Використовувати картинне скло в доларовому магазині для друкованого ліжка поверх оригінального нагрітого алюмінієвого ліжка?


14

У мене дуже важко друкується на моєму алюмінієвому нагрітому ліжку ... Прибирання просто призводить до того, що воно подряпається (намагається вискрібти засохлий лак для волосся / клей / тощо), і я не думаю, що це особливо плоско.

Я думав зупинитися в магазині доларів по дорозі додому і дістати кілька рамок для фотографій та використати скло з них як змінні скляні ліжка - це також полегшить їх зняття з принтера для очищення, не потребуючи перерівнювання рівня ліжко щоразу, як алюмінієва основа залишатиметься.

Ви думаєте, якісні якості було б добре надрукувати? (витримуйте тепло, будьте досить плоскі і т. д.) Я планую обмазати його фіолетовим клеєм, оскільки я чув, що це добре справляється з метою адгезії.

Довідково: Друк PLA, принтера Prusia i3.

Відповіді:


7

Скло для рамки для малюнка (як правило, флоат-скло) буде працювати досить добре, але розраховуйте, що воно врешті-решт потріскається / стане сколом. Це завжди дуже рівномірно (через спосіб роботи виробничого процесу).

Прийняття його до 100-110С для друку на ABS не повинно бути проблемою, але ви хочете уникнути різких перепадів температури, і слід бути обережним, щоб ваші відбитки не надто прилягали: у мене були відбитки PLA / PETG вийміть із них шматочки скла за рахунок сили, необхідної для того, щоб зняти їх із плити. Ви можете спробувати спочатку без будь-якого (або дуже мало) клею і переконайтесь, що ваша насадка не надто близько до плити складання.


Я був би радий будь-якої адгезії в цей момент :) і якщо вона зіпсує склянку .. ну це добре, що у мене є доларовий магазин поруч з моєю роботою;) У будь-якому випадку у вас є хороші ідеї, як зробити надійно зафіксуйте скло на алюмінієвому ліжку, не заважаючи великим затискачам для паперу?
BunnyKnitter

Є затискачі, які можна надрукувати на Thingiverse. Вам доведеться переглянути потрібні для принтера та товщину скла.
Джон Сенсебе

Коментарі не призначені для подальших запитань. @JohnSensebe має гарну пропозицію; дехто також використовує силіконові термоподушки, які прилипають скло до металу за допомогою всмоктування / вакууму і зовсім не заважають.
Том ван дер Занден

3

Я це зробив. Так, вона буде надрукована чудово. Ставтесь до цього, як до будь-якої іншої поверхні ліжка, АЛЕ ... Декілька моментів, які слід пам’ятати і враховувати.

Нормальне скло

  • Це швидко зламається. У мене минуло кілька тижнів.
  • Він не сильний. Якщо ваш кінцевий стоп Z вийде з ладу, він почне тріснути
  • Більш висока теплова розширення, ніж інші варіанти. Тож частини вискакують з ліжка, коли воно охолоне

Поки ми говоримо про ліжка. Давайте поговоримо про інші варіанти. Популярна тарілка - Боросилікат. Ось кілька моментів про це як ліжко.

  • Боросилікат набагато сильніший.
  • За моїм досвідом боросилікат може сколюватися / лускати. У мене це сталося з
    одним із моїх, ніколи не знайшов склянку, що відсутня ..
  • Він також має інші властивості, такі як висока температурна стійкість і низьке теплове розширення.

Ще один варіант, мій улюблений - загартоване скло. У мене ніколи не було розшаровуватися, коли я намагаюся зняти з ліжка. Крім того, він сильніший, не розбивається на гребінці.

Шаблон розбитого загартованого скла

Більше порівнянь можна отримати тут

Тож піди на це! Але я б дав йому охолонути і потім видаляю деталі. Будьте ДОБРИ обережними, знімаючи деталь з ліжка. Устричні шулери та подібні, ймовірно, зламають погане, поки ви впораєтесь із ним (Погано!) Я скажу, що в довгостроковій перспективі загартована плита заощадить ваші гроші. У мене на деяких моїх принтерах була певна загартована табличка протягом більше тисячі годин друку. У тому числі мої Mendlemax та Десятки аварій на голову HARD. Та сама табличка з 2013 року!

Також перевірте місцевий магазин обладнання. Саме там я дістав свою келих.


2

Я використовую скляну тарілку зі скасованого планшетного сканера, який я отримав зі смітника електроніки. Я розрізав його за розміром за допомогою склоріза, і він робить потужну роботу при 68 ° C для мого PLA. Друк відмінно прилипає під час друку і майже не спливає з конвеєра при охолодженні до температури менше ніж 40 ° C.

Я дуже задоволений склом як будівельним плитом для PLA, тим більше, що він прийшов безкоштовно.


1

Я використовую звичайні скляні пластини поверх мого нагрітого скляного боросилікатного скла.

Переваги:

  • дуже дешево (близько 3 євро, де боросилікатне скляне ліжко мого принтера коштує близько 80 євро на заміну)
  • не потрібно чекати, поки ліжко охолоне, щоб почати новий друк. Просто покладіть на інший аркуш скла і починайте спочатку. (Я використовую 3dlac, щоб поліпшити свої відбитки, тому намагання видалити відбиток із гарячого боросилікатного скляного шару часто призводить до розбиття скла)

0

Днями я їхав вулицею і на галявині побачив дуже гарне СТАРЕ та ВЕЛИКЕ дзеркало. Це було приблизно 36 "х 28".

Ціна продажу? $ 5,00

Я буду використовувати його для своєї машини MPCNC, щоб дозволити друкувати великі відбитки на склі. Причиною, що мені подобаються СТАРІ дзеркала, є те, що вони набагато товстіші, ніж нові, а тому більш міцні і міцні.

Якщо ви намагаєтеся залишатися економними, ви, можливо, десь знайдете старе дзеркало в продажу гаража.

Як сказано, в даний час я друкую на склі з підігрітим ліжком і розпорошу його спреєм для волосся Aquanet. Я виявив, що з PLA, якщо перед нанесенням нагріваю постіль до 60 Цельсія, а потім дозволяю охолонути до кімнатної температури перед тим, як видалити завдання друку, я можу дуже легко вийняти предмети зі скла. Дуже мало зусиль.

Отже, підсумовуючи, я б рекомендував використовувати скло або дзеркало в якості вашої поверхні, нагріваючи його до 60 Цельсія перед тим, як надрукувати, обприскати його спреєм для волосся акванет, і ви будете раді, що це зробили.

Удачі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.