Приготування спиртних напоїв із звичайним молоком замість UHT-молока


3

Я хотів би зробити лікер, використовуючи спирт з 40% та інші інгредієнти. Дві з них (за рецептом) UHT-молоко та UHT-вершки. На жаль, я не зміг знайти для них джерела, де я зараз живу. Таким чином, я думав замінити молоко UHT на нормальне молоко.
Це би спрацювало? І як швидко я мав би зараз пити лікер, припускаючи, що вміст алкоголю (~ 20% у кінцевому продукті) не підтримує молоко свіжим?

Відповіді:


3

Це має бути коментар, але я не маю репутації, тому я вибачаюся, якщо не дуже допоможу.

У будь-якому випадку, якщо ви намагаєтеся зробити щось на кшталт лікеру на основі крему, обов'язково можете використовувати звичайне молоко.

Я приготував лікер, схожий на Бейліс із нормальним молоком та уремом крему, і результати були дивовижними!

Термін експлуатації продукту не впливав на використання свіжого продукту (термін зберігання в холодильнику був приблизно як 3 місяці через алкоголь і цукор, що додаються в суміш)


2

У США, хоча молоко UHT можна знайти, це не стандартний, широко розповсюджений продукт. Тому рецепти кремових лікерів просто вимагають вершків або вершків і молока, без специфікації для UHT.

Те, що ми вважаємо "нормальним" продуктовим молоком, є гомогенізованим та пастеризованим чи ультрапастеризованим. Ультрапастеризована продукція майже однакова з продуктами UHT, головна відмінність - упаковка.

Будь-який продукт, будь то пастеризований чи ультрапастеризований, повинен бути прийнятним замінником. Одне з можливих міркувань залежно від вашого рецепту - хоча я особисто цього не відчував, я прочитав, що ультрапастеризований крем не збиває так само, як пастеризований крем. Але оскільки ваш рецепт закликає крем UHT, це повинно бути добре.

Отже, ваш рецепт повинен вийти чудово, використовуючи «нормальне» молоко та вершки, якщо ваш «нормальний» такий, як описано вище.

Що стосується терміну зберігання, більшість рецептів, які я бачив, вимагають охолодити готовий продукт. (Хоча деякі можуть і не.) І більшість заявляє очікуваний проміжок часу, який він повинен тримати.

Я думаю, що якщо ви використовуєте ультрапастеризовані продукти, тривалість часу буде такою, як зазначено у вашому рецепті. З пастеризованими продуктами це може бути менше, але я також думаю, що це може змінюватися залежно від способу приготування.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.