Чи може мангал на вугіллі підтримувати постійну високу температуру?


2

У прикладі в цьому запитанні я згадую про те, щоб отримати гриль до 400 Фаренгейта. Цей приклад не знаходиться у вакуумі. Мені дійсно потрібно обсмажувати мої брюссельські паростки в 400 Фаренгейта, і мені не обов’язково буде місця в духовці, оскільки це День подяки. Отже, моє запитання розвинулося. Більшість рецептів грилю з вугіллям, які я читав, стосуються температури в діапазоні від 200 до 300 за Фаренгейтом. Чи можу я отримати гриль з деревним вугіллям (для цього прикладу розглянемо гриль з чайником Вебера) до 400 Фаренгейта і зберігати його там постійно?

Крім того, якщо я додам копчення деревини, чи це сильно зміниться? Я глазурую брюссельські проростки з чорного перцю, бекону та кленового сиропу, якщо це має значення, і я буду курити їх усім, що є вдома. Рецепт, який я використовую, передбачає обсмажування їх на сковороді, тому я вважаю за краще тримати його таким чином (щоб я не чистив гриль).


Скільки часу потрібно варити? Зазвичай ви хочете, щоб смажена або пташка деякий час відпочивала (стільки ж години на велику індичку), тому зазвичай в цей період можна спекти пару боків. (і складіть трохи підливи і тримайте його на плиті, якщо вона занадто сильно охолоне)
Джо,

@Joe 20 або 30 хвилин. Більшість інших сторін увійшли, і мої паростки не були в цьому списку, оскільки вони варилися при більш високій температурі, ніж решта.
Джейк

Відповіді:


2

Рецепти, на які ви посилаєтесь, ймовірно, для барбекю / куріння, а не для грилю, що відбувається при набагато більшій температурі. Досить легко дістати мангал типу чайника, який досягає 400 F (і навіть далі). Завданням буде підтримка бажаної температури. Однак для цього потрібні отвори. Вгорі повинен бути вентиляційний отвір і вентиляційний отвір знизу. Трохи практикуючи, ви повинні мати можливість маніпулювати вентиляційними отворами для підтримки температури. Спробуйте переставити позначку на 25 - 50 градусів F, перш ніж зменшити потік повітря. Ви отримаєте аромат диму від деревного вугілля, особливо якщо ви використовуєте листяні породи деревини. Додавання курильної деревини додасть сильнішого диму. До овочів я б дотримувався фруктових лісів.


1

Проста відповідь - так. Нічим не відрізняючись від спроби викурити шматок м’яса 250 F протягом 6 годин, ви можете тримати гриль при 400 F за тими ж принципами.

Будь-яка деревина, яку ви додаєте у вигляді стружки або блоків, яку застосовують для куріння, неминуче спалить і спалить гарячіше, ніж деревне вугілля, що спричинить спайки температур. Не додайте занадто багато часу.

Вам доведеться пограти з отворами, щоб побачити, що хоче ваш гриль. Я б запустив ваш гриль і дозволив температурі нормалізуватися і відрегулювати вентиляційні отвори, щоб спробувати знизити його (або підвищити) до потрібної температури.

Чому це має бути 400 F з цікавості? Раніше я смажила паростки на грилі і ніколи не піклувалася про темпи, якщо вона не була надзвичайно низькою або надзвичайно високою. Я готую їх зазвичай між 400-600 і просто слідкую за ними. Я покладу їх в алюмінієву фольгу, оливкову олію, сіль і перець, закрию її, а потім кину на стійку. Чим вище ви зможете вийняти це полум'я, тим краще.


400 - це те, до чого вимагає рецепт смаження духовки.
Джейк

@Jake: не хвилюйся стільки за рецепт. Ви просто повинні стежити за цим, дійсно. Якщо ви готуєте занадто гаряче, пересуньте його на більш прохолодну частину гриля. Крім того, з тим, що згадував Тревіс: нова деревина; Ви хочете, щоб вугілля варилося, поки вони не будуть вкриті золом, перш ніж покласти свою їжу.
Джо,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.