Яке тепло та сало ви використовуєте для смажених грибів?


7

Я люблю смажені гриби зі своїм стейком.

Які прийоми я повинен використовувати, готуючи їх?

Який вид жиру (якщо потрібно) я повинен вживати?

Яке тепло пропонується?


2
паніровані або смажені?
Габріель Херлі

панірований - це намір питання, але інтерпретуйте та відповідайте, як вважаєте за потрібне
Натан Кооп

Відповіді:


7

Я готую їх на середньому сильному вогні на вершковому маслі до тих пір, поки вони не підрумяняться і не стануть хрусткими на мій смак. Я не вкриваю - це, здається, призводить до більш м'яких грибів, ніж я вважаю за краще.


Також не натовпуйте сковороду. Занадто багато грибів також вийде мокрим через велику кількість пари, яка утворюється при виділенні води та випаровуванні. Я також зазвичай вживаю невелику кількість олії разом з маслом.
NBenatar

4

Я просочу їх оливковою олією на середньому вогні.


3

Використовуйте антипригарну сковороду, масло і середній вогонь. Я вважаю за краще свіжі, нарізані гриби, а не консервовані. Дайте сторонам грибів підрум’янитися на ваш смак.


3

Середній вогонь в оливковій олії, бальзамічному оцті, солі та перці


Це приголомшливо, особливо якщо ви хочете безмолочний метод.
Арафангіон

3

Мій улюблений спосіб - готувати їх на дуже слабкому вогні, спочатку без жиру. Додайте в сковороду крихітку води. Гриби починають виробляти воду і скорочуватися, тоді вода кипить; весь процес займає приблизно 20-25 хвилин, а гриби становитимуть приблизно 20% від свого початкового об’єму в кінці його, з дуже концентрованим грибним смаком. Коли сковорода ще раз висохне, додайте вершкове масло і нарізану цибулю і трохи нагрійте. Як тільки цибуля почне перетворюватися в золотистий колір, розмішайте трохи сметани або кремового фріше, і вона готова до подачі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.