Яку властивість додає рисове борошно до рецепту пісочного печива?


4

Я купив книгу з рецептами для пісочного пісочного виробу, оскільки хотів спробувати зробити власне печиво. Однак найбільш незвично (зважаючи на його загальну доступність у магазинах) багато рецептів називають рисове борошно крім пшеничного борошна.

Який би ефект очікувався від рисового борошна у рецепті пісочного пісочного виробу і чи є частіше замінник (я думав, що картопляний або кукурудзяний крохмаль, але я не впевнений)?

Відповіді:


6

Існують численні рецепти, що вимагають замість рисового борошна кукурудзяне борошно або кукурудзяний крохмаль; тому ви можете замінити будь-яким безглютеновим і малобілковим борошном або крохмалем (також картопляним крохмалем). Ідея, насправді, досить проста, знижуючи вміст білка в суміші.

Зважаючи на те, що в пісочному хлібі є хороша кількість жиру, це стримує вироблення глютену.

Додавання рисової муки допоможе вам використати ці два заходи в нашій боротьбі з розвитком глютену, що призведе до зволоження та менш жувальних кінцевих результатів.

І зверніть увагу, що, афаїк, традиційний рецепт насправді вимагає вівсяного борошна. (що, я вважаю, також є безглютеновим)


5

Призначення рисового борошна - додавати крохмаль без білка, таким чином зменшуючи загальний вміст білка в тісті і роблячи його "м’якшим" і ніжнішим. Її включення є традиційним у деяких рецептах і старішим, ніж ви могли б подумати (19 століття). Це також повинно зробити печиво "більш чітким", але я сам цього не спостерігав. Існує кілька способів подолати цю вимогу, якщо у вас немає рисового борошна. Зауважте, що все це змінить отримане пісочне печиво від точної текстури оригінального рецепту, але результат вам все одно може сподобатися.

  • використовуйте все пшеничне борошно, але використовуйте борошно з нижчим вмістом білка, якщо у вас є його (наприклад, "борошно для випічки" або "борошно для торта")
  • замість рисового борошна використовуйте інше коротке борошно, наприклад, мелене кукурудзяне борошно або тапіока (не крохмаль). Це змінить смак, але може бути цікавим.
  • використовуйте чистий крохмаль для пом'якшення борошна, наприклад кукурудзяного або картопляного крохмалю, як ви запропонували

Для останнього варіанту, оскільки ці крохмалі не мають «тіла», я б запропонував змінити співвідношення. Хоча в рецептах печива може бути до 1/3 рисового борошна , більш розумною порцією кукурудзяного крохмалю є 1/8 частина кукурудзяного крохмалю, як ви б замінили на борошно для пирога .

Нарешті, зауважте, що якщо ви не можете знайти рисову борошно поруч із собою, ви можете зробити самостійно за допомогою швидкісного блендера або кухонного комбайна та білого рису. Але, можливо, потрібно трохи попрацювати, залежно від необхідної кількості.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.