Ефективний та простий спосіб теплової ізоляції теплового блоку готелю?


14

Запропонований цим питанням , я хотів обговорити найефективніший, а також найпростіший спосіб термічної ізоляції теплового блоку готелю.

Я бачив ізоляційні стрічки Kapton як тут зроблені з дуже переконливим резюме про його корисність.

У посиланнях названої статті описаний спосіб з ізоляційним матеріалом з нагрівальної шафи , однак без кількісних результатів.

Крім того, я знаю, що хлопці на німецькому форумі перепідготовки виготовляють власні кремнієві кришки для блоку обігрівача . Як я розумію, між повідомленнями людей існує велика кількість розкидів: від «майже незначного» як ізолятора (але корисного для інших речей) до дуже корисного. Немає кількісної оцінки. Крім того, вони, як видається, прикладають певних зусиль для створення.

Чи є додаткові рішення та / або порівняння між рішеннями?

Відповіді:


9

"Швидкий і брудний" підхід полягає в тому, щоб просто вдарити кучу стрічки Каптон там. Чим більше, тим краще! (Поки не потрібно демонтувати для обслуговування, все одно.)

Мені здається, що попередньо розрізана керамічна стрічка + «ковдри» від стрічки каптон є простою та ефективною. Гарячі блоки стилів E3Dv6 та Replicator 1/2 повинні бути сумісні. Або ви можете вирізати самостійно за допомогою гострого хобі-ножа.

введіть тут опис зображення http://www.fargo3dprinting.com/products/makerbot-replicator-2-ceramic-insulation-tape/

Основний мінус полягає в тому, що вони не ізолюють дві сторони гарячого блоку. Але покриття зверху і знизу забезпечує велику практичну користь, і ви завжди можете додати ще кілька обгортань стрічки Каптон, щоб прикрити решту поверхонь.

Ще одним хорошим варіантом, який останнім часом став популярним, є склопластикова стрічка зі скловолокна. Він має силіконовий клей, тканий килимок зі склопластику та блискучу алюмінієву поверхню. (Світловідбиваюча поверхня зменшує теплове випромінювання.) Його часто використовують у автомобільних програмах навколо глушників тощо. Ви можете розрізати його на маленькі прямокутники для кожної сторони гарячого блоку або обгорнути блок, схожий на Kapton.

введіть тут опис зображення https://shop.raffle.ch/shop/insulation_material/

Головне питання - якість - не всі марки мають клей, який затримує високий темп друку. Він може запахнути, коли спочатку «згорів» через трохи приготування клею. Я також вважаю, що вам потрібно пару шарів, щоб отримати стільки теплоізоляції, як керамічна + каптон ковдра, коли навколо гарячого блоку багато повітряного потоку.


Я знаю, що це трохи ОТ, але я використовую цей другий матеріал під моїм нагрівом, який збільшив швидкість нагрівання НВ більш ніж у 2 рази
дартс піксель

О так, я роблю те саме. Відмінно справляється з нагрівальними ложками в незамкнутих принтерах. (Я ХОЧУ ДЛЯ нагріву повітря в моїх вкладених принтерах для нагрівання повітря!)
Ryan Carlyle

Ці попередньо виготовлені каптонові ізолятори з волокном добре виглядають. Чи є у вас якісь кількісні результати, такі як криві нагріву з та без ізоляції? Цей, а також волокнистий матеріал, наданий у вашому другому рішенні, є в основному тим, що описано в моєму другому посиланні, або я щось пропускаю?
kamuro

Якщо я правильно розумію його опис, він використовував тефлоновий сендвіч для підсмажування пакетиків під каптоном. Я особисто про це не чув. Більш часто зустрічається або біла керамічна стрічка, або просто кілька шарів каптона.
Райан Карлайл

Ви коли-небудь проводили якісь кількісні вимірювання на своєму теплоізоляційному блоці? Наприклад, порівняння споживання електроенергії, коливання температури в підстанції?
kamuro

