Мій сир розплавився, перебуваючи в холодильнику?


6

У мене є сендвіч, на якому написано "продати по 11/4". Бутерброд - це білий хліб, сир проволоне, грудка індички та трохи салату, загорнуті в поліетиленовий пакет.

Я пішов сьогодні поїсти бутерброд і виявив, що те, що видається сиром, переплавилося в рідкий гуп. Усередині бутерброда сир сидів зверху індички.

Сир проволону говорить: пастеризована молочна сирна культура, сіль, ферменти.

Я не знав, що сир може розтанути в холодильнику?

Жодна влада не втратила холодного відро, оскільки турецька бадилля була поміщена туди.

Оновлення:

Тож я витягнув резервний бутерброд, який трохи пізніший в період старіння, і схоже, що сир чеддер плавиться і в цьому, але ще не схожий на попередню спробу стати наступним улюбленим клеєм Ельмера в школі, хоча трохи кислуватий .

Цей котлет із шинкою був у різному холодному відро, тому не було зв'язку з відключенням електроенергії.

Це м'ясо, яке його плавить, наприклад, сіль у м'ясі чи щось інше?


Чому це позначено [sour-cream]? Я не бачу жодних посилань на це у питанні?
Ааронут

Вибачте, я намагався поставити "кисле". Я її зняв.
Роб Олмос

4
Я не збираюся розміщувати це як відповідь, оскільки не маю можливості це перевірити, але це звучить так, ніби це, можливо, ніколи не було справжнім сиром. Можливо, це просто якийсь оброблений продукт, що нагадує сир-свист, який якось затвердів, і те, що ви спостерігаєте, не плавиться, а руйнується.
Ааронут

@Aaronut: Це було моє підозру, але я не думав, що ти можеш продати плавлений сир із таким інгредієнтом ...
Cascabel

@Jefromi: Що б ви ще очікували побачити в інгредієнтах?
Ааронут

Відповіді:


8

Я здогадуюсь, що у вашому бутерброді немає справжнього сиру.

Я бачив це раніше з речами під назвою сир, які були справді типами американського сиру . Це сталося тоді, коли продукт потрапляв до вологи, який, здавалося б, поглинається, через що він стає мокрим і схожим на клей. Якби ви сказали, що в своєму бутерброді є помідор, я був би впевнений, що це відбувається.


3
Ми купуємо попередньо подрібнений крафт-сир для салатів. Якщо я зроблю його (просто дитячий шпинат і сир) і залишу його в посуді та забуду його з'їсти на два дні, сир перетворюється на гусячий безлад, прилипаючи до боків ємності та салату, як ніби він розплавився в там. Маючи так мало змінних у цій ситуації, я можу лише припустити, що сир поглинає вологу, як описує Девід. Я не обов'язково розумію, чому, але є додаткова інформація, яка потенційно може допомогти вам слюти!
stephennmcdonald

Після майже 5 років і 2500+ переглядів я вибираю вас Пікачу.
Роб Олмос

1
Волога, ймовірно, є проблемою, але я бачив, що це трапляється з якимись непоганими сирами, а не просто "не-справжньою" штукою. Якщо сир довго сидіти під впливом вологи, більшість з них може розм’якшити і перетворитися на нежить, навіть якщо це було б добре з сиру для початку - хоча я визнаю, що сухіші та старші сири займають більше часу, щоб розм’якшити.
Мега
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.