Чи впливає зміна висоти на час випікання або температуру?


8

Раніше я жив на декількох тисячах футів над рівнем моря, але зараз я живу лише в декількох сотнях футів над рівнем моря. Чи вплине це на температуру та час моїх рецептів випічки (торти, хліб тощо)? Якщо так, то як? Чи впливає зміна висоти на будь-які інші сфери приготування?


7
Я думаю, вам потрібно відредагувати свої одиниці - напевно ви мали на увазі "метри" чи "ноги" чи щось, а не "милі".
bikeboy389

Вам насправді дуже пощастило, рухаючись у напрямку, який ви зробили. Більшість кулінарних книг написані на тій висоті, яку ви бачите у своєму новому будинку. Тому, якщо у вас є купа кулінарних книг, написаних для приготування на висоті, тепер ви можете забути про всі коригування, які ви раніше робили, і просто готувати так, як написано.
bikeboy389

@bikeboy: Звідки ти знаєш, що він не з іншої планети?
Ааронут

2
@bikeboy: Я мав на увазі, можливо, він вимірює відстань від рівня Землі до іншої планети. Я думаю, це не смішно, коли вам доведеться це пояснювати.
Ааронут

3
Незважаючи на одиниці, питання стосується зміни рівня моря. Навіть при жахливих прогнозах Al Gore et al, я не думаю, що сама зміна рівня моря зміниться занадто сильно щодо того, як ви готуєте, окрім наявності інгредієнтів / можливого затоплення вашої кухні.
PeterL

Відповіді:


12

Зазвичай це питання йде навпаки (як налаштувати рецепти приготування на висоті) ...

Основний вплив, який має висота на час приготування та температури, - це вплив на температуру кипіння води. На великих висотах вода починає кипіти при більш низькій температурі, тому все, що кипить, не досягне такої високої температури, і часто її потрібно готувати довше.

Більша висота також може спричинити закваску, щоб мати більший ефект. Можливо, вам доведеться додати додаткову закваску (дріжджі, розпушувач), щоб отримати ту саму кількість підйому, яку ви мали на більшій висоті.


1
Готування на великій висоті також може зажадати, щоб речі готувались із кришкою або з більш рідкою рідиною, оскільки нижня температура кипіння означає більше випаровування. Тож у вашому випадку ви можете виявити, що ви хочете зменшити кількість рідини в речах, або що потрібно більше часу, щоб зменшити соуси.
bikeboy389
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.