Необхідно, щоб хлібне тісто очистило бік змішувача за допомогою гачка?


2

Я можу отримати його, щоб очистити просто відмінно з веслом, але я не можу надійно зробити це з крюком вкладення, навіть після десяти хвилин на швидкому налаштуванні. Моє борошно досить сильне, автолізується, і гідратація становить ~ 70%. Я вважаю, що додаю занадто багато борошна, щоб очистити чашу.

Відповіді:


5

Часто тісто з більш високою гідратацією взагалі не потрібно змішувати в змішувачі. Однак, при використанні змішувача, важливіше отримати правильне зволоження, ніж прибрати все тісто з боку чаші. Я б сказав, щоб використовувати кухонну шкалу для вимірювання інгредієнтів, і не турбуйтеся про те, чи тесто віддаляється з боку миски.


Я погоджуюся, що зважування є корисною відправною точкою, але відчуття тіста все ще є важливим. Хороше відчуття тіста компенсує всі змінні. Зважування компенсує тільки ущільнення борошна, але відносна вологість не враховується і може відігравати значну роль.
Sobachatina
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.