Як я можу найкраще очистити друкарський шар після друку?


20

У мене періодично виникають проблеми із надлишком залишків нитки, що застрягають на друкарському шарі. Існують способи запобігти цьому , але іноді навіть цих запобіжних заходів недостатньо. З часом залишки можуть накопичуватися. Я спостерігав це в деяких принтерах, хоча не в інших.

Чи є якісь методи, щоб найкраще очистити друковані ліжка? У минулому я використовував різні типові засоби для чищення з різним ступенем успіху. Однак я не знаю, чи це призведе до пошкодження принтера з часом.

Принтер, який я використовую, має скляну підкладку для друку, яку я час від часу частково покриваю блакитною стрічкою художника під час друку.


4
Існує занадто багато видів постільних матеріалів (скло, алюміній, граніт, кераміка, пластик, PEI, PET, матеріал конкретного виробника, пластик, гароліт тощо) із занадто великою кількістю методів адгезії (Kapton, суспензія, стрічка, клей тощо) для вміти відповісти на це.
tamarintech

Який матеріал є вашим друкарським шаром? Чи використовуєте ви будь-які обробки поверхні, щоб допомогти адгезії? Чи обігрівається ліжко?
Мартін Керні

@tamarintech Я звузив це до своєї ситуації,
HDE 226868

@MartinCarney Відредаговано.
HDE 226868

Відповіді:


8
  • Якщо ви друкуєте за допомогою ABS (або PLA), ацетон розчинить його. Просто налийте трохи на ліжко і витріть його.

  • Нагрівання ліжка назад може зробити пластик більш м'яким і легшим для зняття.

  • Якщо ви використовуєте стрічку на ліжку, ви можете її зняти, щоб зняти пластик, приклеєний до стрічки.


Отже, ацетон не працюватиме, якщо я використовую PLA?
HDE 226868

1
Провівши більше досліджень, я виправданий. Ацетон розчинить PLA, але він менш ефективний, ніж ABS. Він також стане білим, тому його не використовують для стандартного друку. Я відредагую свою відповідь.
Ерік Джонсон

Як каже Ерік Джонсон, Acetone буде працювати з PLA, але я мав стільки ж успіху з гарячою мильною водою та губкою на скляній поверхні.
PostEpoch

7

Моє звичайне рішення для очищення скляного ліжка на моєму принтері - скляний скребок (в основному це лезо бритви з ручкою на ньому):

скляний скребок

Незалежно від того, який тип нитки (abs / pla / нейлон) чи обробка поверхні (клей / малярська стрічка / abs суспензія) я використав скребок скляного завжди знімає його, і в стилі я розмістив зображення леза Гнучка і досить тонка, вона також корисна для відшарування краю відбитків, приклеєних до ліжка.


Ця та тепла вода повинна вас доглядати.
Даво

1

Коли я друкую PLA на скляній тарілці, я очищаю скло холодною водою та рідиною для миття посуду. Холодна вода! І жодної витирання! Холодна вода повинна взяти всю рідину для миття посуду "на землю". Тепер у вас скло максимально чисте. Тепер нитка прилипає до скла набагато краще, ніж коли скло не чисте.

Але, звичайно, це не вирішує проблему очищення HB після друку. Для зменшення цієї проблеми я використовую клей-паличку (паперовий клей). Я не знаю, чи це звичайно, але мені подобається ця техніка.

Отож, маючи чисте скло, я розкладаю (змащую) трохи клею. Не важливо, холодно чи гаряче НВ. Це дає мені ДУЖЕ сильну адгезійну силу між екструдованою ниткою та склом. Він настільки сильний, що майже неможливо відірвати його від руки. Я використовую ніж для паперу.

Тепер у вас ще є тонкий шар клею, і ви можете знову надрукувати / додати ще один шар клею (але не більше 2..3 разів) або змити його гарячою водою. Після кількох разів добре її знову очистити за допомогою рідини для миття посуду та холодної води.

Ця техніка дивовижна.


1

У мене скляне ліжко, і я використовую пластикові бритви від Scraperite, спеціально чорне лезо для його очищення. Схоже, це найкраща альтернатива металевому клинку поки що.


1

Я використовую лак для волосся прямо на скляному ліжку, потім лише трохи натираю спирт на невеликому шматочку паперового рушника, щоб очистити його ... щоб видалити всі поверхневі матеріали ... Я більше не використовую стрічку ... Русь


Ой, я повинен сказати, що я використовую лак для волосся на початку друку, і трохи розтираю спирт, щоб нахилити його ... Russ
Russ Campbell,

0

Я використовую скребок леза бритви, щоб зняти речі, які прилипають. Першоджерело до друку Я нагріваю і вирівнюю плиту складання, а потім протираю спиртом, щоб зняти з неї відбитки жиру.

Мій скрепер

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.