Грубо нарізати великі партії твердих горіхів


8

Для вівсяної каші я використовую різноманітні горіхи. Я схильний заздалегідь робити великі партії. Моя найбільша проблема з тим, як я це роблю зараз, - це як приготувати великі партії твердих горіхів, які я хотів би нарізати грубо.

Я спробував кілька методів:

  • Блендер або кухонний комбайн, який перемелює горіхи в пасту
  • Розбиваючи їх (накривши тканиною або в мішечку) качалкою, яка повністю розсипає частину і також прагне пропустити купу
  • Нарізавши їх кухарським ножем

Нарізання ними ножа дає найкращі результати, але це дуже трудомістко, і я можу робити лише кілька або дві за один раз.

Я намагався шукати в Інтернеті відповідні методи, але всі вони, здається, використовують горіхи, такі як пекан або волоські горіхи, які насправді взагалі не є проблемою. Мої проблеми, наприклад, з бразильськими горіхами, горіхом макадамії або навіть арахісом.

Чи є якийсь інший інструмент або техніка, яку я можу використовувати для отримання грубо порізаних горіхів (вони не повинні бути ідеально рівними), що підходять для суміші вівсяної каші?

Відповіді:


6

Нарізана банка:

рубаючи банку

( фото з Etsy)

повинно бути саме те, що вам потрібно.

(Можливо, ви також хочете подивитися на мезалунаси з декількома лезами, але вони справді призначені для подрібнення трав.)


Шеф-кухар Pamper має подрібнювач , подібний до цього, але (ІМХО) набагато перевершує. Я використовую його для подрібнення горіхів і задоволений результатами.
Cos Callis

Це по суті відповідає на моє запитання, оскільки це здається інструментом переходу. Я трохи схиляюсь до відповіді Кріса, оскільки він пропонує деякі альтернативи та купу інформації, що стосується конкретного подрібнення горіхів.
Іво Куманс

4

Я знаходжу різні результати, використовуючи блендер та кухонний комбайн повного розміру (останній, як правило, залишає частину цілого, подрібнюючи інші занадто дрібно, тоді як перший прагне робити пасту з грудочками). Виходячи з цього, кухонний комбайн краще. Набагато успішніше, якщо бігати короткими імпульсами.

Мій кухонний комбайн та мішалка для підставки поділяють насадочний насадок, який робить набагато кращу роботу горіхів. Це одна з речей, для якої призначена, це також кавомолка для зупинки. Знову краще пульсує. Якби ви присвячували його горіхам, згинання нижніх лез вгору, ймовірно, ще більше покращило б його.

Також можливі міні-подрібнювачі / міні-кухонні комбайни - загалом кухонний комбайн дає більше рівномірних результатів, якщо не надто порожній. При всіх механізованих підходах вам знадобиться трохи сортувати - підкажіть усе та покладіть найбільші шматочки ще на кілька секунд.

Деякі горіхи також більш крихкі підсмажені і краще подрібнюються, утворюючи менше пасти


1
Мені подобається ваша відповідь, оскільки вона охоплює декілька загальних кухонних приладів, і пропонує деякі загальні відомості та поради щодо конкретного подрібнення горіхів. Ваша згадка про вкладення млина поставила мене на правильний шлях пошуку подібного інструменту, як, наприклад, відбивна баночка / млинна їжа, згадана у відповіді Вумпуса. Я не впевнений, яку відповідь мені слід прийняти.
Іво Куманс

@IvoCoumans, якщо відповідь Wumpus - це те, що ви шукаєте, тоді прийміть це - прийняття стосується того, що вам найбільше допомагає, запитуючий. Якщо інші вважають мою відповідь корисною, вони можуть проголосувати за неї.
Кріс Х

4

Хитрість шеф-кухаря: сумка їх або подвійний мішок, їх у міцній галонній сумці ziploc. Видавіть повітря. Торкніться гайок качалкою або кувалдою (серйозно), щоб розбити їх. Будьте уважні, щоб не вдарити надто сильно, інакше сумка розколоться.


1
Мені подобається ваша відповідь, тому що для неї не потрібен кухонний інструмент спеціального призначення
manu muraleedharan
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.