Поради щодо того, щоб не спалити мій Arduino Mega чи щось не підпалити під час підключення Prusa i3?


9

Я читаю про підключення електронних компонентів до мого Prusa i3 за допомогою Arduino Mega 2650 та Ramps 1.4.

У мене є ступінчасті палички, ліжко з підігрівом та джерело живлення комутації 12 В постійного струму 30а 360 Вт (детальніше про це пізніше, коли я можу додати, які з них до посади).

Я чув, що якщо ви неправомірно підключите та підключите його, ви можете зробити що завгодно - від розпалення вогню до випалення дощок.

Які поради можна перевірити, перш ніж підключати їх до мережі? Чи є якісь поширені помилки, яких я можу уникнути?


У мене це питання теж є деінде ( arduino.stackexchange.com/questions/18810/… ), але я планував використовувати інший блок живлення в той момент, тож зробіть з ним те, що вам доведеться ...
leeand00

Насправді не відповідь, але ЗАВЖДИ ДВОЙ ПЕРЕВІРЮЙТЕ всю проводку, перш ніж щось підключати.
Чейз Кромвель

Відповіді:


10
  • Іноді має значення полярність. Будьте особливо уважні до проводів від вашого джерела живлення до плати, оскільки отримання неправильних зворотних шляхів, безумовно, спричинить шкоду. Підігріті грядки та екструдери не залежать від полярності, і можуть йти в будь-який спосіб. Вентилятори поляризовані, але, ймовірно, виживуть, якщо повернете їх назад - вони просто не працюватимуть. Крокові двигуни не дбають про полярність, обертання роз'єму навколо змушує їх бігати назад.

  • Будьте особливо обережні з кінцями. З'єднувачі кінцевої зупинки мають 3 штирі (VCC, 5V і сигнал), кінцеві наконечники з 2 контактами зазвичай підключаються до GND і сигналу. Якщо поставити 2-контактний кінцевий стоп через 5 В та GND, це зруйнує 5В регулятор.

  • Поширеною причиною пошкодження є те, що дроти не зафіксовані належним чином у відповідних клемах. Провід, що порушує, буде дугою, розплавляючи і руйнуючи з'єднувач. Закрутіть гвинтові клеми належним чином, використовуйте належні обтиску, якщо вони є. Паяння кінці проводів, що входять до гвинтових клем, не рекомендується, але якщо ви припаяєте кінці, то переконайтеся, що через деякий час перевірте і знову закрутіть гвинти.

  • Поставте крокові драйвери правильно.

  • Для таких речей, як нагріте ліжко та дроти, що йдуть до вашого джерела живлення, використовуйте досить товсті дроти. Особливо з нагрітим ліжком, багато струму, що протікає по дротах, і розмиті дроти будуть нагріватися і танути.


Хороші бали! Чому паяння торцевих дротів, що входять у гвинтові клеми, не заохочується? Я завжди роблю це, щоб уникнути розпущених пасм, які могли б сповзати і короткі ... Хоча я згоден, що їх слід знову затягнути.
TextGeek


1
@TextGeek замість цього використовуйте кабельну втулку (наконечник).
третій вимір

@TomvanderZanden Мої кінцеві крани чомусь мають 4 роз'єми! 3dprinting.stackexchange.com/questions/1478/…
leeand00

> Якщо поставити 2-контактний кінцевий стоп через 5 В і GND, це зруйнує 5В регулятор. Я думаю, що я це зробив ... принаймні, я заробив чарівний дим. Був би регулятор на ардуїно чи дошці Рампа? Як перевірити, чи він мертвий? Дякую.
Леммі

4

Я б сказав, що полярність і напруга - це найбільші речі - все, що ви можете зробити, це все двічі і тричі перевірити; потім ще раз перевірити ....

Будьте дуже уважні до того, де ви живитесь з напругою 12 В (головним чином для обігрівачів та вентиляторів), проти 5 В (для Arduino).

У багатьох випадках я виявив , що неясно , в який бік пішов +/- відбувається з з дошки (на входи на моїх дошках, по крайней мере , чітко позначені!). Я виявив, що якщо я підключую роз'єм кінцевого вимикача назад, він підключатиме 5В прямо до землі, що, ймовірно, зробить ваш джерело живлення відключеним (якщо припустимо, що він належним чином захищений - інакше він може потенційно загорітися). З іншого боку, крокові двигуни просто рухаються в неправильному напрямку, якщо ви підключите їх до RAMPS назад (гарний дизайн!).

Інша річ, на яку слід спостерігати, лише якщо ви живите Arduino через USB (я роблю це дуже багато, оскільки я все одно підключений для надсилання файлів тощо). Короткий може спробувати витягнути занадто багато живлення з USB. У такому випадку мій Mac відключає USB і передає повідомлення; Я не знаю, що буде з іншим обладнанням.

Я чув, що підключення крокової драйверної плати до RAMPS назад, швидше за все, обсмажить дошку, і що підключення або відключення крокового двигуна під час живлення також є ризиковим. Але я ще цього не переплутав, тому зараз не впевнений. :)

Я можу бути надмірно обережним, але я ніколи не залишаю джерело живлення підключеним, коли мене немає поруч.

Найкращі побажання!

Стів


0

Додавання до інших відповідей:

  • ЗАВЖДИ повністю відключіть принтер і переконайтеся, що він не отримує живлення від будь-якого джерела (може бути отриманий живлення від USB після вимкнення живлення).
  • Перед тим, як увімкнути принтер, переконайтеся, що кожен провід підключений у потрібному місці. Розпущений провід може призвести до пошкодження, навіть якщо він не живиться, якщо потрапить під друковані плати, де вони можуть спричинити шорти. Я смажив мега Ардуїно таким чином.
  • Ніколи не змішуйте між 12 В і 5 В провід живлення / виведення. Підключення вихідного проводу неправильної напруги зазвичай призводить до пошкодження тільки частини, що приймає живлення, в той час як підключення живильного джерела неправильної напруги може завдати серйозної шкоди багатьом компонентам відразу.
  • Тримайте всі проводки організованими. Це допоможе вам зрозуміти, який провід підключений до чого швидко, і допоможе вам зробити те, що згадується в №2 та №3.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.