Як я можу бути більш ощадливим з сіллю при варінні (сушених) макаронів?


8

Готуючи макарони (із сушених), мені зараз потрібно додати значну кількість солі у воду, щоб додати аромат.

Оскільки самі макаронні вироби надзвичайно дешеві, а вода - абсолютно безкоштовна - часом може відчувати, як кинути гроші в стік, оскільки більшість солоної води викидається.

Чи існують якісь ефективні способи зменшити кількість витраченої солі під час варіння, не просто підкреслюючи макарони? .


Додаткові нотатки:

  • Я готовий робити свіжі макарони вручну, якщо сіль можна додавати на цій стадії, а не у воду

  • Вартість солі слід вважати постійною, тобто - припустити, що дешевша сіль не є дійсною.

  • Якість смаку / текстури слід підтримувати якнайкраще.

  • Повторне використання підсоленої води неприйнятне через обмеження простору.


2
Коментарі не для розширеного обговорення; ця розмова була переміщена до чату . Багато, багато коментарів тут були варіаціями "сіль є дешевою, є кращі способи заощадити гроші"
Jolenealaska

Ви використовуєте якийсь соус? О, а не вживання солі та звикання до менше солі в їжі - це, мабуть, корисна річ. Для мене смак здебільшого припадає на м'ясо та овочі, я ніколи не солив нічого іншого, крім приготування соусу.
paul23

Відповіді:


58

Цілком можна приготувати макаронні вироби без солі, тому, можливо, ви зможете відучити себе на нижчому рівні солі, зменшуючи її поступово.

Я не знаю, що, якщо нічого, ви їсте зі своїми макаронами, тож отримати більше аромату - це може бути варіантом.

Якщо ви насправді їсте звичайні макаронні вироби і хочете, щоб вони були солоними, але максимально дешевими, перше, що вам потрібно зробити, - це приготувати її в якомога меншій кількості води та з кришкою. Це також зменшить ваші витрати на пальне (ви можете ще зменшити їх, вимкнувши тепло на кілька хвилин у середині приготування). Якщо ви вживаєте наполовину менше води, ніж раніше, ви можете почати з додавання половини менше солі, тому концентрація у воді залишається такою ж. Для першого наближення тут важлива саме концентрація.

Навіть якщо ви вже їсте абсолютно дешево, наскільки це можливо, я дуже буду здивований, якщо ви зможете зекономити значну кількість грошей, використовуючи менше солі, і якщо можете, вам потрібно врахувати наслідки для здоров'я (я не піду. детальніше). Подумайте, скільки всього ви витрачаєте на це, тому що ви більше не можете зекономити.


2
Якщо у OP є мікрохвильова піч, кількість води (і, отже, солі) можна зменшити ще більше - при ретельному експерименті ви зможете зменшити її, щоб в кінці майже нічого не злити. (Потрібно уважно спостерігати за цим під час експериментів, оскільки макарони можуть загорітися, якщо кипить занадто багато води.) Це, ймовірно, також заощадить гроші на опаленні.
1006а

1
@ 1006a, це теж можливо, якщо ви можете утримати рівень води, але чи не потрібно, щоб макарони залишалися покритими, якщо вони занадто круто рівномірно? Я готую на газі, тому використання невеликого полум'я, яке повертає каструлю до кипіння повільно, і не так багато води, напевно, дешевше, ніж мікрохвильова піч (газ тут коштує приблизно 1/3 електроенергії за кВт / год). Плюс часто я розігріваю або починаю одночасно розігрівати соус у мікрохвильовій печі.
Кріс Х

@ 1006a - Ви можете підпалити макаронні вироби у мікрохвильовій печі ?! Час експерименту!
AndyT


2
Я припускав, що ОП не використовує соус, оскільки соління соусу інакше могло б бути очевидною відповіддю на їхню дилему. Я не впевнений, що ви маєте на увазі щодо покриття макаронами - деякі мікрохвильові методи передбачають накриття миски, інші - ні. На мій досвід, мікрохвильова піч працює добре для менших кількостей, не стільки для великих (це чудово, коли одна дитина хоче локшину, але я використовую плиту, якщо годую всю натовп); Знову ж таки, я здогадуюсь, що ОП здебільшого просто готує для себе. Ви праві, що міркування щодо витрат залежатимуть від цін на енергоносії та конкретних приладів. @ChrisH
1006a

17

Якщо ви не можете отримати дешевшу сіль або зменшити співвідношення сіль / вода і не хочете погіршувати готовий результат, то єдиний варіант, який я бачу, - використовувати менше води.