6

Я запитую себе, чому люди турбуються з каптоновою стрічкою, коли так просто використовувати тефлонову ущільнювальну стрічку для ізоляції готелю. Ця стрічка злегка піниться, щоб забезпечити кращу герметизацію при використанні для герметизації "трубних ниток". Його можна придбати в будь-якому місці за дуже невеликі гроші, і він може стояти до 260 ° за Цельсієм постійно і 300 ° протягом короткого часу (відповідно до його технічного опису). Це повинно бути достатньо для більшості застосувань. Водяну установку PTFE-стрічку наносити дуже просто, оскільки її м’яка і може бути розтягнута до потрібної форми. І приклеюється самостійно без зайвого клею. Немає клопоту, як із жорсткою стрічкою каптон. А ізоляція набагато краща через бульбашки повітря всередині стрічки. Я зробив це на своєму екструдері, і він працює чудово. Мій екструдер нагрівається зараз приблизно на 20%. Я застосував цю стрічку в встановленому положенні протягом 5 хвилин - просто! Тефлонова стрічка ізольовані екструдером


1
Ласкаво просимо на форум! Мені подобається ваша ідея використовувати сантехнічні стрічки, і я впевнений, що спробую. Ця відповідь безпосередньо не стосується зацікавленості ОП у порівняннях, але є актуальною. Чи могли б ви покращити відповідь, порівнявши її з вашим досвідом використання інших методів ізоляції?
смм

Звучить чудова ідея, але чи є питання щодо токсичності парів (навіть якщо немає запаху)? Просто цікаво.
Квестор

@Questor, це справді проблема зі стрічкою PTFE: en.wikipedia.org/wiki/Polytetrafluoroethlene#Safety Починає випускати деякі не чудові речі при 200 ° С, а температура збільшується. У дослідженні, яке цитує Вікіпедія, кількість не турбує до 250 ° C, але це не сковорода ... ми це робимо при температурі у закритих приміщеннях протягом годин / днів за один раз. Тому я уникаю ПТФЕ в контакті з нагрівальним блоком, але це дуже обережно.
Крістофер Макгован

4

Я використовую RTV з високою температурою. Я просто завантажую його і розгладжую, як морозити дуже маленький пиріг. Я залишаю верхню частину утеплювача чистою і покриваю її шматочком бавовняної ізоляції. Мене не хвилює споживання електроенергії, я просто хочу, щоб він залишався гарячим, коли включається вентилятор охолодження заготовки.


Я мав хороші результати з "високотемпературним прокладкою", який досить схожий. (Наприклад, permatex.com/products/gasketing/gasket-makers/… , хороший до ~ 315С). Оскільки ви просто натискаєте на нього і даєте йому затвердіти, ви можете покрити будь-яку форму, товсту або тонку, як вам захочеться. Ви можете обрізати або зняти це все, якщо потрібно пізніше.
TextGeek

3

Я просто придумав власне рішення, перш ніж прочитати цю дискусію. (Monoprice Select v2.1 - клон Wanhao i3).

Я ~ думаю ~ у мене є готель Mk8.

У мене був лист силіконової гуми (близько 1,4 мм завтовшки), який почав життя як лист печива, але я дав йому нове призначення в житті, LOL. Я вирізав дві частини по довжині, щоб обернути навколо готелю, і зробив подвійний товстий сендвіч.

Тоді я застосував алюмінієву стрічку з алюмінієвою стрічкою * (ВИДІТЬСЯ РЕГІСТУЙТЕ НИЖЕ !!) (НЕ клейка стрічка, стрічка АЛЮМІНУМ) і загорнув у неї аркуші, потім застосував голкові плоскогубці, щоб сформувати її, щоб підходити до блоку обігрівача. Алюмінієва стрічка допомагає їй утримувати форму.

Я використав 3M 468MP, щоб записати його на готель, оскільки в даний момент у мене немає каптонної стрічки. Щойно зробив це сьогодні, якщо у мене виникнуть проблеми з адгезією, я Спробую пам’ятати, щоб повідомити тут. :) Якщо вона вискочить, я використаю трохи жорсткого дроту, скрученого навколо, щоб підтримати його.

