Усунення несправностей при поганій адгезії на краю ліжка


12

Я вже тиждень друкую на своєму новому принтері і отримую чудові результати, включаючи велику адгезію. Однак більшість моїх відбитків мали досить невеликий слід.

Тепер я посилю типи предметів, які друкую, і почав виникати проблеми. Довгі тонкі частини починають підніматися з ліжка, особливо на краях ліжка.

Я прочитав питання, що стосується цієї проблеми з ABS, і зрозумів, що деякі (більшість) можуть стосуватися мене. Однак я друкую цілком у PLA на неопалюваному шарі.

Моє питання: Який найкращий спосіб вирішити цю проблему? У якому порядку слід спробувати виправити, щоб найшвидше звузити проблему?

Принтер: Monoprice Maker Architect 3D (Дуже схожий на Makerbot)

Матеріал: PLA

Ліжко з підігрівом: Ні

Матеріал ліжка: Щось схоже на BuildTak поверх акрилового ліжка. (Аркуш матеріалу був незазначений принтером, і я не зміг точно встановити, що це таке.)

Відповіді:


11

Є кілька речей, які ви можете спробувати, не витрачаючи багато коштів, але навіть PLA перекинеться на неопалюване ліжко. У мене був Legacy Kossel, що я перейшов на акрилове ліжко і у мене було багато проблем із викривленням і відбитками, які тягнуть з ліжка.

Деякі дешеві речі можна було б спробувати ...

  1. Додавання крапки до друку.
  2. Сині малярі скотчем на акрилі, видаліть інший матеріал, якщо це робите.
  3. Покладіть дешевий шматок скла / дзеркала на ліжко і використовуйте лак для волосся / клей.
  4. Використовуйте лак для волосся / клей для волосся безпосередньо на акрилі. Ви повинні бути обережними, оскільки висота першого шару дуже важлива для запобігання пошкодження акрилу при зварюванні пластику. Шар лаку для волосся або клею повинен перешкоджати цьому, але набирати на висоті перед друком.
  5. Якщо ви зараз не використовуєте вентилятор, можете спробувати запечатати сторони, щоб уникнути протягів. Я сумніваюся, що це сильно зміниться, оскільки ви використовуєте PLA, але це варіант.
  6. Якщо це ваші конструкції, є кілька кроків, щоб зменшити викривлення, як це видно тут.

Тут також багато інших пропозицій .


1
Погоджено по всіх пунктах. Крім того, не забудьте зберегти поверхню чистою. Я не міг змусити PLA дотримуватися блакитної стрічки художників, поки не очистив її спиртом (навіть із нагрітим ліжком).
TextGeek

Крім того, пліт зробить відбитки ширшими, тому для викривлення знадобиться більше сил.
Ерік Джонсон

Ви також можете запропонувати переваги використання більшого плота поруч із вашими пропозиціями щодо крайок. Дуже гарна відповідь до речі.
tbm0115

Ти маєш на увазі крайку? Плоти зазвичай не перевищують розмір друку.
tjb1

2

Я використовую 3DLAC від Reprapworld на нагрітому ліжку. Люди, яких я зустрічаю раз на місяць під час зустрічі з 3D-принтером, використовують ці речі на не нагрітих ліжках.

Я підозрюю, що це просто лак для волосся, але для мене він творив чудеса. Особливо друкуючи великі предмети, які йдуть аж до краю.


3DLAC справді - чудові речі; використовували його роками на алюмінієвій настилі та склі. Але, липкість 3DLAC сильно зростає при температурі приблизно до 90 ° C, Dimafix буде ще більш липким до підвищення температури.
0scar

0

Спробуйте розведений розчин клею PVA (приблизно 5: 1 вода: PVA), нанесений на ліжко або як BuildTak як лист і дайте висохнути. Тримайте температуру навколишнього середовища якомога вище (але не настільки високу, щоб очевидно пом’якшити будь-який пластик на принтері). Допомагають великі краби - подумайте про те, щоб додати їх до моделі, а не просто застосовувати їх у слайсері. Я використовував круглі глибиною 12 мм на 0,5 мм для хорошого ефекту, особливо на гострокутних частинах моделі або кінцівках.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.