Чи можна щось зробити з приготуванням яблук, які випадають рано?


6

Чи можна щось зробити з великою кількістю кулінарних яблук, які рано впали? Вони різняться за розміром від м'яча для гольфу до тенісного м'яча, але впали за пару місяців до того, як їх, як очікується, дозріють.

У нас, як правило, кілька таких, які потрапляють рано, але цього року отримали неврожай.

Вони, ймовірно, можуть бути корисними?


Вони дуже тверді і кислі?
SZCZERZO KŁY

Вони, звичайно, важкі, але я ще цього не скуштував.
AGB

Відповіді:


8

Так, вони придатні для використання, принаймні, якщо вони досягли мінімальної ступеня стиглості.

Причин падіння фруктів є кілька . Перша - так звана червнева крапля, коли дерево скидає зайві дитячі яблука. Ці фрукти настільки крихітні і недозрілі, що не мають справжньої цінності на кухні.

Влітку опалі плоди ближче до стиглості, особливо якщо заражаються гусеницями молі мотики або на початку осені, коли вітер спричиняє падіння майже дозрілих плодів. Просто спробуйте скибочку і вирішіть, чи вистачає їм аромату вже.

Ці фрукти можна використовувати на кухні, але потрібно врахувати кілька моментів:

  • Плоди будуть менш солодкими, ніж зазвичай - їх можна зафіксувати ложкою або двома цукром. Так само аромат може бути менш складним, ніж зазвичай, додавання трохи спецій допоможе приховати це.
  • У вас виникнуть труднощі з різанням акуратних скибочок. Яблука будуть синяки, коли вони потраплять у землю, і якщо у вас є молі, буде "канал", повний пістолетів, який потрібно вирізати. синці та личинки
  • Поведінка приготування (збереження форми проти розпаду) може бути різною.
  • Більш високий рівень пектину у недозрілих плодах може спричинити несподіване загущення.

Оскільки ви будете обрізати порівняно велику частину яблук, я збирав би в основному найбільші, стислі (аромат і колір може бути показником) і найменше синяк. Це все одно повинно дати вам пристойну кількість фруктів без надто багато роботи.

І ви не самотні: кошик


1
Якщо у вас не так багато вітрів, тож ви використовуєте недозрілі, до них можна поводитись як з яблуками з крабів і робити в желе (хоча я б використовував термометр варення на відміну від рецепту), який дуже смачний із холодом м'ясо / сир. Близько дозрілі водоспади роблять гарні начинки для пирогів (можливо, з першою ожиною або пізньою чорною смородиною) або чатні.
Кріс Н

Чудова інформація. Я думав варити цукор і використовувати в тартах і крихтах. Гарна пропозиція щодо ожини @ChrisH, оскільки я щойно почав бачити перші, які майже дозрівають на місцевих живоплотах :)
AGB

1
Якщо з ними можна поводитись як з крабовими яблуками, то їх також можна перетворити на чатні.
Джон Фельц

Можна використовувати крихітні недозрілі плоди, я знаю, що це бажано робити соління в індійському стилі (з великим навантаженням спецій та профілем гарячого / кислого смаку, зовсім не солодким), особливо якщо занадто молодий, щоб мати насіння. Я бачив незрілі і недозрілі фрукти, як манго, виноград і сливи, які використовуються, яблука також повинні працювати. Справді, це дещо конкретне використання :)
Megha,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.