Як рівномірно поєднувати макарони та соус?


4

Коли я роблю макарони, я зазвичай намагаюся закінчити її, змішуючи в моїй каструлі свіжозлиту макаронні вироби з соусом, трохи регулюючи товщину з водою з макаронами і т. Д. Проблема полягає в макаронні соуси, які мають більші шматочки чогось - будь то фрикадельки, креветки або шматочки ковбаси. Як би важко я не змішував макаронні вироби з соусом, вони зазвичай не розподіляються рівномірно і утруднюють пластинку рівномірними порціями. Я гадаю, що я міг би взяти креветки або все, що завгодно, і покласти тарілки з ним під час обробки, але це здається занадто великим клопотом. Чи є кращий спосіб зробити це?

Відповіді:


6

Не кладіть на перше місце креветки тощо в соус, а готуйте їх окремо, так що вам не доведеться його виймати. Тоді просто зверху викладіть макарони, і якщо ви скажете, що ви готуєте фрикадельки і хочете трохи соусу до них, змішайте трохи соусу з вашими фрикадельками, а потім покладіть їх зверху. Якщо ви хочете, щоб це було змішане з виглядом макаронних виробів, тоді зробіть те саме, що я сказав вище, і змішайте макарони у ваших індивідуальних чашках або тарілках, якщо ви використовуєте її після того, як ви одягнули макарони.

Ви просто не збираєтесь отримати рівномірний розподіл з випадковими змінними, все, що ви можете зробити, - це вибрати і порахувати, якщо ви хочете, щоб все зрівнялося.


1
Я згоден. Великі смаколикові інгредієнти не піддаються рівномірному змішуванню. Вибачте!
Місіс Гарден

Ось приємна інформація про фізику, що стоїть за цим ефектом: boingboing.net/2010/11/29/brazil-nut-effect-wh.html
TJ Ellis

Це відео було приголомшливим. Дякуємо за публікацію
Varuuknahl

1

Подавати їжу буде важко, але якщо ви просто намагаєтесь все ретельно перемішати, можливо, спробуйте дві каструлі - покладіть все в одну, трохи перемішайте, а потім перелийте її в іншу і трохи перемішайте. Цей метод має перевагу змішування в шматочках внизу з тими вгорі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.