентилятор, що дме на кухню, працював краще, ніж той, хто намагався висмоктати ... але мені це рідко коли-небудь потрібно.

Коли ви готуєте плиту, я пропоную скористатися екраном з бризок - це зменшує кількість очищення, яке потрібно зробити для верхніх шаф, або якщо у вас посуд на рейці за плитою.

Я також схильний готувати стейки в духовці, під бройлером. Це дозволяє жиру стікати в більш прохолодну зону і зменшує кількість диму.

Я зазвичай не готую рибу дуже часто, але думаю, що її приготування в папілоті стримуватиме передачу запахів.


Тепер ваша справжня проблема - відсутність методів приготування. Раніше я трохи готував у духовці. Якщо ви готуєте лише для себе, вони достатньо великі ... але шукайте той, у якого є справжній режим "запікання". Ви також можете отримати духові печі, але вони, як правило, значно більше.

Замість горщика з кексом я заглянув у миттєвий горщик. У них є налаштування «соусу», щоб ви могли підрум'янити речі, перш ніж переключити їх на повільний кухар або готувати під тиском. Єдине питання полягає в тому, що є лише один «повільний кухар», і це еквівалент «високого» для більшості горщиків з посудом.

Якщо ви макарони людини, то це можна приготувати пасту в мікрохвильовій печі, але ви можете тимчасово переключитися на рисову локшину. Зазвичай я дістаю плоди розміром з плодом, які я можу просто залити гарячою водою. Якщо ви людина з рисом, я також пропоную рисову локшину, але ви також можете придбати мікрохвильові пароварки для рису, які насправді працюють досить добре.

Для приготування біфштексу є такі речі, як Джордж Форман Гриль, які готують з обох сторін ... однак, є й інші марки, які будуть діяти так, мати ручку, щоб ви могли натиснути (для паніні), і відкриється так що ви можете використовувати як сітку. З тих, що я використовував, мені подобається Cuisinart Griddler - у нього є тарілки, які ви можете витягнути, щоб переключити його з гладкого на гриль або навіть вафельний, і щоб зробити його легше чистити.


Отже, якби я був, я б обладнав кухню деяким із наступного, залежно від того, як довго я буду там, і який тип їжі доступний на місцевому рівні:

  • Миттєвий горщик
  • тостер піч
  • електричний прес / паніні
  • індукційний пальник (потрібен лише один конфорка, якщо у вас є й інші)

... але це теж речі, які у мене вже є, крім решітки.


Варто також подумати про те, як ви готуєтесь, працюючи з менш ідеальними кухнями. Я часто готував щось, що потім на початку цього тижня почало б інші страви:

  • Зламати стейк типу «лондонська бриля», а потім нарізати його шматочками, щоб використовувати для смаження картоплю, яловичий строганоф, салат з холодної яловичини, фахітас тощо.
  • Курячу або смажену курку або індичку, потім подрібніть або подрібніть до використання в енчіладах, пиріжках, запіканках, ала-королі тощо.
  • Готуйте яловичу фарш, цибулю та перець, потім використовуйте для приготування італійського м'ясного соусу, буріто, брудного рису (вдвічі більше, ніж начинку для фаршированого перцю), домашнього пирога тощо.
  • Запікайте картоплю, пюре, дещо для матафану чи котеджного пирога, заощадіть для приготування хешу або для смаження патати брава.

Це допомагає зменшити кількість посудин / методів приготування їжі, які вам потрібні в наступні ночі.


Дякую. У ньому немає духовки. Духовна піч може бути хорошим варіантом. Не впевнений, як у Формана буде менше диму, ніж на грилі з одного боку. Я казав достатній простір лічильника, але мав на увазі мінімальні пристрої над мікрохвильовою піччю та посудом.
папараццо

Я вже роблю трохи загальної їжі. Порізати куряче стегно та видалити шкіру та кістки - це один із моїх резервних дій.
папараццо

@paparazzo: Форман і подібні трохи нахилені (ну, значно для Формана), тому жир стікає (до якогось лотка / контейнера, щоб його наздогнати), а не розпалюється. Це різко зменшує кількість диму.
Джо

2

Ви можете спробувати спорити м'ясо / рибу спочатку, а потім використати факел, щоб трохи запекти його. У цьому випадку пропарювання було б краще, ніж кип'ятіння або варіння, оскільки воно не зробить інгредієнти занадто вологими та полегшить пропалювання. Можна навіть розпалити овочі. У мене є невеликий факел, який я використовую для плавлення сиру, коли я лінивий. У ньому утворюється дуже мало диму порівняно з барбекю або сковородою.


