Що робити з невдалою / небажаною 3D-роздруківкою?


19

Я планую незабаром отримати 3D-принтер, і мені було просто цікаво, що ви робите з 3D-відбитками, які або не вдалися, або були прототипами, яких ви більше не хочете?
Я спробував шукати в Інтернеті, але найближчим моїм ефектом був вплив на навколишнє середовище, перетворення відбитків назад у нитку або перезапуск невдалої друкованої продукції на півдорозі, жоден з яких не був інформацією, яку я шукав.

Рішення має бути дещо екологічним, і просто зберігати небажані відбитки у коробці десь теж не дуже вдале рішення.
Оздоблення невдалої друку не повністю застосовна, оскільки вона не застосовуватиметься до прототипів, які ви не хочете зберігати.

Чи можна десь надсилати невдалі 3D-відбитки для професійної переробки чи є рекомендації щодо правильного розміщення 3D-відбитків?

У випадку, якщо це буде корисно, принтер, який я планую використовувати, використовує нитки, які можуть бути виготовлені з PLA, ABS, нейлону та, можливо, інших матеріалів. Принтер саме цей ( https://www.kickstarter.com/projects/101hero/101hero-the-world-first-us49-3d-printer ) від KickStarter.


Можливий дублікат: 3dprinting.stackexchange.com/questions/59/…
kamuro

Зауважте, що, як очікується, 101Hero Kickstarter, як очікується, буде масовим флопом або сміттям. Кращий сценарій випадку, ви отримуєте принтер дуже низької якості за щось на зразок року. Настійно рекомендую вибрати інший перший принтер. Дивіться 3dprinting.stackexchange.com/questions/1211/…
Ryan Carlyle

1
Деякі з нас змішують невдалі відбитки АБС з ацетоном, щоб зробити «абсорбційну суспензію» (допомагає при склеюванні ліжка і склеюванні відбитків АБС) або подрібнюють її в гранули і видавлюють власну нитку. В іншому випадку надрукований пластик - це просто пластик, киньте його у відповідний кошик для пластмас, а якщо у вашому штаті такого немає, просто викиньте його, уряд та гігантські корпорації забруднюють замовлення магнітуди більше, ніж ви будете в цілому життя, вплив на навколишнє середовище невдалих відбитків у смітнику може бути найменшим вашим питанням.
Лев Ервін

101Hero може друкувати лише PLA. Екструдер не може нагрітися до АБС, також немає ліжка з підігрівом.
брендстаутер

Відповіді:


12

"Очевидна" відповідь - це повторне шліфування відбитків і створення більш ниткових ниток. На жаль, це ще не дуже економічна чи проста операція. Пристойний екструдер нитки, здатний утримувати допустимі відхилення в діаметрі, становить близько 1000 доларів, і навіть тоді вони можуть бути досить непоганими для роботи. У вашому екструдері з ниткою має бути багато пропускної здатності, щоб повторне обмотування було економічною пропозицією.

Деякі з причин, по яких переробка відбитків у нитки може бути важкою:

  • Більшість пластмас буде деградувати певною мірою щоразу, коли вони видавлюються. (І 3D-принтером, і екструдером нитки.) PLA буде термічно погіршуватися при тривалому впливі тепла. ПЕТ гідролізується і руйнується, якщо не ретельно висушений, щоб видалити вологу перед нагріванням до температури плавлення. (ПЕТГ, здається, менш схильний до пошкодження гідролізу, ніж ПЕТ-пластикова пляшка, але це все ще відбувається в обмеженій мірі.) ABS тримається до умов екструзії краще, ніж більшість, що є частиною того, чому він прихильний до лиття під тиском, але все ще існує потенційно впливають на властивості, виснажуючи добавки або готуючи пластифікатори. На практиці це означає, що загальнозміцнюючі засоби потрібно змішувати зі свіжими гранулами в деякому співвідношенні.Це розбавляє полімер, що деградує або виснажує добавки, хорошим матеріалом, щоб ви могли підтримувати властивості матеріалу та продуктивність.
  • Якщо ви друкуєте безліч різних кольорів і не хочете, щоб усі ваші перероблені нитки змішувалися і отримували каламутний коричневий колір, керувати сортуванням та відповідності кольорів може бути важко. Більшість людей також не хочуть різних кольорів по довжині котушки. Таким чином, regrind повинен бути рівномірно змішаний з незайманими гранулами і відповідною кількістю барвника, щоб отримати розумний колір. Ви не збираєтеся випускати нову котушку з 95% незайманими гранулами просто для переробки 50-грамового невдалого друку, чи не так? Так само для відповідності матеріалів. Змішування матеріалів - погана ідея. Якщо ви друкуєте лише білий PLA, цим керувати все досить просто. Але якщо ви друкуєте різноманітні кольори та матеріали, вам доведеться налаштувати операцію відстеження, сортування та зберігання матеріалів. ви можете зроби це ... це просто клопот.
  • Контроль діаметра важко. 3D-принтери потребують досить щільного контролю діаметра для надійної роботи та хорошої якості. Це справді ключова проблема в будь-якому процесі екструзії нитки. Екструдовані полімери люблять змінювати форму, оскільки вони екструдуються та охолоджуються завдяки ефекту молекулярного вирівнювання. Ви не можете просто виштовхнути розплавлений пластик з 1,75-мм насадки - "штампований набряк" зробить екструдировану опуклість на більший діаметр одразу після виходу з насадки. Тоді вам доведеться насправді натягнути м'яку нитку, коли вона охолоне, обережно намалюйте її до потрібного діаметра. Те, як екструдер нитки вимірює діаметр і контролює натяг, є ключовим фактором для отримання прийнятних результатів. Більшість екструдерів ниткових / настільних ниток у цьому не досягли успіху.

