Яловичий фарш в домашніх умовах та безпека харчових продуктів


8

Чи є якась користь від подрібнення м’яса в домашніх умовах щодо безпеки? Наскільки я розумію, причина нарізки м'яса може готуватися рідко - це те, що зовні, яка може бути забруднена, повністю готується. У той час як з меленим м'ясом, "зовні" немає, тому його завжди рекомендується готувати до 160. Я міг забрати нарізку м'яса для подрібнення. Чи вважаються певні порізи яловичини (можливо, подалі від внутрішніх органів) меншим ризиком щодо E.Coli та інших забруднень?

Відповіді:


10

Я не погоджуюся з іншою відповіддю з однієї простої причини - чим менше кроків буде зроблено масово, тим менший ризик.

Звичайно, це передбачає, що ви правильно очищаєте свою шліфувальну машину, але оскільки ви шліфуєте лише один шматок м’яса, а може, і кілька шматочків м’яса, вам потрібно лише хвилюватися, якщо ці шматки м’яса мали забруднення.

Для більшої операції кожен шматок м'яса, який потрапив до нього з моменту останнього ретельно очищення м'ясорубки, міг забруднити придбане вами м'ясне фарш.

Звичайно, це передбачає, що велика порізка м'яса вже не була заражена через розрізання м'яса чи якийсь інший попередній етап обробки. (наприклад, якщо багато м'ясників згодовують в одній м’ясорубці).

Тепер, чи достатньо турбуватися про зміну ризику? Напевно, ні, але воно існує, проте трохи. Якщо ви хочете бути по- справжньому параноїком, обшукайте зовнішню обжарку, обріжте їх, а потім подрібніть те, що залишилося. Але звичайно, якщо ваша шліфувальна машина не стерильна, ви просто стріляєте собі в ногу.


Отже, якщо ви робите яловичу фарш рідко і ретельно очищаєте обладнання, це швидше безпечно, ніж зберігати?
Ааааа каже, що поверніть Моніку

5
@aaaaaa: якщо ви переконайтеся, що ваша м'ясорубка та кухня чисті, то це трохи безпечніше, оскільки у вас немає проблем з басейном. Скажіть, один із мільйонів шансів у корови щось погано (я не маю поняття, що це є насправді) ... і вони обробляють 10 корів за один раз ... тоді ваші шанси між 1: 1 млн (перша корова) і 10: 1 млн (остання оброблена корова), яка в середньому становить 5,5: 1 млн, або більше ніж у 5 разів, коли вона була для однієї корови за раз. Це така причина, чому коли щось не вдається на заводі, вони повинні згадати тисячі кілограмів м’яса
Джо

8

Ні, не важливо, хто робить яловичу фарш. Попередній «зовні» забруднює всі відкриті поверхні в шліфувальній машині. Таким чином, ви не отримуєте жодного "безкоштовного пропуску" за його шліфування.

Це також не пов'язане з нарізкою яловичини. Всі вони піддаються одному і тому ж середовищу в м’ясницькому магазині, прослуховуються однією і тією ж водою тощо, і всі вони на одному рівні забруднення.

І, як правило, правила безпеки харчових продуктів мають бути дотримані дуже буквально. Якщо за якихось обставин правило не застосовується, вони розповідуть вам про це прямо у списку правил. Коли вони нічого не говорять, ви повинні сприймати це як "відсутність виключень".


Як тоді ресторани роблять стейк-тартар? Безумовно, зовні забруднюється всередині так само, як і в домашній кухні, але це часто в багатьох місцях.
Кріс Н

2
@ChrisH Ідея полягає в тому, що його подають майже відразу після заземлення, тому бактерії не матимуть зубців для розмноження та досягнення небезпечних концентрацій.
Йоганна

4
@Johanna Я вважаю, що це правда, але ця відповідь дає ковдру «ні», не згадуючи про часовий аспект, тоді як існування стерта тартаре свідчить, що тут є більше, ніж це.
Кріс Н

1
@ChrisH суть моєї відповіді полягала в тому, що немає ніякого способу "підкрастися" до норм безпеки, перемелюючи вдома. Йдеться не про те, щоб обговорити, коли м'ясне м'ясо є "безпечним" у значенні "достатньо безпечного", а про те, що який би рівень безпеки в магазині не купував мелене м'ясо, тоді домашня земля матиме рівень безпеки, ceteris paribus. Незалежно від того, чи їсте ви м'ясо в сирому вигляді, чи швидко готуєте його, чи готуєте пізніше, це не має значення для моменту, який я робив.
румчо

1
@rumtscho, якщо це ви хочете зробити, то досить справедливо - я не згоден, особливо з вашими припущеннями, але я бачу, що це вагома позиція. Існують такі підходи, як "пошук і гоління", які використовуються для боротьби з забрудненням поверхні (деякі дебати щодо того, наскільки добре, треба дуже контролювати), і можна отримати нарізки м'яса з більшою кількістю тестування та простежуваності, ніж типовими. Жодного можливого для м'ясного фаршу неможливо.
Кріс Н

-1

Вони їдять курячі сашімі в Японії! Якщо ви шукаєте рідкісні гамбургери, ви побачите, що агентство з норм харчування в Великобританії випустило керівництво по закладах громадського харчування Worthing to serve burger.

Ключовим є джерело фермерського господарства, яке спеціально постачає м'ясо для сирого або рідкого споживання. Такі, як коктейльний тартар або яловичий карпаччо.

Ваша кишка абсолютно поєднується з e.coli, тому ви не будете хворіти від звичайних штамів. Такі штами, як O157 / шига, як токсин, який може спричинити недостатність нирок, - інша справа. Їх можна перевірити на велику рогату худобу, щоб мінімізувати ризик.


Мені потрібна цитата наYour gut is absolutely teaming with E.coli
AGirlHasNoName

4
@bruglesco CDC " Escherichia coli (скорочено E. coli) - бактерії, які знаходяться в навколишньому середовищі, продуктах харчування та кишечнику людей і тварин" [шахта емфі]. Але той факт, що вони присутні у нижній кишці, не говорить про те, що вони робитимуть, якщо приймати всередину, щоб вони опинилися в інших частинах тіла. Просте існування терміна фекально-оральний шлях (зараження) повинно бути достатньо, щоб дати можливість комусь зробити паузу для роздумів
Кріс Х,

Інші країни (не США) прищеплюють своїх курей проти сальмонели. Тож у Японії сире яйце не так ризиковано, як тут у США. Я б припускав, що те саме стосується сирого курячого м’яса, але я не впевнений, що хотів би прийняти цей ризик.
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.