Що заважає нам змішувати кольори 3D ниток в екструдері?


15

Це з’явилося в одній з моїх груп сьогодні. Щоб ми не могли розфарбувати кольори або змішати 3d нитки друку. Я досліджував, але не знаходжу нічого, щоб говорити про змішування пластику в екструдері.

Чому так ми не можемо сказати Diamond hotend або hotend з 5+ входами і змішувати будь-який колір, який ми хочемо? (якщо припустити, що все однотипні, ABSm, PLA). Думаю, було б цікаво хоча б отримати градієнтний ефект на відбитках.

Найкраще, що я бачив - це натуральний пластик і система маркерів. Або порошок / просунутий / поза процесом цінового діапазону любителів, який розпорошує чорнило. Єдине кольорове згинання, про яке я знаю, - це перероблений пластик, який використовує багатобарвний. Не зовсім те, що я шукаю.

Спасибі!


Напевно, краще (теоретично) створити власний інструмент для виробництва ниток, подібний до того, який "переробляє" пластикову сировину в нову нитку, і використовувати її для створення кожного кольору, який ви хочете. Потім для багатоколірного об'єкта поміняйте місцями нитки на відповідні рівні.
Карл Віттофт

Можливо, я пропустив суть питання, але ви можете повністю виконати змішування кольорів за допомогою алмазного готелю, щоб створити діапазон кольорів - саме зараз я думаю, що вони роблять тристоронній, що дозволяє синю, пурпурову та жовту (як традиційний настільний принтер). - reprap.org/wiki/Repetier_Color_Mixing
BrainSlugs83

Хоча, якщо ви просто хочете робити шалені градієнти, ви можете просто придбати нитку, яка поступово цизує кольори так часто - це дає
чіткі

1
@SteveW - дві проблеми. Ви "готуєте" пластик, що не працює, і немає відповідного джерела вакууму, який би створював ваш "негативний тиск". Екструдери працюють під високим тиском, щоб досягти хороших швидкостей потоку та швидкості друку.
Шон Хуліхане

1
На Didacta 2018 року в Німеччині мені вдалося побачити майже проданий «повнокольоровий» принтер, який використовував чорнильні картриджі та кольоровий натуральний PLA для прямого вбудовування кольору в друк: XYZprinting DaVinci Color , який називався на ринку як перший використовувати цю комбінацію.
Триш

Відповіді:


11

Я щойно почав з google і фразою "3d-змішування кольорів друку", і в першу чергу (насправді перші два були безцінними рекламними оголошеннями) я отримав цю Інструкцію - Зроби сам повнокольоровий 3D-змішувач .

Як це працює?

Він використовує пурпурові / блакитні / жовті нитки і змішує його під час друку з Diamond hotend.

Це, безумовно, робить те, що ви просите, і саме таку ідею ви придумали;)

Огляд

 1. Підготовка плати контролера до трьох екструдерів ... Я зламав плату RAMBo, щоб запустити три екструдери, однак, ви можете використовувати будь-яку плату, яку хочете ... (більшість людей використовує RUMBA завдяки тому, що на ній є всі штифти / компоненти, необхідні для 3 екструдери, рідні на дошці)

 2. Перезапис мікропрограмного забезпечення Repetier, щоб суміш кольорів працювала на вашій машині.

 3. Як встановити, налаштувати та використовувати алмазний hotend - поради / хитрощі / засвоєні уроки / тощо ...

 4. Моя оригінальна конструкція екструдера Боудена та різні способи монтажу трьох екструдерів для вашої установки

 5. Моя універсальна магнітна плита-ефектор та супутні кріплення готелів для швидкої заміни різних готелів. (дельта конкретна)

 6. Як створити різнокольорові моделі та виготовити STL, які можна експортувати та використовувати як окремі STL або поєднувати їх у файл AMF для нарізки ...

 7. Налаштування змішування кольорів у Repetier та Slic3r для друку вищезгаданих багатоколірних моделей.

 8. Все, що я можу придумати пізніше, про що зараз не можу придумати.