EDIT : Welllll ... іноді людина стає занадто розумним для власного блага!

ВИКОРИСТАННЯ АЛЮМІНІЙНОЇ СЛУГИ НЕ ДОБРЕ РІШЕННЯ, НЕ РОБИТИ !!! Здається, що клей на цій стрічці випромінює шкідливий характер, і, можливо, отруйні пари при нагріванні! Мені довелося вентилювати кімнату назовні на пару годин з подвійними вентиляторами та hotend при температурі, щоб очистити повітря! Ооопс. Лол

Зараз це добре, це випекло.

Ідея DID працює , і я впевнений, що було б добре, якщо ви використовуєте звичайну алюмінієву фольгу з високою експлуатацією. Не забудьте встановити його швом на ВНУТРІ, а стрічка 3М повинна добре триматися закритою.


Ви можете кількісно оцінити покращення, встановивши часовий проміжок часу, щоб нагрітись від холоду до 90 градусів (із ціллю 100, щоб не було входу в контур управління).
Шон Хуліхане

@SeanHoulihane - Так, це має сенс, дякую. Я помітив величезне покращення на BED, коли я встановив два пробкових аркуша (з висічкою для вирізання проводів) під ним, знову використовуючи стрічку 3M 468MP. Час нагрівання значно впало і це набагато стабільніше. Звичайно, це також скорочує їзду на велосипеді, тому економить енергію, зменшуючи навантаження на джерело живлення.
PuterPro

Нагрівання алюмінію може бути не чудовою ідеєю (навіть якщо це олов'яна фольга) через екстремальні температури ... Випари алюмінію пов'язані з хворобою Альцхіємера (sp?) (Хоча я не можу сказати, де безпечний проти небезпечний температурний діапазон оскільки це має бути нормально до деякої температури, оскільки вона широко використовується в кулінарії). Не дуже впевнений, скільки це питання, але просто кинути його там, як щось розглянути.
Квестор

@Questor: Нагрівання алюмінію не утворює парів. Просто готувати речі з алюмінію - це проблема. (Зверніть увагу, що весь нагрітий блок більшості готелів зроблений з алюмінію).
Фріц

Можливо, дими були поганим вибором слів, але нагрівання алюмінію збільшує окислення алюмінію, що погано. Звичайно, товщина алюмінію та температура також вступають у гру, але не викликає сумнівів, що спостерігається посилений окислювальний ефект нагрівання алюмінію, а також такі погані побічні ефекти, як металевий дим (серед багатьох інших): en.m. wikipedia.org/wiki/Metal_fume_fever
Квестор

1

Побачивши цю відповідь на це запитання, як я можу утеплити термістор? , Я замовив їх, з eBay, 5шт товстий 3-мм нагрівальний блок принтера, бавовняна насадка теплової ізоляції EW , приблизно за £ 0,40

введіть тут опис зображення

Розмиття з опису предмета

  • Товщина: 3мм
  • Розмір: 75мм * 21 * 3мм +/- 0,2мм

  • Бавовняна теплоізоляція використовується для насадки 3D-принтера, яка підтримує тепло;

  • Нагрівальний ізоляційний бавовна виготовляється з жароміцного керамічного волокна;
  • Розміри виробів можна налаштувати відповідно до потреб клієнта;
  • Перевага для збереження теплих ключових частин алюмінієвого блоку 3D-принтера;
  • Робить внутрішню температуру рівним, економлячи енергію та енергію;
  • Ця бавовняна стійкість до високих температур може довго працювати при високій температурі 900 градусів.

Інші зображення:

введіть тут опис зображеннявведіть тут опис зображеннявведіть тут опис зображення

Зрозуміло, вони виглядають підозріло, як смужки у відповіді Райана , але використовують бавовну, замість керамічної стрічки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.