Що я можу зробити з невдалим хлібом?


8

Тому я спробував свій перший буханець хліба сьогодні ввечері, і його підірвав. Він рівний і досить широкий (я спробував вільний хліб). Це близько 2 дюймів у висоту і дуже губчастий. Має приблизно консистенцію кукурудзяного булочки. Це смутно їстівне, але не дуже хлібне.

То чи є щось кулінарне, що я можу зробити з цим чи варто просто покласти це на компостну купу?


Хлібні крихти, або качки / білки.
Шлях до Незнайомця

Відповіді:


6

Я б сказав, що начинка, але якщо вона не смачна, то ваша начинка не буде на смак. Хлібний пудинг? Відбілити. Хлібні крихти? Можливо. Крутони? Я не знаю, напевно, ні.

Просто запишіть його на досвід, і подивіться, чи не захоплюються птахи.


2
Я думав про хлібний пудинг, особисто. Або фондю.
Ааронут

1
Якщо вона має розсипчасту текстуру, я б поїла панірувальні сухарі, а потім запікала їх у низькій духовці, щоб спробувати їх на зберігання. Решту годуйте птахами.
FoodTasted

2

наріжте його дуже тонко, змастіть оливковою олією і запікайте в духовці при температурі 250 градусів, поки не висохне. Робить чудові сухарики. Посипте оливкову олію часниковою сіллю або іншими травами.


Або зробіть грінки - наріжте кубиками, розігрійте сковороду з олією з деякими зеленню і часником, потім обсмажте кубиками хліба, потім розкладіть в листовій сковороді для запікання в низькій духовці, щоб вона висохла. (це працює в будь-який час, коли у вас є багато зайвого хліба, оскільки його сушіння дає змогу тримати його тижнями)
Джо,

0

Я зазвичай використовую або їмо свої невдалі експерименти з випічкою і крейдую це, щоб пережити, намагаючись точно визначити, де я пішов не так, щоб я міг зробити кращий наступний раз. Навіть якщо вони не виходять ідеальними, вони завжди їстівні!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.