Як я можу швидко шкаралупувати кедрові горіхи?


9

Нещодавно я придбав близько півлітра сирих кедрових горіхів. Вони були зібрані і в середньому менше, ніж кедрові горіхи, які я можу придбати.

Вони - біль для оболонки. Снаряди не відходять легко, а оскільки вони маленькі, для невеликої винагороди потрібно зробити багато роботи.

Який найкращий спосіб їх обстрілювати? Чи слід спочатку їх обсмажувати в їхніх мушлі?

Відповіді:


3

Ось як це можна зробити:

  1. Помістіть свої горіхи у надзвичайно міцний пластиковий мішечок для зберігання їжі та надійно закрийте його після видавлювання всього повітря зсередини.
  2. Покладіть сумку плоско на тверду поверхню, як кухонний стільниця. Починаючи з нижньої частини мішка, перекиньте качалку по мішку вгору і назад.
  3. Повторіть, доки тріщини раковин.
  4. Вийміть горіхи і видаліть залишилися шкаралупи.

З горіхами сирими чи смаженими?
Собачатіна

1
Переважно сирої, але ви можете спробувати сушити смаження на сковороді, часто помішуючи, щоб уникнути пригорання, якщо вам здається, що сирі тріщини тріскаються.
Ess Kay

3

Щойно побачив це через рік. У мене була така ж проблема близько 15 років тому, перш ніж на комп’ютері було багато способів робити речі. Тож це я дізнався від когось ще в Колорадо.

Перший варіант: покладіть горіхи в кілька товстих бавовняних або вовняних шкарпеток з камінням. Зав'яжіть кінець. Поставити в сушарку без вогню. Тупати. Виймай. Висипаємо горіхи. Більшість снарядів приклеїться до шкарпетки. Чистий носок.

Другий варіант: покладіть горіхи на невеликий рушник. Складіть. Використовуйте качалку. Знову горіхи будуть здебільшого вільними, оскільки раковини будуть триматися на рушнику. Вони набагато дешевші, якщо ви купуєте з оболонкою, але ви повинні знати найпростіший спосіб зняти оболонку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.