Зробіть котик більш чіпким


3

Я робив традиційну котячу закуску з помідорами, оцтом і спеціями, відвареними.

Це дуже смачно, але консистенція досить жорстка, з великою кількістю структури. Проблема в цьому полягає в тому, що він не занурюється добре. Наприклад, коктейль з креветок має тенденцію випадати з креветок і не прилипати до нього.

Я думаю, що причина, чому звичайний котят є більш соковитим, полягає в тому, що його механічно очищують, тому він подрібнюється на дуже дрібні частинки, що в кінцевому підсумку перетворює його на більше соусу.

Моя котяча пюре, не зачищене лопатями, не має такої рідкої природи.

Не маючи якихось пюре, чи є якийсь спосіб я підсолити свою котячу масу?

(Зауважте, що просто додавання більше оцту не допомагає, оскільки помідори зберігають свою структуру, а оцет відокремлюється в калюжі.


Як саме ви це робите?
папараццо

Чому ви хочете уникати приготування пюре?
moscafj

@moscafj: Іноді це не "бажання", а брак необхідного обладнання
Joe

@Joe частково те, що я отримував у ... це стиль перевага чи проблема техніки?
moscafj

@moscafj: що б це не було, це законне питання. Можливо, для їх конкретного випадку може бути краще вирішити питання, але якщо у вас немає інструментів, це не те, що я хотів би зробити вручну (якщо це можливо) вручну
Joe

Відповіді:


3

Стандартною добавкою до кетчупу є галузева добавка, щоб зробити її «оптимально чіпкою» - ксантанова камедь. Це перетворює всі рідини на водній основі в розріджуючі неньютонові рідини, а це означає, що вони витікають із пляшки просто добре, але добре чіпляються за поверхні.

Якщо ви не можете (або не хочете) використовувати це, є купа простих природних загусників. Картопляне або квасолеве пюре (змішайте з невеликою кількістю вашого кетчупу, щоб полегшити його змішування), желатин або картопляний крохмаль (готуйте гарячу з водою, наливайте / перемішуйте, коли теплий). Стрілка.

Також подумайте про зменшення помідорів, перш ніж готувати кетчуп. Менше води з моменту, коли вона зробить її густішою.


Проблема з ОП полягає в тому, що їх кішка занадто товста. Як Xanthum Gum допомагає в цьому?
bruglesco

1
@bruglesco: Розведіть ксантанову гумку у воді, занурте палець, і ви отримаєте свою відповідь. При необхідності кетчуп може знадобитися трохи розбавити; незалежно від того, що ксантанова гумка робить речі "чіпкими".
СФ.

Так само і цукор. Без додавання загусника.
bruglesco

1
@bruglesco: ... натомість додаєш речовину, яка сильно змінює смак, і додає купу порожніх калорій?
СФ.

2

Вам не вистачає компонента: Цукор.

А якщо ваш кінцевий продукт занадто товстий, спробуйте поливати його. (Я б використав томатний сік.) Також, якщо ви хочете, щоб ваше томатне пюре руйнувалося, воно ще довше кипить. (Можливо, потрібно більше рідини.)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.