Я особисто не є факелом, але все одно вважаю це гарною відповіддю на поставлене запитання.
папараццо

2

Я люблю смажену рибу, і мені подобається часто готувати та їсти її на кухні без підступних рибних запахів завдяки моєму відфільтрованому рибному жаровню . Окрім риби, вона може обсмажувати чи тостувати: стейки, овочі, хліб, горіхи, ви їх називаєте.

У цих кухонних пристроях є три механізми на роботі, щоб мінімізувати запахи їжі. По-перше, гриль і нагрівальні елементи (яких є 2, один зверху і один нижче решітки) укладені кришкою-оболонкою. Він не повітронепроникний, оскільки нижня оболонка не ущільнюється до нижнього нагрівального елемента, коли надходить ззаду. Це отвір дозволяє прохолодному повітрю потрапляти в жаровню і рухатися вгору до другого механізму, який є фільтром у верхній кришці.

У жаровні, яку я зараз маю від Zojirushi, є фільтр з платиновим каталізатором, і я також мав хороший досвід роботи з жаровнями, які мали фільтри з активованим вугіллям. Третій механізм полягає в тому, що нижня оболонка - це каструля, яку можна наповнити водою. Особливо мастила, але й інші рідини та тверді речовини, що висаджуються у воду, швидко охолоджуються та створюють набагато менше запахів диму та аерозолю, ніж якщо вони потрапляють на гарячу металеву поверхню.

Крім рибного жаровні, я маю ще одну пропозицію для тих, хто любить рибу, але зневажає запах, який виникає при приготуванні їх в домашніх умовах. Я купую майже всю свою рибу в азіатських супермаркетах, і більшість з них, крім очищення вашої риби, ще й смажать її для вас безкоштовно. (Хоча я бачив, що деякі магазини стягують податок зі смаженої риби, де очищена риба не оподатковується) Скумбрія та багато інших здорових риб, які ви можете їсти, регулярно тримаються дуже добре для смаження, і м'ясо закінчується дуже схожим на те, що варять. Я вважаю послугу надзвичайно зручною в економії часу і грошей, але також і вищезазначене питання усуває всі запахи, пов'язані з приготуванням риби в домашніх умовах.


2

Невеликий очищувач повітря може допомогти. Наявні лічильники, і якщо ваше місце для приготування їжі невелике, вони повинні бути досить міцними.

Щоб усунути запахи кулінарії, слід зосередитись на тих, які поставляються з вуглецевим фільтром. Запахи будуть летучими органічними сполуками (ЛОС), і саме це вуглецеві фільтри виводять з повітря.

Проблема з цим полягає у вартості, очищувачі повітря коштують дорого, особливо ті, що зосереджені на ЛОС.


2

Як не дивно, один швидкий і простий спосіб позбутися від більшості запахів і диму насправді полягає лише в тому, щоб бути змішаною пляшкою з розпилювачем або простою водою, або водою з ефірним маслом. У пляшці з розпилювачем просто потрібно мати можливість виробляти дуже тонка туман. Просто розпорошіть дрібну туман до стелі, а вода нехай залишиться. Туман вловить більшість запахів і винесе його з повітря. Але вам доведеться затуманити всю кімнату чи зону, але одного-двох задирок дійсно достатньо для більшості запахів.

Я акупунктурист, і ми спалюємо траву під назвою мокса (artemisia vulgaris), яка виробляє дуже густий і смердючий гострий дим. Більшість людей думає, що запахи дуже схожі на марихуану / бур’ян, саме тому мені довелося придумати спосіб розсіювати запах і дим. Не хочу, щоб офісні сусіди скаржилися на запахи. Я вважаю, що він дійсно дуже швидко видаляє запах / дим і без шкідливих хімічних речовин або аерозольних балончиків. Це разом із повітряним фільтром варто спробувати?

Зрозуміло б, якщо ваш туман недостатньо тонкий, що у вас буде скрізь багато вологих речей. Якщо ви перебуваєте у вже вологому або вологому місці, це може бути не дуже хорошою справою. Ми килими регулярно пилососимо і миємо, тому що запахи всі накопичуються. Але Південна Каліфорнія, як правило, досить сухе місце, тому ми не надто турбуємось про вологість.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.