Як працює домашня позиція на принтері Prusa i3 RepRap?


10

введіть тут опис зображення

За яким процесом Prusa i3 визначає свою домашню позицію?

У мене є відчуття, що це працює так, але я не зовсім впевнений у цьому:

 1. Якщо жодна з кінцевих зупинок не активована; припустимо, що ви знаходитесь десь між Max-X, Max-Y, Max-Z і точкою 0,0,0.
 2. робити
  1. Для осі в Осі
   1. Якщо кінцевий стопор осі не сигналізує
    1. від осі віднімаємо 100 кроків.
 3. поки кінцеві кроки не сигналізують, або якщо точка 0,0,0 не досягнута;

2
Відповідь на це запитання повністю залежить від прошивки, на якій працює ваш принтер, та конфігурації зазначеного мікропрограмного забезпечення (порядок наведення в Марліні налаштовується, у вас є різні параметри, такі як "home Z first" або "home X and Y одночасно ").
Том ван дер Занден

Відповіді:


8

Це працює так, як ви описуєте, але не переміщує всі осі одночасно. Він спочатку переміщує вісь X, віднімаючи кроки, поки кінцевий стоп X не натискається. Коли вісь X розташована в упорі (натискання на кінцевій зупинці X), вона повторює процедуру для осі Y і, нарешті, осі Z.


1
Мені завжди було дивно, що 3D-принтери в основному мають зворотну послідовність наведення з звичайних машин з чпу. Більшість промислових млинів, лазерів та маршрутизаторів наводять порядок Z, Y, потім X. Це дозволяє зменшити шанси нарватися на будь-які світильники, встановлені на робочому столі.
tbm0115

1
У 3d принтерів зазвичай кінцевий стоп z внизу, а не вгорі, щоб краще чи гірше. Таким чином, наведення z дозволить йому врізатися в що-небудь під ним. Багато людей (включаючи мене) ставлять завершення z зверху, тому що це просто має більше сенсу.
Джон Мехам

1

У вас є кінцевий стоп, який надсилає або вимикає плату контролера.

Прошивка плати знає, чи це перемикач закритого чи відкритого типу.

Припускаємо, що натиснуто увімкнено, а стиснене - вимкнено.

Коли вісь знаходиться вдома, вона буде читатися як УВІМКНЕНО. Прошивка тоді не дозволить осі рухатись у напрямку, яке ви вказали, є головним напрямком. Зараз, напевно, тут ви заплуталися. Насправді ви відкриєте файл коду і скажіть, у якому напрямку ви хочете. Коли ви вперше увійдете в нього, швидше за все, ви зробили це неправильно хоча б за одним. Тоді ти відчайдушно підеш і вручну натиснеш на себе, коли ваші принтери hotend врізаться ТВЕРДО в ліжко. Всі ми були там!

Зазвичай Прус використовує пандуси 1.4

http://reprap.org/wiki/RAMPS_1.4

Ваш код - це ваша прошивка. Зазвичай ви просто редагуєте файл заголовка (один файл). Ці файли сильно задокументовані, залежно від того, який ви використовуєте. Ваш продавець може поставити вам заздалегідь налаштований файл заголовка.

Зауважимо, що так, якщо кінцева зупинка ковзає або не є правильною, принтер вріжеться в неї самостійно. Зазвичай пошкоджень немає, але це дуже неприємно.

Також варто зазначити, що деякі прошивки змусять вас додому, перш ніж переїхати. Інші дозволять вам зламати принтер на протилежній стороні. Просто мотор буде робити все, що вам скажуть.

Коротко. Ви розповідаєте, як працюють кінцеві стійки та в якому напрямку знаходиться принтер.


Я не бачу, як це відповідь на питання. Питання задає питання про те, як працює самонаведення (в терміні "алгоритму", який використовується), але ваша відповідь - лише деяке зауваження про те, як люди врізають свого готелю в ліжко через погану конфігурацію зупинки.
Том ван дер Занден

Привіт Том Вибачте, що Ви вважаєте це заплутаним. Я пояснюю, як спрацьовують кінцеві зупинки та як прошивка / електроніка бачать і обробляють стани. Що відповідає на питання. Я думаю, що ти загубився із зайвою інформацією про те, чому голови будуть розбиватися. Це було для того, щоб виразити, як різні прошивки справляються і не справляються з положенням каретки. Повідомте мене, якщо у вас є інші питання. Щасливого друку!
StarWind0
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.