Який матеріал я можу використовувати для виготовлення власних форм для тортів?


9

Я хотів би виготовити форми для торта на замовлення.

Я запитав про це в кількох магазинах, які спеціалізуються на кулінарному обладнанні, вони сказали, що це неможливо.

Цікаво, чи дозволяє 3D-друк. Для цього знадобиться матеріал, безпечний для харчових продуктів, відповідно до того, які є безпечні для харчових продуктів матеріали, і як я їх розпізнаю?

Однак існують дві додаткові умови:

  • Матеріал повинен витримувати нагрівання духовки або мікрохвильовки, а не змішуватися з тістом.
  • Вийняти торт з форми не повинно бути надто складно після того, як він буде готовий.

Перша умова - це питання, де це питання трохи відрізняється від Чи можете ви використовувати PLA матеріал для їжі та напоїв? - це питання стосується столових приборів та келихів, а не речей, які йдуть у духовку чи мікрохвильову піч.

Чи є матеріал, який можна використовувати для цієї мети?


Для якого принтера?
kenorb

@kenorb Добрий момент .. не розумів, що це може змінити ситуацію. Я б хотів знати взагалі, але інакше: Коссел.
SL Barth - Відновіть Моніку

Відповіді:


7

Я б сказав, що друк FDM взагалі не викликає сумнівів у цьому завданні, ABS і PLA розплавляться в духовці, а виїмки в друку в процесі FDM зроблять це кошмаром для очищення.

Моєю початковою думкою був принтер SLA (1000 доларів +), який використовує фотополімерну смолу, затверділу ультрафіолетовим світлом, і, виходячи з медичних цілей , я вважаю, що це безпечно для харчових продуктів - я не знаю, яка її температура плавлення, однак.

Інша ідея, яку не надто легко зробити вдома, - це фарфор.

Shapeways пропонує послугу, яку ви можете використати для цього - вони кажуть лише 9 доларів за частину, 125 x 125 x 200 мм максимальних димів, як безпечні для їжі, так і духовки.


7

Найбільшою проблемою, з якою я бачу використання косселя (або будь-якого принтера FDM), є те, що для друку прес-форми вам знадобиться пластик із достатньо низькою температурою плавлення, ви можете роздрукувати його, і досить високу температуру плавлення ви зможете запекти.

З цього списку ниток (який, правда, показує температури друку, а не температури плавлення), полікарбонат та полікарбонат-ABS надруковані при температурі 250+ С, тоді як короткий пошук виявив температуру випікання пирога від 175 до 200 С.

Згідно з цим полікарбонат вже використовується для безпечної для харчових продуктів тари, хоча вам все одно потрібно буде турбуватися про друк безпечним для харчових продуктів способом та обробку поверхні, як у відповіді на питання, яке ви пов’язали.

Ці два факти дозволяють припустити, що можна надрукувати полікарбонатну форму та випікати в ній, хоча в ІМО існує набагато кращий спосіб досягти того ж результату: надрукуйте позитив форми на будь-якому матеріалі, який ви хочете, згладьте друк для кращої якості обробки. , а потім використовуйте харчовий силікон для виготовлення форми з готового друку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.