Ясний суп з пластівцями снігової кулі


4

Я роками безрезультатно шукав суп з бульйону з цвітної капусти та синього сиру.

Це схоже на ті Снігові глобуси, те, що ти трясеш. Цвітна капуста сніжиться в блюді кожну горло.

Я припускаю, що це бульйон з цвітної капусти з овочевим запасом, а потім запечені квіткові суміші? Якось із синім сиром.

Кожен раз, коли я пробую, це не ясно або коли цвітна капуста не сніжиться. Проблема полягає в тому, що якщо я змішую її занадто дрібно, вона стає кашкоподібною, а решітка створює щілини, а не пластівці.

Я думаю, що мені потрібна допомога, як ви робите страву з супу з сніжних пластівців?


1
Якщо ви опублікуєте поточний рецепт, люди тут можуть допомогти вам змінити його на бажаний ефект. Оскільки ваше запитання прямо зараз, це запит на рецепт, який тут поза темою,
Йоганна

2
У вас це було десь і хочете наслідувати це, чи це ідея, яку ви не вдосконалили? Звичайно, це звучить досить :)
Еріка

1
Це була каюта в снігу, вона шеф-кухар і не дала мені рецепту. Це було так добре. Я роками переглядав знімки прозорого супу з цвітної капусти і нічого немає. Я думав, може, якби я просто описав це текстуру та зміст і проблему з частиною пластівців, хтось міг би пролити світло. Це дійсно смачно, особливо в холодному кліматі.
Джеремі Томпсон

Відповіді:


5

Виробляти прозорий бульйон або споживати не важко. Традиційно плот з яєчного білка використовується для захоплення твердих речовин, і з нього можна видалити прояснений бульйон. Існують більш сучасні методи очищення рідини, які легко знайти в Інтернеті. Наприклад, агар може бути використаний для гелювання бульйону. Гель може бути розбитий, а прозору рідину можна злити. Пам’ятайте, хоча, ясно не означає без кольору. Тож розгляньте інгредієнти супу, коли ви думаєте про колір вашого кінцевого продукту.

Для вашого супу, для мене, проблема полягає в синьому сирі, який затьмарить ваш прозорий бульйон, якщо його додадуть у вигляді шматочків синього сиру. Отже, я б експериментував із тим, щоб отримати аромат синього сиру в бульйон.

Потім наріжте цвітну капусту в кухонному комбайні, ніби ви робите цвітну капусту з «рису». Цвітна капуста повинна бути сирою, можливо, її варити суп, щойно додається. Я здогадуюсь, ці маленькі шматочки затоплять у вашій мисці прозорого супу. Перемішайте їх, і це "сніг".


2
Я ніколи не робив запасів сирної шкірки, але це річ. Цікаво, чи допоможе це тут
Кріс Х

Дякую, це дає мені (початківцю кулінарію) кілька порад, які варто спробувати.
Джеремі Томпсон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.