Це лише основні питання. Екструзія ниток - це складний предмет з великою глибиною. Для домашнього користувача 3d принтерів виготовлення ниток в основному стає цілком другим захопленням. На мою думку, це має справді сенс у комерційному виробничому середовищі друку, де платні техники можуть запускати екструдер (і), а дуже велика пропускна здатність друку робить пелети + регулювання економіки набагато вигіднішими, ніж просто придбання нової нитки.

Скорочення та повторне використання є кращими для переробки. Зростання принтера більш надійним та набуття досвіду калібрування / конфігурації зменшить об'єм вироблених відходів.

Існують також деякі продуктивні способи використання, які дозволяють повторно використовувати небажані відбитки як такі, що є, або «знижують їх» для продуктивного використання.

  • Я особисто зберігаю коробку невдалих відбитків (і калібрувальних відбитків і вже не потрібних прототипів) як експонати для людей, які хочуть дізнатися про 3D-друк, і як іграшки для моїх племінниць і племінників. Я настійно рекомендую робити свої калібрувальні відбитки такою "іграшковою" моделлю калібрування, як Benchy або CaliBlocks . 3D-друк все ще достатньо новий, що люди із задоволенням знімуть десятки стендів з ваших рук заради вартості новинки.
  • Пошкоджені та небажані відбитки також можуть використовуватися по всьому майстерню для обшивки, жертовних подушок при затисканні чи забиванні чи свердлінні, або як брухт для експериментів із клеями чи техніками післяобробки.
  • Обрізки ABS добре підходять для виготовлення суспензії ABS як шару обробки адгезії друкарського шару, або для фарбування розчинником та заповнення прогалин в інших відбитках. На жаль, більшість інших ниток не мають таких зручних і безпечних розчинників.
  • Деякі люди експериментували над тим, щоб класти кучі брухту відбитків на лист печива в духовку і розплавляти їх на багатобарвні дошки для різання. З цією плитою важких переплавок можна багато чого зробити, якщо проявити творчість. (Я особисто не хотів би використовувати дешеві азіатські нитки для контакту з їжею, хоча вони часто мають неприємні забруднення.)

Мені подобається ваша ідея розплавлення деталей брухту в обробну дошку. Чи є у вас посилання десь, де це згадується? Я б це зробив, але хочу уникати руйнування моєї духовки або печива.
dingo_kinznerhook

1
Хм, я бачив, що хтось публікував про це на форумі пару років тому, не можу знайти посилання, вибачте. Я б припустив, що ви накриваєте лист печива чимось антипригарним (можливо алюмінієвою фольгою або силіконовим килимом для випічки) або використовуєте тефлоновий антипригарний лист і нагріваєте духовку до чогось, що нагадує 200C / 400F. Я також поставив би невеликий намет з алюмінієвої фольги над пластиком, щоб у вас не було гарячих плям від елементів нагрівача. Добре розігрійте і залиште його на мінімальний час, щоб він розплавився в кашку. Тримайте під рукою вогнегасник і повідомте нам, якщо ви спробуєте це :-)
Райан Карлайл

1
Найкраще спробувати його на вулиці в дешевій тостері, перш ніж використовувати кухонну піч.
Райан Карлайл

Це, можливо, мав на увазі Райан Карлайл на youtube.com/watch?v=G-HWrDMr0ks
outlyer

5

Буде дуже важко знайти сховище для переробки, яке прийме ваші 3D-відбитки, оскільки вони в основному створені для обробки пакувального матеріалу (який становить переважну більшість пластикових відходів), таких як пляшки. Якщо ви надіслали свої 3D-відбитки до вашої муніципальної програми переробки, вони в кращому випадку відіб'ють її від пакувального матеріалу та спалюють, а в гіршому випадку забруднюють партію вторинного пластику (іншого типу).

Можливо, вам вдасться знайти компанію, що займається переробкою, яка спеціалізується на переробці пластмас, що використовуються у вашому принтері, але, враховуючи надзвичайно низький обсяг, не варто їх чи свого часу обробляти.

Ви повинні відкинути свої відбитки як побутові відходи та компенсувати вплив на навколишнє середовище іншим способом (оплачуючи посадку дерев чи інвестуючи у відновлювані джерела енергії, ...) - це буде більш життєздатним використанням вашого часу та ресурсів. .


Саме те, що я збирався сказати. Існує великий потенціал для забруднення, оскільки так багато дешевих азіатських ниток містять сміття, а суміші та пакети з добавками, що використовуються для 3D-друку, відрізняються від необхідних для лиття під тиском та штампування.
Райан Карлайл

3

На саміті комп’ютерного клубу Хаос взимку була розмова від виробника, який переробляв сам.

Як може бути 3D-друк технології подвійного використання? Друкуйте більше речей, створюйте менше відходів, економте гроші! Ви можете побачити розмову тут https://media.ccc.de/v/32c3-7321-re_cycle

Оновлення: У Fabcon3D в Ерфурті / Німеччина представили два стартапи свого прототипу для екструдера нитки. Ви можете або переробити старі штампи або скласти власну нитку з гранул. http://mcubus.com/ та http://3devo.eu/ Я не знаю, наскільки зрілий їх "продукт". Але це буде скоро.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.