Може хто-небудь, будь ласка, допоможіть мені визначити, який тип сквошу це один?


2

enter image description here

Так що я можу спробувати і спланувати деякі рецепти, використовуючи його. Спасибі заздалегідь! : D


Привіт Дженна! Чи можете ви дати нам відчуття масштабу для вашого сквошу? Як довго? Який діаметр? Це може допомогти дізнатися, де ви теж. Деякі типи сквоту більш характерні для деяких частин світу, ніж інші.
Catija

Дякуємо, що відповіли так швидко! І так, я в Портленді Орегон, і я вирощу їх у своєму саду, і я взяв декілька протягом останнього тижня або двох (ті, які зображені тут), але я не можу пригадати, що саме вони є. І один з сквошу становить приблизно 9 1/2 дюйма довжиною і прибл. 12 ”навколо найгучнішої частини кабачка. Крім того, я повністю розумію (тому що мої кухонні ваги читають “перевантаження”), але я думаю, що вони близькі до 34 унцій. Навколо. Спасибі, знову заздалегідь!
Jenna Kay

1
Також майте на увазі, що сквош, гарбуз, диня і цукіні дійсно схильні до схрещування і є близько мільйона варіантів. Просто переконайтеся, що ви не приймаєте насіння з чогось не обпилюваного в контрольованих умовах - декоративні гарбузи можуть змішуватися і робити потомство отруйним.
Daniel

Відповіді:


1

Схоже, що це зелений літній сквош Cocozelle Green Striped, тип цукіні.


Так, так що в кінцевому підсумку перевірити текстуру його і використовувати в основному будь-який додаток цукіні ...
MarsJarsGuitars-n-Chars
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.