Чи не використовує важкий кухонний горщик, щоб запобігти горінню на дні?


8

Я готую речі на сковороді на варильній поверхні, іноді на годину-дві, і закінчую товстим чорним шаром на дні. Якби я використовував чавунний горщик, це все-таки відбудеться?


Наприклад, що ви готуєте?
папараццо

Іноді це може погіршити - так як колись буде нагріватися, воно не охолоне так швидко, як тонший горщик
Джо

Відповіді:


13

Ви описуєте ситуацію - це спалений матеріал по всій основі сковороди. Це викликано використанням занадто сильного тепла, і це не допоможе, якщо використовувати більш важку сковороду.

Сенс важчої сковороди - рівномірно розподіляти тепло по підставі. Дуже тонка каструля ефективно передаватиме тепло пальника безпосередньо на їжу. Було б дуже жарко, де була конфорка, і помітно прохолодніше від неї, а їжа, ймовірно, згорить на гарячих точках. При більш товстій основі пальник нагріває частини основи, але тепло поширюється по всьому, перш ніж потрапляти до їжі. Це означає, що немає гарячих точок, тому їжа не згорить, якщо вся каструля не буде гарячою, щоб викликати печіння, яке, здається, було вашим.

Один із способів задуматися над тим, що товста або тонка сковорода не впливає істотно на середню температуру, але вся товста сковорода буде при середній температурі, тоді як тонка каструля матиме гарячі місця та прохолодні місця.

У вашому випадку це здається, що вам потрібно менше нагрівання, частіше перемішування і, можливо, більше рідини, якщо це буде відповідати вашій страві. (Рідина може конвекувати та розсіювати тепло через їжу.)


Проблема в тому, що моя варильна поверхня просто не опускається нижче
Чарльз Брайант

2
Якщо це газова плита, ви можете використати щось, щоб підняти каструлю далі над полум'ям. Інакше більше ворушіть!
Девід Річербі

1
Іноді ви можете повернути циферблат газової варильної панелі неправильно, щоб отримати нижнє полум'я. Якщо ваше починається з "вимкнено", а потім переходить через "високий" до "низький", що є типовим, спробуйте повернути його назад "високо" у напрямку "вимкнено" ...
охолоджене

2
Також на газ можна додати дифузор. Хоча головна мета - дифундувати тепло, тобто зробити його більш рівномірним, воно також зменшує загальну кількість тепла, що потрапляє. Приклад: amazon.co.uk/Metaltex-only-Diffuser-Stainless-Steel/dp/… Іншим способом їх використання є використання меншого кільця, яке зазвичай горітиме посередині, але має менший вихід потужності. За допомогою дифузора зверху тепло розподіляється рівномірно
Кріс Х

18

Важка на важкій основі не запобіжить горінню, але це дуже допоможе, оскільки більша маса утримує і розподіляє тепло рівномірно, забезпечуючи більшу гнучкість при температурі. Залежно від того, що ви готуєте, також допоможе перемішування.

Також є питання техніки приготування. Було б корисно знати, що ви готуєте. Якщо, наприклад, ви починаєте тушкувати м'ясо та ароматизатори, фольгу, яка утворюється на дні горщика, потрібно випустити, щоб допомогти формувати / ароматизувати соус. Зазвичай це робиться з додаванням невеликої кількості рідини і вишкрібання фольги дерев’яною ложкою. Якщо цього не зробити, ви втратите дуже багато смаку, і створите умови для того, щоб кохана згоріла на дні вазона пізніше під час решти процесу готування. Важка нижня сковорода має переваги у створенні цього котлета.

Я б запропонував емальований чавун, а не не емальований. Обслуговування трохи простіше, і зазвичай ви можете уникати чорної кольорової поверхні, що допоможе вам легше побачити коричневе. Навіть нержавіючий горщик з мідним шаром або важкий алюмінієвий горщик може працювати. Маса кухонного посуду змінює ваші здатності давати стійкі результати.


8

Ні, горщик з важкою основою не завадить спалити їжу. Вам слід зменшити нагрівання і швидше перемішати; особливо розмішайте дно горщика


1

Ви можете копіювати теплову масу дуже важкого горщика, використовуючи плиту дифузора тепла. Вони широко доступні в Інтернеті та в магазинах кухні. Додаткова теплова маса чудово справляється з вечірньою температурою і піднімає каструлю подалі від джерела тепла. Частина енергії пальника також випромінюється до приміщення (якщо плита більше дна каструлі), що може допомогти вирішити вашу неможливість тонкої настройки газового пальника.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.