Готують, як правило, правильна кількість солі у макаронній воді за смаком. Вони кажуть, що вода з макаронами повинна мати смак океану. Отже, якщо ви використовуєте менше води для варіння макаронних виробів, вам також потрібно менше солі, щоб відповідним чином ароматизувати воду (і, таким чином, макарони). Ця відповідь вказує на те, що вживання менше води все ж повинно давати макарони однакової якості.


3
Я погоджуюся, що використання меншої кількості води виглядає як спосіб подолати обмеження ОП, і це не матиме негативного впливу - інший ресурс цього seriouseats.com/2010/05/… вказує на те, що готування в меншій кількості води має недоліки.
Нат Боуман

Як зауваження, ця порада зазвичай стосується приготування страв з італійських макаронних виробів. Коли я принесла "як океан" до макаронних виробів інших кухонь, я отримала від мого інструктора досить прикольні погляди.
Anoplexian

7
"вода макаронних виробів повинна мати смак океану", очевидно, найкращий варіант - рухатися біля океану і просто використовувати морську воду для приготування макаронних виробів.
MikeTheLiar

@MikeTheLiar Живучи на (американському) Середньому Заході і ніколи не бував в океані, я абсолютно не маю уявлення про те, який океан повинен мати смак. Але в мене є один горщик, який я зазвичай використовую для приготування макаронних виробів, і приблизно знаю, скільки солі додати до нього, щоб моя готова локшина вийшла з гарним ароматом. Якщо я використовую менший горщик, додаю менше солі. Тож головна правда незважаючи ні на що. Хоча якби я жив біля океану, я б неодмінно спробував морську воду, якщо не що інше.
senschen

4
@senschen Океан достатньо солоний, щоб бути огидним, і я припускаю, що ця порада має на меті викликати рівень солоності, який смакує жахливішим, а не рівень, який ви можете знайти у виключно солоному, але все-таки їстівному бульйоні чи щось подібне.
Blue Caboose

12

Якщо ваша мета справді - заощадити гроші, ви можете замочити висушену макарону протягом ночі, і вона буде готуватися набагато швидше, так як буде повторно зневоднена. Це призведе до подібного часу приготування свіжих макаронних виробів. Отже, ви заощадите на енерговитратах. Щоб вирішити проблему солі, просто поступово додайте трохи менше кожного разу, коли ви готуєте макаронні вироби, і незабаром ви побачите, що ваш смак адаптується до нижчої соляної дієти.


Я ніколи цього не чув (попередньо замочуючи сушені макарони). Що це робить для текстури та аромату макаронних виробів?
Scribblemacher

Я цього не робив давно (через те, що ніколи не планую так далеко вперед), але не пам'ятаю, щоб він взагалі мав великий ефект, крім скорочення часу на приготування. По суті, коли ви варите сушені макаронні вироби, більшу частину часу приготування займає регідратація.
Phil M Jones

1
З мого власного досвіду, це добре працює для деяких видів макаронних виробів / локшини, а для інших дуже погано. Для мене це дуже добре спрацювало з традиційними італійськими макаронами, але я отримав, як правило, погані результати, пробуючи його з локшиною соба, при цьому інші види потрапляють десь посеред.
Остін Хеммельгарн

1
@AustinHemmelgarn Я думав лише про італійські макарони, якщо чесно.
Phil M Jones

7

Це може бути загадка, або потрібно більше солі або менше води. Ви не хочете зменшувати кількість води, оскільки це може перешкодити правильній приготуванню їжі та призвести до її прилипання.

На щастя, сіль буде досить швидко дифундувати у варених макаронах, що я виявив, коли колись забув солити мою макарону. Ви можете злити майже всю воду, залишивши достатньо, щоб ледь суспендувати і покрити макарони, перш ніж додати сіль. Сіль буде дифундувати у варених макаронах. Звичайно, це не відбувається миттєво, і макарони продовжуватимуть готувати до тих пір, поки вони знаходяться в гарячій воді, тому приділіть це часу, коли ви будете близько хвилини від завершення (регулюючи товщину макаронних виробів).

Це зменшить загальну кількість солі, необхідної, оскільки вам не потрібно солити всю кількість води, яку ви готуєте. Це також може зменшити загальне споживання солі, оскільки зовнішні шари макаронних виробів будуть приймати сіль швидше, ніж внутрішні, надаючи трохи сольового аромату, але зменшуючи фактично спожиту кількість. Мастикація врешті гомогенізує вміст солі, але до цього часу сприйняття солоності вже зустрічається.


6

Готуйте зовсім без солі, а сіль за смаком за столом. Менше буде використано, і ніхто не буде витрачений даремно.