 9. Вичерпний огляд квантового механічного заплутання, що стосується багатоколірного друку (просто жартую, я цього не розумію ... Але я розкриватиму багатобарвну друк наскрізь)


У будь-який інший день це отримає обрану відповідь, оскільки це робить те, що я хотів. Хоча з такою кількістю хороших відповідей, мені доведеться піти з прямим питанням, що нас зупиняє. Це сказав спасибі за посилання! Я не знаю, чому це не з’явилося в моєму гуглі.
StarWind0

Можливо, реальна відповідь - "ніщо не зупиняє вас". - Саме для цього і є алмазний гарячий кінець. - Ось посібник із вікі-реплікації щодо змішування кольорів CMY з Repetier: reprap.org/wiki/Repetier_Color_Mixing
BrainSlugs83

Я б сказав, що це можна продовжити. Це сказало, що це найкраще рішення на даний момент.
StarWind0

8

Друкована головка "Три в одній" введіть тут опис зображення є найбільш близькою до вашої концепції градієнтного друку і робить деякі приємні переходи. Але не відповідає вашому змішуванню кольорів.

Я вважаю, що ви шукаєте щось подібне до синього та жовтого, роблячи зеленим, змінюючи ці відсотки, отримуючи відтінки зеленого. Три в одній голові наближаються до точки переходом крапки.

З того часу, як я вперше побачив запит на фінансування натовпу для палітри, розміщений на цій же концепції справжнього кольорового друку в 3D, як лазерний принтер друкує папір. Веб-сайт Palette Palette наближається до змішування кольорів або швидких переходів для декількох кольорів і знову може внести поточні зміни кольору, але все-таки не є справжнім змішувачем. Але це все-таки кольорова смужка. Я хочу просто заради перемикання кольорових котушок із витягуванням та повторною подачею нитки. А для мого Ростока, що дозволяє дві-чотири кольорові комутації однією головою.

Протягом багатьох місяців я замислювався над тим, щоб взяти їхній апарат на його програмне забезпечення для попереднього перемикання кольорів і подавання його триколірною головкою.

Мій план, який я роздумую вже місяцями, - це перехресне змішування їх кольорового перемикача з п’ятьма в один екструдер не з насадкою для друку, а з насадкою для виготовлення нитки 1,75 або 3 мм для отримання програмного забезпечення з тимчасовим виходом на основі бажаного ефекту кольорового друку. Тоді подача цього принтера на єдину насадку зробить справжній багатобарвний змішувач.

Коли я думав над тим, щоб зібрати це і поставити його для використання, але по-перше, я ненавиджу робити багато програм, друге - проблеми зі здоров’ям сповільнюють мене, третє - шлях до багатьох проектів. Тож ось поняття.

 • П'ять екструдерів, CYM-BW блакитний, жовтий, пурпуровий, чорний, білий
 • Вони подають формовочную форсунку 1,75 мм у трубку pfte, що надходить у принтерний екструдер
 • Формуюча насадка довжиною кілька сантиметрів і має власний вторинний нагрівач. Внутрішня частина перемелена 5-дюймовою до вихрової стіни (як насадка для перемішування на епоксидній основі).
 • Кольорова нитка, що живить три форсунки, - ваш основний колір, встановлений в центрі кольорової гами.
 • Набір команд PrintCOLOR (C, Y, M) в основному, як і інші кольорові набори 0-255. Різниця становить 0 - це біла нитка, 254 - це чорна нитка, 255 - це нітка, 127 - це чистий колір. З 1-126 градієнтною сумішшю білого та кольорового, 128-253 градієнтною сумішшю чорного та кольорового.
 • Подача екструдерами в змішувач повинна загальна швидкість екструдера принтера, саме там необхідна програма програмування PrintCOLOR (C, Y, M). Наприклад, для зеленого кольору C та Y. PrintCOLOR (127, 127, 0) знадобиться синій напівшвидкісний і половинний швидкість жовтим.

Тож хто знає, може, хтось із них, наприклад, виробники Palette чи якийсь натовп, що фінансує, може з цим працювати. Я думаю, що це цілком можливо.

Три кольорові алмазні головки не можуть виробляти БІЛИЙ шляхом змішування. Для друку білого кольору потрібно відміняти один колір на заміну білим. І для додавання потрібні великі модифікації для багатьох принтерів. СІМ-нитка, підібрана для використання на алмазній головці, встановлює максимально допустиму темряву. Можливість змішати біле та чорне з СУМ вирішує це питання. 5 кольорових СУМ-ВБ є мінімальним, щоб отримати справжню суміш.


Додайте 6-й, природний, також для "альфа-каналу". :-)
R .. GitHub

6

Щойно завершена кампанія Kickstarter для повнокольорового 3D-принтера FDM, повнокольорового 3D-принтера RoVa4D . Він використовував друк CYMK і включає чорно-білу нитку для 5-ти кольорових ниток подачі, а також додаткові подачі для гнучких і підтримуючих ниток. Вони зібрали $ 216 тис. Проти цілі $ 25 тис.

