Видалення згорілої оливкової олії з емальованої чавунної каструлі та антипригарної мармурової каструлі?


3

Мені було цікаво, який найкращий спосіб зняти це опік на оливковій олії? Це обидва нові каструлі. Я чув про використання духовки для очищення чавунної сковороди, але не впевнений, що це зіпсує емалеве покриття. Я поняття не маю, що робити для сковороди з ефектом мармуру.

Будь-яка допомога буде вдячна.

Емальована чавунна сковорода Мармурова сковорода з антипригарним покриттям


Для чавунної каструлі згоріла олія також відома як "приправа". Якщо вона не лущиться, ви, можливо, зможете зішкрібати будь-які високі місця і додати ще кілька шарів приправи, щоб вирівняти її.
Джо

@Joe Enamel повинен замінити потребу в приправах на чавунній сковороді. Я ніколи не чув, щоб хтось заправляв емальовану каструлю.
румчо

@rumtscho: так. Я якось читав, що як дві каструлі чавунні та емальовані чавунні. Так, це не шлях для емальованих. або антипригарним.
Джо

Відповіді:


1

У ложі є досить обширна інструкція по використанню та догляду за чавунними чавунними каструлями.

Коротше кажучи, порада така:

  1. Миття рук теплою мильною водою та нейлоновою щіткою для скрабу рекомендується для збереження первинного вигляду посуду. Цитрусові соки та очищувачі на основі цитрусових (включаючи деякі миючі засоби для посудомийної машини) не слід застосовувати, оскільки вони можуть притупити зовнішній блиск.
  2. При необхідності використовуйте капронові колодки або скребки для видалення залишків їжі; металеві прокладки або посуд будуть дряпати або чіпляти порцеляну.
  3. Видаліть незначні плями, потираючи змоченою тканиною та комерційним продуктом Enamel Cleaner або іншим чистячим засобом для кераміки згідно інструкцій на пляшці.
  4. Для стійких плям замочіть внутрішню частину посуду на 2 - 3 години сумішшю 3 столових ложок домашнього відбілювача на одну частину води.
  5. Щоб видалити вперту запечену на їжі, доведіть до кипіння 2 склянки води та 4 столові ложки харчової соди. Прокип'ятіть кілька хвилин, після чого скористайтеся каструлею для скручування їжі.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.