Найкраща відповідь. Не обов’язково за столом, але посоліть макарони і киньте, відразу після зливання.
Дуглас відбувся

10
Це погана порада. Соління макаронної води, а не макаронні вироби пізніше призведе до вживання менше солі для досягнення того ж аромату (через те, що солона вода поглинається макаронами). Це означає, що зі своїм методом ви або будете помітно компрометувати аромат, або в кінцевому підсумку вживаєте занадто багато солі, що шкодить вашому здоров’ю. (Це стосується не лише макаронних виробів. Приготування на ранніх термінах кулінарії - це порада, якої дотримуються більшість / усіх? Професійні кухарі.)
Конрад Рудольф

3
Хороша порада. Засолення рано робить макарони солоними до основи. Це означає, що більшість солі їдять, а не скуштують. І все ж ви додаєте сіль для її смаку, і точно не для її поживної цінності. Звичайно, якщо ви використовуєте однакову вагу солі, засолити рано здоровіше. Але для того ж смаку, засолювання пізно - це і дешевше, і здоровіше, оскільки можна менше використовувати.
MSalters

1
@KonradRudolph Я навіть не збираюся говорити про те, чи солі, застосовані за столом, призводять до більш-менш смаку, ніж солі у воді, але, як ваша ідея допомагає ОП використовувати менше солі? Викидання його в каналізацію не економить. ОП стурбовані зменшенням кількості солі, що залишає їх комору, а не зменшенням кількості солі потрапляє в рот.
Beanluc

2
@Beanluc І, як пояснено в коментарях під питанням ОП, мета ОП просто повністю помилкова. Незалежно від причини, на яку вони думають, що для зменшення споживання солі немає. Відмова від їх помилкового уявлення не допомагає.
Конрад Рудольф

6

Може, дурна відповідь, але як бути з купівлею солі? Сіль насправді дешева в більшості місць, тому, можливо, ви просто відчуваєте, що ви кидаєте гроші на стік, тому що так швидко використовуєте сіль.


6
Не отримуйте тут голосів, які є зниженими, це солідна порада. Я зробив це з шампанським, коли відчув, що це занадто дорого пити, і не хотів витрачати свою єдину пляшку з будь-якого приводу і чекати на більш урочисту гідну подію, яка так і не прийшла. Вирішив, купивши більше пляшок, тож у мене ще є кілька, коли я випив одну. Само собою зрозуміло, що шампанське та сіль - у цілком різних цінових діапазонах. Але я не думаю, що в психології є різниця.
Віктор Мелгрен

2

Вийнявши макарони, тримайте каструлю з водою на вогні, поки вся вода не випарується. Потім збирають сіль. Це, швидше за все, не заощадить ваші гроші.

Крім того, якщо у вас є достатньо часу, і ви перебуваєте в правильному кліматі, ви також можете поставити горщик на сонці і дозволити воді випаруватися таким чином. Я десь прочитав, що в пустелі Сахара випарується 1-метрова кубічна кількість води, що пройде ~ 61 день.


-1

Сіль підвищує осмотичний тиск води, а також ароматизує макарони. Якщо зменшити сіль, макаронні вироби не будуть готуватися належним чином. Оскільки для обробки соусу зазвичай використовують макаронні води, використовуйте ту кількість солі, яку вимагають у рецепті, як правило, від 1 до 4 столових ложок на галон води, що використовується на півлітра макаронних виробів. Як зазначалося в коментарях, сіль в буквальному сенсі є брудом дешевим. І не додайте олії у воду. Просто ні.

редагувати: вода в океані має осмотичний тиск близько 27 атмосфер - це впливає на текстуру макаронних виробів

вода з макаронами, яка поєднує крохмаль і сіль, при додаванні до соусу це допомагає соусу прилипати до макаронів (сіль контролює желатинізацію крохмалю)

і ... вам потрібно багато води, щоб температура не падала занадто сильно, коли ви додаєте макарони


1 - 4 столові ложки? Я посипаю приблизно половину чайної ложки і отримую хороші результати .. 300 г макаронних виробів, багато води.
всередині

9
"Якщо ви зменшите сіль, макаронні вироби не будуть готуватися належним чином". Визначити правильно ? Що піде "неправильно" на вашу думку чи досвід, якщо не посолити воду?
Beanluc

3
Галлон, кварт. Я щойно зрозумів, що ми говоримо в дивних, величезних кількостях води. Не хвилюйтесь.
всередині

1
@JanIvan Підвищення температури варіння справжнє, але зовсім незначне. Це не впливає на кінцевий продукт. Єдина причина засолювання води полягає в тому, що вона різко покращує смак.
Конрад Рудольф

2
Я ніколи не додаю солі до води з макаронами, і ніхто, на яку я її готував, ніколи не скаржився.
Вікі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.