Я вважаю, що компанія, яка займається цим, має інші принтери у виробництві. Цей додає можливості кольору. Планується об'єм друку 12 "x12" x18 ".

Я не пов'язаний з проектом.


5

Як зазначає darth_pixel, люди мали обмежений успіх із подачею декількох кольорів у алмазний готель і змішуванням їх, але я б стверджував, що це справді не те, що ви шукаєте.

Проблема полягає в тому, що під час подачі декількох ниток у готель в алмазному стилі кольори, природно, не змішуються повністю: якщо ви дивитесь на предмет, надрукований таким чином, колір змінюється під кутом, з якого ви його оглядаєте.

Це не було б принципово неможливо подолати: ви могли б збільшити зону розплаву довше і, можливо, ввести щось для сприяння змішуванню (як спіральний шлях для розплавленого пластику). Однак це значно збільшить силу, необхідну для видавлювання і зробить втягнення майже неможливим. Обидва ці випуски зменшили б якість друку.

Результати також не будуть дуже хорошими, оскільки вам знадобиться довга чистка між кольорами, обмежуючи кількість різних кольорів, які ви можете використовувати в одній моделі, зберігаючи прийнятний час друку. Більше того, враховуючи, наскільки обмежена роздільна здатність FDM, ви також не можете зробити дуже детальну графіку.

Крім того, вам набагато краще пофарбувати або скласти деталі, надруковані різними кольорами.

Зважаючи на обмежений потенціал для кольорового друку в FDM та згадані перешкоди для створення готелів, що змішують кольори, я думаю, що це природно, ніхто не створив (*), але це не означає, що це принципово неможливо.

(*) Було кілька спроб, багато на Kickstarter, але жодна не була справді успішною.


Ще одна проблема полягає в тому, що перехід від одного кольору до іншого займає занадто довго, оскільки старий колір повинен бути очищений. У коментарі до відео для хлопця YouTube йдеться про те, що для повного переключення кольорів потрібно 100 мм. Це додало б зовсім небагато відходів.
Джон Сенсебе

Так виходить як зубна паста?
tuskiomi

Звичайно, існує відставання між змінами кольору, але, як я бачив, змішування кольорів відбувається правильно. - Що стосується "продувки", яка, здається, її можна врахувати / відкалібрувати до того моменту, коли зріз може просто використовувати частково змінені кольори для заповнення ...
BrainSlugs83

5

Розгалуження геть відповіді TomvanderZanden в цей процес не може бути легко зроблено з тільки екструдер. Щоб правильно забарвити полімери, під час початкової обробки слід додати пігмент (інакше застосовується під час будь-якої термічної обробки). Ці пігменти не обов'язково дозволяють простому red + blue = purpleпроцесу змінити колір з багатьох причин, включаючи:

 • Прозорість полімерів
 • Полімерний показник заломлення . Свого роду йде з прозорістю, але те, як світло взаємодіє з поверхнею матеріалу, може визначити, як люди сприймають колір.
 • Якість полімеру (наскільки це " незаймане "). Матеріал без діви може означати, що домішки поглинають пігменти легше або заломлюють світло по-різному, надаючи іншого кольору.
 • Якість пігменту . Якщо використовується більш дешевий пігмент, він може не зв’язуватися також з полімером.
 • тощо

Вищевказані змінні можуть перешкоджати бажаному кольору навіть в одній партії пластику, не кажучи вже про намагання змішати два разом. Також врахуйте, що пігменти у кожній нитці нитки будуть заблуджені, оскільки вони вже зв'язані з поточною ниткою. Перегляньте фазову діаграму щодо оптимальної температури та часу для введення пігментів.

Найкращим випадком буде створення власної мастер-групи і якось перефарбувати нитки, як у звичайному виробничому процесі.


-1

Якщо ви чітко дотримуєтесь геометрії друку, яку вона надрукувала різними кольорами. Деталь розроблена таким чином, що вона має невеликий зазор висоти між кожним кольором, але ми не можемо побачити цей проміжок в одній площині проекції. Ми можемо друкувати тільки при екструзії прямого приводу .зміна нитки різних кольорів без паузи друку шляхом негайної зміни матеріалу. Друкується в одній насадці. Наведене вище зображення знімає сумніви. Він розроблений з різною висотою.введіть тут опис зображення


1
Ей, Адже, питання тісно пов'язане зі змішуванням кольорів, а не використанням декількох кольорів.
StarWind0
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.