Чи можна змішувати ABS та PLA при переробці нитки?


18

Я думаю про переробку якоїсь нитки з пари нещодавно невдалих відбитків. Я можу повторно використовувати їх для основних прототипів, тому я не переймаюся якоюсь дивною сумішшю кольорів (вони мають декілька різних кольорів).

Річ у тому, що у мене є і PLA, і ABS, в невеликих кількостях. Спочатку я мав намір просто використовувати кожен окремо, але мені спало на думку, що їх можна змішувати.

Якщо я переробляю PLA та ABS разом у одну нитку нитки, чи будуть якісь негативні побічні ефекти (наприклад, знижена міцність)?

Відповіді:


18

Це не дуже гарна ідея. Обидва нитки мають різні температури плавлення, а АБС набагато вища, ніж у PLA. Щоб розплавити АБС, ви повинні нагріти пластик до точки, коли PLA починає руйнуватися.


1
Хоча я погоджуюся, що це не дуже гарна ідея, я не думаю, що це зовсім неможливо. У минулому я мав успіх у друкуванні ABS та PLA (окремо) між 220-225C, не маючи проблем з друком. Зрештою, якщо ви поєднали ці два матеріали, вам потрібно було б вивчити, які температури екструзії працюють для нового матеріалу. Ви, мабуть, втратите багато сил ABS і жорсткості в PLA, комбінуючи їх, проте це було б приємною дешевою альтернативою, якщо у вас є маса брухту і вам потрібен простий трюк.
tbm0115

5

Простіше кажучи, PLA і ABS не слід змішувати в нитку.

Найбільш поширені проблеми, з якими стикаються більшість принтерів, такі як затримка, викривлення тощо, вирішуються зовсім по-різному, залежно від матеріалу, з яким ви працюєте. Є багато прикладів цього, і я спробую переглянути деякі основні.

У вас виникнуть надзвичайні труднощі з отриманням належної адгезії шару. Якщо припустити, що ви маєте рівну, рівну, напівгрубу поверхню (допомагає) для першого шару, рекомендована температура нагрітого шару становить 70 ° для PLA. З ABS ви відчуєте викривлення 5-го шару при цій температурі. ABS віддає перевагу 110С для ліжка з підігрівом, а 80C - для опалювальної камери (особистий досвід для найбільш надійних результатів). Наступним випуском буде затягування та створення рядків. Немає щасливого середовища! Справа в тому, що кількість питань, які навіть намагаються це зробити, майже не надто перелічена. Якість буде повноцінним сміттям. З одного боку, у вас буде затримка, викривлення та заклинювання АБС, якщо встановлено параметри PLA, а також натягування, протікання тощо, якщо встановлено специфікацію ABS.

Я сподіваюся, що це допомагає.


0

Змішайте їх, дайте нам знати, як ви йдете. Ви навряд чи пошкодите ваш принтер, і ви лише витрачаєте брухт.

Я підозрюю, що якщо ви змішаєте невелику кількість АБС (30% або менше), ви отримаєте суміш PLA, схожу на нитку PLA з дерева або металу.

З цією метою рекомендуємо спробувати надрукувати спочатку налаштування PLA та перейти звідти.

Переконайтеся, що ви повідомляєте нам, як ви йдете, буде цікаво побачити результати!


-1

так, але вам доведеться поекспериментувати з налаштуваннями, щоб побачити, чи невдало він плавиться.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.