Желатиновий порошок проти желатинового листя, коли і чому


4

При приготуванні рецептів типу желе бажано два варіанти желатинового листа і желатинового порошку.

Озираючись, я знайшов пояснення щодо співвідношення порошку до листя, наприклад, скільки тут порошку желатину до одного желатинового листа? але я намагаюся знайти якесь добре пояснення різниці, і коли одне краще, ніж інше.

Єдина відмінність, яку я особисто помітила, полягає в тому, що отримати порошок можна трохи непросто, якщо я його покладу і не швидко перемішую, це може стати окремою кулькою.

Що стосується питання, желатиновий лист проти желатинового порошку, коли і чому?

Відповіді:


2

Я ніколи особисто не помічав різниці. Я бачив, що є й інші відповіді, які говорять про те, що різниця існує, але зроблені моменти не притаманні формі (порошок чи лист). Різниця (яка вже сама по собі невелика) швидше виявляється між різними марками желатину, і може просто статися так, що на якомусь ринку наявні листя мають якість, яку не має порошок, або навпаки. Це як наповнення оливкової олії в квадратні або круглі пляшки: остаточна форма відрізняється, але це не впливає на зміст.

Можливо, є деякі незначні особисті переваги в поводженні один з одним - як ви вже говорили, бо цвітіння порошку іноді не вдається. У цьому немає нічого універсального, я підозрюю, що кожен кухар робить менше помилок із тим, з ким більше знайомий. Пам’ятаю, як комічно мені не вдалося, коли я спробував цвісти листя вперше.

Для мене немає кулінарних причин вибирати одне над іншим.


0

Таким чином, желатиновий лист і порошок обоє повинні бути роздуті в холодній воді. Рецепти з використанням порошку враховуватимуть точну кількість води, необхідної для його зволоження. З желатиновим порошком є ​​одна міцність, з листом - три (бронза (слабкий), срібло (середній), золото (сильний)) і найчастіше в рецептах буде використовувати срібло. Листя желатину - одна сукупна вага, тому легко дізнатися, скільки ви додаєте, не зважуючи (наприклад, у мене завжди по 2 г кожен, але різні виробники пропонують різні зважене листя).

Я віддаю перевагу аромату листя (нейтральний аромат), коли я використовую порошок, мене повністю відключили аромат і аромат його. У професійній випічці зазвичай перевагу листя.


Також обидві форми желатину розплавляться після 140F і денатурируются (більше не гелеві) після 185F.
sou4life

0

З мого досвіду читання кулінарних книг, головне, що я помітив, - це те, що американські рецепти вимагають порошку, а британські рецепти - це листочки

Я поняття не маю, яка доступність порошку є у Великобританії, але лист зазвичай не доступний у звичайних продуктових магазинах у будь-якому з місць, де я живу

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.